Şimdi Ara

Yanıyor. GRUNDIG 65VLX7730 65'' 164 CM 4K UHD SMART TV 3999 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
7
Favori
23.109
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Geçen hafta aldım bu ürünü grundig vlx7730 65" vatan bilgisayardan 4 bin tl ye gerçekten bu fiyatlara 65" tv bulmak zor. Duvar montaj aparatı sipariş verdim gelmesini bekliyorum sonrasında servisi arayıp taktırtacağım garantinin başlaması açısından ilk kurulumun servisin yapması gerekmiyormuş. Alırken satış temsilcisine sordum netflix olduğunu söyledi kurulumdan sonra göreceğiz. Bu arada bir çok kişi burada ürüne sallamış fakat vatanda indirime girer girmez ürünler tükenmiş türkiye genelinde istanbul estoria vatanda bulabildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat73

Geçen hafta aldım bu ürünü grundig vlx7730 65" vatan bilgisayardan 4 bin tl ye gerçekten bu fiyatlara 65" tv bulmak zor. Duvar montaj aparatı sipariş verdim gelmesini bekliyorum sonrasında servisi arayıp taktırtacağım garantinin başlaması açısından ilk kurulumun servisin yapması gerekmiyormuş. Alırken satış temsilcisine sordum netflix olduğunu söyledi kurulumdan sonra göreceğiz. Bu arada bir çok kişi burada ürüne sallamış fakat vatanda indirime girer girmez ürünler tükenmiş türkiye genelinde istanbul estoria vatanda bulabildim.
    duvar aparatını keşke almasaydın. arçelik servisine grundig alırsak duvar montaj nasıl oluyor diye sordum. ücretsiz montaj dedi.aparatı kendileri takıyormuş.

sana yakın bir arçelik servisine sor istersen.açmadıysan iade et.

• starback kullanıcısına yanıt
    montaj ücretsiz aparat sana ait eğer kendileri getirirse iade ederim sorun olmaz 40 tl birşey zaten
  • Televizynu ben de ilk çıktığı gece aldım. Geçen cumartesi servis gelip kurdu. Bu sabah ise televizyonun ekranının yarısı siyah oldu. Kapatık açılınca normale dönüyor ama hemen ardından yine ekranın sol tarafı kararıyor. 3 günde yani televisyon bozuldu. Servisi aradım, yarın gelecekler, değişim talep edeceğim ama bakalım uğraştırılar herhalde.

Demem o ki kaçıranlar çok da üzülmesin. Sonuçta 3 günde bozulan bir tvyi kaçırdılar.

Bir de ne zaman yerli olsun bizimkiler para kazansın desem, aldığım o ürün bozuluyor. Nasıl bir daha alacağım ya da önereceğim ben şimdi etrafıma bu ürünü?

GÜNCEL BİLGİ: İADE TALEBİM KABUL EDİLDİ. TV DEĞİŞECEK.

EN GÜNCEL BİLGİ: BUGÜN SERVİS YENİ TVYİ GETİRDİ, O DA KUTUDAN KIRIK ÇIKTI:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi germinall -- 9 Şubat 2019; 16:56:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: germinall

Televizynu ben de ilk çıktığı gece aldım. Geçen cumartesi servis gelip kurdu. Bu sabah ise televizyonun ekranının yarısı siyah oldu. Kapatık açılınca normale dönüyor ama hemen ardından yine ekranın sol tarafı kararıyor. 3 günde yani televisyon bozuldu. Servisi aradım, yarın gelecekler, değişim talep edeceğim ama bakalım uğraştırılar herhalde.

Demem o ki kaçıranlar çok da üzülmesin. Sonuçta 3 günde bozulan bir tvyi kaçırdılar.

Bir de ne zaman yerli olsun bizimkiler para kazansın desem, aldığım o ürün bozuluyor. Nasıl bir daha alacağım ya da önereceğim ben şimdi etrafıma bu ürünü?

GÜNCEL BİLGİ: İADE TALEBİM KABUL EDİLDİ. TV DEĞİŞECEK.

EN GÜNCEL BİLGİ: BUGÜN SERVİS YENİ TVYİ GETİRDİ, O DA KUTUDAN KIRIK ÇIKTI:)
    O biraz şans işi hocam. Çok tavsiye edilen samsung ve lglerde de alir almaz sıkıntı yaşayanlar oluyor. Siz memnun muydunuz bozulana kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• germinall G kullanıcısına yanıt
    kullandığınız süre içerisindeki izleni lerinizi aktarabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gecmis olsun, sans isi bu tabi. Bende vakit bulabilirsem bu hafta kurduracagim. Servisle birlikte test etmek istiyorum acikcasi. 4K test videolari indirdim LG ve Sony nin. Birde 4K test resimler buldum, bakalim biz neler yasayacagiz. Kutusunda bekliyor bayagida heybetli :)

• ben de iki ölü piksel var. servisçinin gazına geldim. Ekranı kontrol ettim bir hata yok dedi. ben de inandım.
    Siz siz olun servisin yanında iyice kontrol edin. Benim gibi kontrol etmede ve güvenip okey vermeyin.

• Soran arkadaşlar için açıklayayım. 3 gün falan sağlam kullandık televizyonu ve o süre içerisinde memnunduk. Ama şunu da söyleyeyim ki ben çok anlamam teknik işlerden. Netflix yok bu arada, çok merak edilenlerden. Onun dışında fazlaca uygulama var. Youtube girip 4k video izledik, görüntüler bana(bize) göre çok güzeldi. Oyunlar var, oğlum çok beğendi deli gibi oynadı:)

Kumandasının kalitesi kötü, plastiği güzel değil. Sesi çok fazla değil. Ve hakikaten kocaman televizyon.

Bugün servis geldi rapor tuttu, değişim istedim, fabrikadan arayacaklarını, servisin sadece rapor tuttuğunu söyledi.

Servisin ve telefondaki müşteri ilişkilerinin yaklaşımı, kibarlıkları vb.ndan memnunum ama. İşlerini iyi yapıyorlar.
    teşekkürler

• bu modelde dahili netflix yok harici cihaz ile izlenebilir.
  • Yorumlar gelmediğine göre pek satilmadi sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaslar ben bu tv den aldim ama Samsung Ue46d6500 tv var yan oda bizim için gerçekten görüntü kalitesi tam bir rezalet sizdede aynı sekildemi acaba ekran görüntü bugulu gibi sevmedim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.