Şimdi Ara

Yapıkredi bankası Google Epos Kesintileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
23.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen hafta benim iade de yapılmış. Daha da nuvo kullanmam artık. Diğer bankalara göre güvenlik sistemleri daha zayıf.
  • Bende 19 aralikta yazdim dilekceyi , halen bekliyorum para yatmadı .Yapıkredi gerçekten hayal kırıklığına uğrattı...
  • riha R kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam sonuclandimi son durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadasim ayni sekilde benimde hesabimdan para cekilmis hesabimi kapattirip dilekce verdim senin sonuc ne oldu?

• Benim kesilen param hasabima iade edilmemis. Bi banka ancak bu kadar s.siz olabilir.

• Aynısı dün benim başıma geldi, adamlar 1 haftadır hesabımı çatır çatır boşaltmışlar. Artarda 300den fazla işlem 1,74tl olarak, banka ne bundan şüphlenip bana bildirdi ne de bankanın bildirim ayarlarından hesabımdan yapılan her kuruş giriş çıkış için bildirm açmama rağmen bana bildirim geldi.

Şimdi gittim sabah dilekçe verdim ve faks çektim. Artık bekleyeceğiz bakalım.

Ne kadar güvenlik önlemi alırsanız alın, yapı kredideki paralarınız güvende değil arkadaşlar. Önleminizi alın.
  • Arkadaşlar benimde aynı olay başıma geldi ve kartımı kapattım hemen. sonrada bankaya gidip dilekçe yazdık genel müdürlüğe banka dediğim tabiki yapıkredi. şimdi de internet bankacılığı üyesi olduğum için oraya giriş yaptım ve ilk sayfaya bilgileriniz güncel değilse güncelleyin diye bir ekran geldi. bir de ne baktım ki benim telefon numaramın yerine 0 386 ... ile başlayan bir numara yer alıyor. numaram değiştirilmiş. büyük ihtimalle bütün kesilen paralar o telefon numarasına iletiliyor. yapılan bütün işlemler için o numaradan onay alınıyor. mümkünse internet bankacılığı üyeliğiniz varsa kapatın burdan ulaşmış olabilirler numara burda değişmiş. şimdi bankaya bu numarayı göstericem. sorunuz olursa sorabılırsınız
  • Aynısı benim de başıma geldi. Ayın 4'ünde biri 4.50 biri de 13.50 olmak işte 2 çekim yapılmış.

Böyle bir güvenlik açığı nasıl hala giderilmemiş oluyor, anlamıyorum.

• içinde para bulunmayan banka kartları sorun olmaz dimi?

sadece alışveriş için kullanılcak yani alacağımız ürünün fiyatı kadar karta yatırılıp ürün alıncak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.