Şimdi Ara

Yandex Mail'e Mail Ulaşmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İsmime uygun adam gibi bir gmail,hotmail vs kalmadığı için Yandex mail kullanıyorum uzun süredir. Anlamadığım birşey var. Atılan mail bana ulaşmıyor.

Bugün bir mail attım arkadaştan kendime 2 kere gönderdim ama gelmedi. Sırf bu yüzden, mailin bana ulaşmaması yüzünden sağlam bir yerde staj yapma şansımı kaçırdım.

Sebebi nedir ? Ya da nasıl düzeltilir ?

• Uzunca sayılabilecek bir süredir yandex mail kullanıyorum böyle bir sorunu sizden duydum. Mutlak gözden kaçırdığınız küçük bir yanlışlık vardır. Mail adresini yanlış vermek gibi yahut benzeri bir konu. Yandex mail aldığınız da bir çok uzantıyı da size veriyor

kullanıcıadınız@yandex.com.tr
    kullanıcıadınız@yandex.com
    kullanıcıadınız@yandex.ru

diğer uzantıları da deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IceFresh

Uzunca sayılabilecek bir süredir yandex mail kullanıyorum böyle bir sorunu sizden duydum. Mutlak gözden kaçırdığınız küçük bir yanlışlık vardır. Mail adresini yanlış vermek gibi yahut benzeri bir konu. Yandex mail aldığınız da bir çok uzantıyı da size veriyor

Hocam dün epey araştırdım. Hotmail gibi 5-6 site belirtmiş yandex. O uzantılı ya da o tabanlı maillerden aatılan mailler güvenlik gerekçesi ile kabul edilmiyor en iyi ihtimal ile spam klasörüne düşüyormuş. Sonraki denememde bahsedilen üzere spam klasörüne düştü @windowslive.com uzantılı mailden atılan mail.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cakirahmet

quote:

Orijinalden alıntı: IceFresh

Uzunca sayılabilecek bir süredir yandex mail kullanıyorum böyle bir sorunu sizden duydum. Mutlak gözden kaçırdığınız küçük bir yanlışlık vardır. Mail adresini yanlış vermek gibi yahut benzeri bir konu. Yandex mail aldığınız da bir çok uzantıyı da size veriyor

Hocam dün epey araştırdım. Hotmail gibi 5-6 site belirtmiş yandex. O uzantılı ya da o tabanlı maillerden aatılan mailler güvenlik gerekçesi ile kabul edilmiyor en iyi ihtimal ile spam klasörüne düşüyormuş. Sonraki denememde bahsedilen üzere spam klasörüne düştü @windowslive.com uzantılı mailden atılan mail.

@windowslive.com gibi uzantıların engellediğini sayenizde öğrenmiş oldum. Ama @hotmail uzantısında bir sıkıntı yok örneğin. Sonuca ulaşıldıysa tamamdır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.