Şimdi Ara

[Yardım] Aerocool Strike x ST MOD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Pazartesi günü ilk iş olarak Aerocool Strike X ST 'yi sipariş edeceğim. Türkiyede en ucuz teknobiyotik.com'dan bulabildim.

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-strike-x-st-hot-swap-hdd-slotlu-big-tower-oyuncu-kasasi.html

Bu kasa elime geçtiğinde kasanın rengini beyaza boyamak istiyorum.Yabancı bir forumda arkadaşımızın birisi bunu yapmış;

Ben mavi beyaz çalışmak istiyorum, siyahı çok sevmem. Sizden isteğim bu kasayı boyayabilmek için bana yardım etmeniz. Sprey boya uygulama açısından bana en uygun olan boya çeşidi fakat sprey boya ile pütür pütür bir his, alacalı bir renk ile karşılaşmak gibi bir düşünce takıldı aklıma. Bana bu kasayı sanki fabrika çıkışında beyazmış gibi göstermek için gereken boya çeşitlerini, markalarını ve boyama tekniklerini bir şekilde anlatırsanız müteşekkir olurum.

Hayırlı akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathAnqeLs -- 28 Nisan 2013; 1:26:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DeathAnqeLs

Evet arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Pazartesi günü ilk iş olarak Aerocool Strike X ST 'yi sipariş edeceğim. Türkiyede en ucuz teknobiyotik.com'dan bulabildim.

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/aerocool-strike-x-st-hot-swap-hdd-slotlu-big-tower-oyuncu-kasasi.html

Bu kasa elime geçtiğinde kasanın rengini beyaza boyamak istiyorum.Yabancı bir forumda arkadaşımızın birisi bunu yapmış;

Ben mavi beyaz çalışmak istiyorum, siyahı çok sevmem. Sizden isteğim bu kasayı boyayabilmek için bana yardım etmeniz. Sprey boya uygulama açısından bana en uygun olan boya çeşidi fakat sprey boya ile pütür pütür bir his, alacalı bir renk ile karşılaşmak gibi bir düşünce takıldı aklıma. Bana bu kasayı sanki fabrika çıkışında beyazmış gibi göstermek için gereken boya çeşitlerini, markalarını ve boyama tekniklerini bir şekilde anlatırsanız müteşekkir olurum.

Hayırlı akşamlar.

O hissi hissetmemen için mat beyaz boya almalısın 2-3 kat boya attıktan sonra mat vernik falan atarsan o his gider mükemmel olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Peki demir kısımları boyamak için zımparalamama gerek varmıdır? Birde yan ızgarayı boyarken ızgaranın delikleri arasında boya kalmamasını nasıl sağlayabilirim ? Bunun için aklıma ilk gelen şey bütün delikleri boyamadan önce kürdan ile kapatmak, daha pratik bir yolu varmıdır?

İlginiz için teşekkürler , iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathAnqeLs -- 28 Nisan 2013; 1:39:46 >
  • Aslında ben dahili bileşenciyim kırcı değilim ama demirleri zimparalarsan iyi olur Yani bu mantık ne kadar zahmet o kadar iş şeklinde isliyor Ama izgaralarin arasında boya nasıl kalmaz ben bilmiyrom valla

• Bende zımpara yapmak istemiyorum o yüzden sordum. Zımpara yapmasam boyanın kalitesi düşermi ?
  • Yok düşmez bişey olmaz.

• Farklı yöntemlerde varsa burdan yazarsanız sevinirim.
  • predator modelli kasanın fabrika çıkışlı beyazı var bi bakın isterseniz kasa içeriğine daha çok vakit ayırabilirsiniz böylece
  • kasayı aldım zaten boyamayıda bitirmek üzereyim metal kısımlar bitti plastik üst ve ön kısımlarıda zımparalıyorum onlarda bitince paylaşırım buradan. Birde üzerindeki fanların kırmızı ledlerini mavi ile değiştirdim.
  • ara ara ss atta bizde görelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathAnqeLs

kasayı aldım zaten boyamayıda bitirmek üzereyim metal kısımlar bitti plastik üst ve ön kısımlarıda zımparalıyorum onlarda bitince paylaşırım buradan. Birde üzerindeki fanların kırmızı ledlerini mavi ile değiştirdim.

Normalde zımpara yapmak daha sağlıklı ama bir sonucu görmek lazım
  • SS İSterük
  • bu aralar yazlık memlekette oturmamdan dolayı biraz younum en kısa zamanda paylaşacağım. bu arada plastik kısımları boyadım hosuma gitmedi tekrar zımparaladım oto boyacısına götüreceğim mat vernik falan attıracağım.
  • Yanlış anlamadıysam PSU'suz almışsınız.
    PSU ne aldınız? Kaça aldınız?
    Ben PSU'lusunu almayı düşünüyorum.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=1013&Productid=bd301401
    1100 Watt gereksiz ama 800 Watt ile arasında fazla fiyat farkı yok. Onun için bunu tercih ediyorum.

• http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_1&lv0=1&lv1=42&no=149

bence psusuz alıp psuyu harici olarak alın. ben teknobiyotikten gg üzerinden aldım kasayı 475 tuttu, 47 lira bonus verdi,kargosuda 20-25 bişey tutmuştu yanlış hatırlamıyorsam. sizi çok çok idare edecek bir power max 300 lira civarı tutar.

475-47=428+20=448 boş kasa + 300 power 748 tutuyor ama powerini seçme şansın oluyor ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathAnqeLs -- 20 Mayıs 2013; 12:26:03 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.