Şimdi Ara

»»YANIYOR«« TP-Link Archer VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router, 867 MBps 159 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
4.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: varvara61

Al sata gider mi?
    Büyük ihtimal al-sata gitti. Çünkü stok fazlaydı. Biri gece gece parayı kırdı. 159'dan aldı 250'ye bile satsa çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kaptım 1 adet.Bu fiyata iptal etmezler umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Bende kaptım 1 adet.Bu fiyata iptal etmezler umarım.
    İptal olmaz rahat olun. Satıcı Amazon. Zaten piyasaya göre %60 indirimli almış olduk. Hani 100 TL'nin altına felan alsaydık belki iptal olabilirdi.

• KingOfShadows kullanıcısına yanıt
    Geliyo hocam.İyi fiyata geldi.Hayrini görürüz inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim modem çoktan kargoya verilmiş gençler
  • Ürünü dün aldığım halde bugün teslim ettiler. Gerçekten çok hızlılar. Amazon'u tebrik etmek lazım.

• Atsız_74 kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam memnunmusunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • varvara61 V kullanıcısına yanıt
    Pek öyle değerlendirme şansı bulamadım hocam ama 5ghz de diğer odada 70 küsür alıyorum. Önce ki modemde 50 küsürlerdeydi. Türknet 100 mb kullanıyorum ve kablolu da önceki modemde alabildiğim hız maksimum 85 di. Bunda henüz kablolu bağlantı da bir değişiklik olup olmayacağını denemedim. Fakat telefon hattını modeme taktığımda bir türlü bağlantı gerçekleşmedi. Telefon hattını splittere takıp oradan da modeme bağladığımda bağlantı gerçekleşti. Anlamadım neden böyle yaptığını.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • »»YANIYOR«« TP-Link Archer VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router, 867 MBps 159 TL

»»YANIYOR«« TP-Link Archer VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router, 867 MBps 159 TL

»»YANIYOR«« TP-Link Archer VR300 Wireless VDSL/ADSL Modem Router, 867 MBps 159 TL

Benim modem geleli 4 gün oldu. Ancak daha dün kurulumunu yapabildim. Şu ana kadar çok memnunum. İnternet tarifem ; Dsmart - 50 Mbps'ye kadar limitsiz VDSL2 (FTTC). Kablolu bağlantıda aldığım maksimum hız 48 Mbps - upload 4 Mbps civarı. Kablosuz da ise şu hızları aldım ;

Yorum için teşekkürler hocam modem güzel gibi hayırlı olsun.

Nasıl hocam çekim gücü düşük değil gibi değil mi?

Burada önemli nokta Testi yaparken arada bir kapı duvar filan var mıydı? Tipik koşullarda modem evin ortasında antirede olunca araya bir kapı veya duvar kıvrımı girebiliyor.

Telefonla test ederken evin her yerinden sıkıntısız çekiyor mu? En az çektiği yerde hız kaça kadar düşüyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDynamicRange -- 18 Ocak 2020; 2:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

Yorum için teşekkürler hocam modem güzel gibi hayırlı olsun.

Nasıl hocam çekim gücü düşük değil gibi değil mi?

Burada önemli nokta Testi yaparken arada bir kapı duvar filan var mıydı? Tipik koşullarda modem evin ortasında antirede olunca araya bir kapı veya duvar kıvrımı girebiliyor.

Telefonla test ederken evin her yerinden sıkıntısız çekiyor mu? En az çektiği yerde hız kaça kadar düşüyor?
    Merhaba hocam. Geç cevap veriyorum kusura bakma.

Siz sorduktan sonra evin farklı noktalarından test ettim. Banyodan 5Ghz kablosuz bağlantı çok kötü. Kapı kapalı olarak denedim. Zaten bağlantı kötüleştikten sonra tamamen koptu. Ama 2.4Ghz bağlantıda sıkıntı yok. 5Ghz bağlantıda, modemin bulunduğu odanın kapısı açık ve benim bulunduğum yerde de aynı şekilde kapı açıksa bağlantı iyi durumda. Oturma odasının kapısı kapalı, aynı şekilde modemin bulunduğu kapıda kapalı olarak denedim. 5Ghz bağlantı çok kuvvetli olmasada sıkıntısız bir şekilde kullanılabiliyor. Ama 2.4Ghz bağlantıda evin içinde kesinlikle sıkıntı yok.

Ne kusuru hocam estağfirullah. Teşekkürler.
    5 ghz de olur o kadar zaten frekans yükseldikçe yani dalga boyu küçüldükçe maddelerin içinden geçme yetisini azaltıyor - üstüne bir de antenin efektif alanı azalmış oluyor. Tabii ki sinyal düşük çıkar 5 ghz' de 2.4ghz' e göre:

• quote:

Orijinalden alıntı: HighDynamicRange

Ne kusuru hocam estağfirullah. Teşekkürler.
    5 ghz de olur o kadar zaten frekans yükseldikçe yani dalga boyu küçüldükçe maddelerin içinden geçme yetisini azaltıyor - üstüne bir de antenin efektif alanı azalmış oluyor. Tabii ki sinyal düşük çıkar 5 ghz' de 2.4ghz' e göre:

O zaman sıkıntı yok hocam Bu yararlı bilgi içinde teşekkürler

• 200mbit interneti 100e düşürüyor ne yaptıysamda çözemedim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.