Şimdi Ara

YANLIŞLIKLA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR YANLIŞLIKLA FOSFORLU KALEME ÇARPTI KOLUM KIRTASİYEDE SIKINTI OLUR MU HASTANEYE GİDEYİM Mİ

EDİT: EVE GELDİM MASAM BÖYLEYDİ SANIRIM ARTIK GERİ DÖNÜŞ YOK NOLUR YARDIM EDİN YANLIŞLIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2019ayt -- 18 Temmuz 2018; 19:14:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• +++

• Kes at benden demesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepinizi pembe stabilo p150 kalemimle fosforlayacam artık yeter

• Ülkemizde panzehiri yok Mısır'a gitmen lazım. ABD başkanı dahil herkesi devreye sokun türünün son örneği Marsu tehlikede

• aidenholmes19 A kullanıcısına yanıt
    HOCAM ÇOK KORKUYORUM BEYNİMDE BİR KİŞİ DAHA VAR GİBİ ARAYA GİRİYOR LÜTFEN BİR ÇÖZselaaaam bugün de güneşi selamlayarak uyandımm. bugün @behzatrasuli hocamım kafından rasyo HOCAM BEN YAZMADIM BUNU BEYNİMDEKİ ŞEY YAZDIRIYOR ZORLA NOLUR YARDIM EDİN

• Antrenmanlarla geometri nasıldı hocam memnun kaldınız mı

• Hemen dhdeki 2010 konularına girmelisin hocam şu an için tek çare bu kesin tedaviyi en kısa sürede bulacağız o zamana kadar dh 2010'cularıyla oyalanın. Sakın instagrana girmeyin, behzat, gri koç vs. İzlemeyin. Direnin hocam içinizden aytyi fullemeyen salaktır diye 100 kere tekrarlayın

• Yav marsu trollsun ama komiksin valla

• aidenholmes19 A kullanıcısına yanıt
    TAMAM HOCAM HEMEN SIRALAMA YAZIP Tselaam yine benn. kahvemi alıp da geldim. bu ay sonuna kadar rasyon HOCAM BEN YAZMIYORUM VALLA İNŞALLAH DÜZELİR DENEYECEĞİM

• Aga geçmiş olsun,en iyi ihtimalle 50k yaparsın.Bu fosfor deli kafa yapıyor,sınav öncesi fazla kullanma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.