Şimdi Ara

Yapı kredi şok 3×50 20 tl puan mobil ödeme ile yapılırsa 50 tl puan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
5.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uygulamadan mobil ödemeyi açtıktan sonra nfc de de öncelikli kartı seçtiğimiz için ne internete ne de uygulamanın açık olmasına gerek duymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samil422

uygulamadan mobil ödemeyi açtıktan sonra nfc de de öncelikli kartı seçtiğimiz için ne internete ne de uygulamanın açık olmasına gerek duymaz.

hocam uygulamayı acalım ve mobil odeme kısmına gelelim yeter değil mi internet o an cekmese de olur yani
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    uygulamadan mobil ödeme kısmında aktive ettikten sonra ,telefon ayarlarında nfc açıp öncelikli kartı yapıkredi word olanı işaretleyeceksiniz.ödeme yapacağınız esnada internete gerek duyulmayacaktır.çünkü o kartı telefona tanımladınız ve bütün işi telefonunuz yapacaktır,yeterki telefon sorun çıkarmasın yada post cihazı:)

cüzdan uygulamasını açmanıza ve internetinizin olmasına (ödeme esnasında) gerek yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 12 Aralık 2017; 16:13:37 >
  • quote:

uygulamadan mobil ödeme kısmında aktive ettikten sonra ,telefon ayarlarında nfc açıp öncelikli kartı yapıkredi word olanı işaretleyeceksiniz.ödeme yapacağınız esnada internete gerek duyulmayacaktır.çünkü o kartı telefona tanımladınız ve bütün işi telefonunuz yapacaktır,yeterki telefon sorun çıkarmasın yada post cihazı:)

cüzdan uygulamasını açmanıza ve internetinizin olmasına (ödeme esnasında) gerek yoktur...

hocam bundan sonra uygulamayi da acmaya gerek yok oldugunu ogrendim:) peki tuş kilidi falan etkiler mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    telefon tuş kilidi açık şekilde yaptım ama kapalı haldeyken denemedim ,deneyince buraya sonucu yazarım
  • Bende tamamen uyurken de uyandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

telefon tuş kilidi açık şekilde yaptım ama kapalı haldeyken denemedim ,deneyince buraya sonucu yazarım

tesekkurler
  • market puanlari yatmis hafta sonu market kasap olanlar yani 3x15 olan

• Benim temassız yattı, sok market yatmadı, sok market kampanyası cuzdan katılımı ile kac tl yatacakti hatırlayamadım?

Cuzdandan katıldım, şoktaki fişin üzerinde 15 tl kazandiniz yazıyordu ama bana neden yatmadi anlayamadım

• Bendede durum ayni nezaman yatcak hatirlamiyorum

• ilk sayfada yazıyor. 10 ocak ta yatacak.

• YÛCEL kullanıcısına yanıt
    Ben temassız ile karıştırmışim telefona 6 si diye kaydetmişim, uyardığınız ve bilgi verdiğiniz icin tesekkurler. Boşuna dert ettim neden yatmıyor diye kac gündür:)

• puan yattı 20 tl arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.