Şimdi Ara

Yanlış game time aldım ilk defa oynayacak varsa uygun satıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wow battle chest mevcut almak isteyen var ise benimle iletişime geçebilir yalnız ilk defa hesap açıp oynayacaklar için retailde de legion pakete kadar almış sayılıcak Uygun fiyata bırakırım normal de 85 TL bana mesaj atsın.

• hiç oynamadıysanız veya cok az da olsa oynasanız bile iade alabilirsiniz yardım talebi açıp.
  • Hirbag kullanıcısına yanıt
    böyle bir şey maalesef mümkün değil hiç oynamadım halde.
  • başka bir cd key satıcısından aldığı için iade edilemez, ayrıca battlechest blizzard üzerinden artık satılmıyor. yani arkadaşın tek şansı key'i veya hesabı satabilmek.

ama işin kötü yanı ilgili ürün zaten playstore'da 36 tl ye satılmakta:https://www.playstore.com/urun/world-of-warcraft

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 6 Ekim 2019; 13:43:25 >
  • Araciliysa sorun olabilir tabi.
  • Gametime değil giriş keyi almışsın sen o da zaten 36 TL

yeni başlayacaklar (classic e) yukardaki playstore linkten alabilirsiniz ttnete ait site. Ben öyle aldım oynuyorum
  • Arkadaşlar nerede ne kadar olduğunu biliyorum amacım kimseyi kazıklamak değil zaten Playstore alamayan birisi varsa key şeklinde legion'a kadar olan paketi satacağım.

Başka da bi niyetim yok.
  • hahahaha normalde 85 tl yemezler burası dh
  • Westr_10 kullanıcısına yanıt
    Bence yazdığımı düzgünce oku ondan sonra tekrar cevap yaz ben 85 TL satmaya çalışmıyorum

öyle sazan gibi atlama burası DH
  • quote:

Orijinalden alıntı: akyol.x

Bence yazdığımı düzgünce oku ondan sonra tekrar cevap yaz ben 85 TL satmaya çalışmıyorum

öyle sazan gibi atlama burası DH
    15 liraya veriyosan alayım piyasa fiyatı 36 tl burası dh

• Westr_10 kullanıcısına yanıt
    Güzel boş yaptığının farkına vardın
  • artık oyunu satın alınmıyor. sadece sub olmak yeterli. yeni expansion hariç her şeye erisim saglıyor zaten. battle chest sistemi artık yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.