Şimdi Ara

YARDIM .. ARAÇ ALIMI ( C SEGMENTİ YADA D SEGMENTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın zamanda araç almayı düşünüyorum.İnternette uzunca bi araştırma yaptım ama aklıma yatan bi marka model bulamadım..

Araçta istediğim özellikler,

* İyi ses yalıtımı (rüzgar ,motor,asfalt seslerinin min. olması)
    * Geniş iç hacim
    * Otomatik vites
    * Şehiriçi kullanımda makul bir yakıt tüketimi (1 depo ile 650km -700 km yapabilme)
    * Fiyat aralığı max. 100.000,00 tl

Konu ile ilgili tavsilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum..

Şimdiden Teşekkürler

• Sıfır mı 2. el mi?
  • C segmentte ses yalıtımında egea olabilir. Trim sesi, yol sesi vs birçok konuda kullandığım Focus 3'ten daha iyi. Bu konuda bende binince çok şaşırdım ama yalıtımı gerçekten iyi ve beni de şaşırttı.

İç hacmi belki yeterli gelmeyebilir ancak 100 bine alınabilecek "0" dizel otomatik donanımlı tek araç sanırım. Focus Ps otomatikle (122.000 TL) arasında yaklaşık 20 bin tl fiyat farkı var. 20 bin liralık fark ilede yaklaşık 70.000 km'lik mazot parasını çıkarıp yakıt tüketimini düşünmeden gazlayabilirsiniz

i30 da dizel otomatik deyince 120.000 tl bandında. Hyundai tarafında i20 ile i30 ne kadar iyiyse accent blue'da o kadar kötü. i20'de dizel otomatik yok.

Opel'de aynı fiyatlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki seçenekte uygundur..

Teşekkürler
  • Rüzgar sesi hariç octavia işinizi görür gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. el megane 4 sedan icon alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doblocu_

C segmentte ses yalıtımında egea olabilir. Trim sesi, yol sesi vs birçok konuda kullandığım Focus 3'ten daha iyi. Bu konuda bende binince çok şaşırdım ama yalıtımı gerçekten iyi ve beni de şaşırttı.

İç hacmi belki yeterli gelmeyebilir ancak 100 bine alınabilecek "0" dizel otomatik donanımlı tek araç sanırım. Focus Ps otomatikle (122.000 TL) arasında yaklaşık 20 bin tl fiyat farkı var. 20 bin liralık fark ilede yaklaşık 70.000 km'lik mazot parasını çıkarıp yakıt tüketimini düşünmeden gazlayabilirsiniz

i30 da dizel otomatik deyince 120.000 tl bandında. Hyundai tarafında i20 ile i30 ne kadar iyiyse accent blue'da o kadar kötü. i20'de dizel otomatik yok.

Opel'de aynı fiyatlarda.

Yorum için teşekkürler ....

• quote:

Orijinalden alıntı: trust06

Rüzgar sesi hariç octavia işinizi görür gibi.

Model ve yılı paylaşabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

2. el megane 4 sedan icon alınabilir.

Megane 4 kullandığınız bi araç mı ?

Doluluk oranı olarak hangi modeli ?
  • r0wen R kullanıcısına yanıt
    megane 3 kullandım çok memnundum, fakat megane 4 daha modern ve gelişmiş bir araç,icon donanım full modeldir, test edip aracı yakından görmeniz sizin için iyi olacaktır.
  • Yorum için teşekkürler ..

öneriniz benzinli model için mi ,dizel model için mi geçerlidir ?
  • r0wen R kullanıcısına yanıt
    dizel+otm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.