Şimdi Ara

Yanlışlıkla overlock yaptım galiba :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartı için rivatuner yüklemiştim. Overlock programıymış ama bilmiyordum.

Şimdi arada kafayı yiyiyor.

Şimdi bana yol gösterir misiniz, ne yapmalıyım?

Çok mu ısınıyor acaba? Sistem hakkında nasıl bilgi vericem sizlere? Fotoğrafını paintle alırım.

Sıcaklık değerlerini öğrenebiliyor muyuz? olması gereken ne benimki ne durumda diye

Güç kaynağım bunları kaldırabiliyor mu gibi...

Teşekkürler şimdiden sizlere...

• Programı kaldırın
  • önce programı kaldır. sorun hala devam ederse msi afterburner kur orda reset düğmesi var ona tıkladığın zaman default haline alır ekran kartını
  • iyide sıfır format attım düzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genc_Legend

Arkadaşlar ekran kartı için rivatuner yüklemiştim. Overlock programıymış ama bilmiyordum.

Çok mu ısınıyor acaba? Sistem hakkında nasıl bilgi vericem sizlere? Fotoğrafını paintle alırım.

Sıcaklık değerlerini öğrenebiliyor muyuz? olması gereken ne benimki ne durumda diye

Ya Ben Anlamadım Halı Kenarına mı Yoksa PasPas kenarına mı yaptın Overlock.... güzel olmuştur kenarları

OverClock

• overlock makinası ayağınıza geldi...

5 dakikada yapılır hemen teslim edilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetars

quote:

Orijinalden alıntı: Genc_Legend

Arkadaşlar ekran kartı için rivatuner yüklemiştim. Overlock programıymış ama bilmiyordum.

Ya Ben Anlamadım Halı Kenarına mı Yoksa PasPas kenarına mı yaptın Overlock.... güzel olmuştur kenarları

OverClock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoze06 -- 19 Temmuz 2012; 15:15:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.