Şimdi Ara

Yanlıslıka ıfunboc tan system applications bolumunden telefon uygulamasını sıldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlıslıka ıfunboc tan system applications bolumunden telefon uygulamasını sıldım beyler lutfen yardım edın bırı ıfunbox ıle bu dosyayı sag tıklayıp pcye kopyalayıp sonra zıplesın ve bır zahmet bana upload edı versın buyuk boyutlu degıl zaten 300-400 kb bısı lutfen arkadsalar acıl yardım

Yanlıslıka ıfunboc tan system applications bolumunden telefon uygulamasını sıldım

• quote:

Orijinalden alıntı: nkaplan

Yanlıslıka ıfunboc tan system applications bolumunden telefon uygulamasını sıldım beyler lutfen yardım edın bırı ıfunbox ıle bu dosyayı sag tıklayıp pcye kopyalayıp sonra zıplesın ve bır zahmet bana upload edı versın buyuk boyutlu degıl zaten 300-400 kb bısı lutfen arkadsalar acıl yardım

Dostum elimden gelen bişey yok ama iyi güldürdün akşam akşam nasıl başardıysan

• cıhaz suan bu sekılde beyler lutfen yardım edın

• quote:

Orijinalden alıntı: Cyber__Warrior

quote:

Orijinalden alıntı: nkaplan

Yanlıslıka ıfunboc tan system applications bolumunden telefon uygulamasını sıldım beyler lutfen yardım edın bırı ıfunbox ıle bu dosyayı sag tıklayıp pcye kopyalayıp sonra zıplesın ve bır zahmet bana upload edı versın buyuk boyutlu degıl zaten 300-400 kb bısı lutfen arkadsalar acıl yardım

Dostum elimden gelen bişey yok ama iyi güldürdün akşam akşam nasıl başardıysan

hocam aynı cıhaz aynı sıstem lutfen zamanınızı almaz paylası verın yav zor degıl ıfunbox yoksa lınk vereyım 3 mb lık bır program bı yardım edın gozunuzu seveyım

• hocam IOS 5.0.1 kullanıyorum. istediğiniz dosyayı verebilirim. sürüm aynımı?
  • evet camın kardesım vallaha cok makbule gecer canını yerım senın
  • hocam bahsettiğiniz yerde telefon yok ne yazıkki , başka bi yerde olabilir mi?
  • Hocam restore atın
  • hocam restore sart da en ufak kayıpla nsl kurtarırım dıye dusunmustum ama oladı bırı upload etmıs saolsun ama olmuyor gırer gıbı yapıp atıyor
  • bende aynnısın yapmıstım yanlışlılkla mecbur restore yaptım düzeldi
  • ifunbox'un yararları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.