Şimdi Ara

Yandex LEGAL şekilde Kolay Arama Yolları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilen vardır fakat eminim ki bilmeyen de vardır ve herkes bilmeli diyorum, bu yüzden de bu konuyu açmış bulunuyorum.
    Arkadaşlar arama botları kullanarak bi sonuç elde edemiyoruz. Bunları bırakın. Artık yandex kullanmayı bir alışkanlık haline getirin. Gerekirse diğer browserları kaldırın. Yandex kullanmaya mecbur bırakın kendinizi.

Şimdi, kelimeler ya da sayılar yazıp aramakla uğraşmak istemezseniz şayet; şöyle bi önerimiz var. Bir futbolcu arayın. [dilerseniz bi dizi ya da aktör] Aradıktan sonra sağ altta başka futbolcular çıkıyor. Hepsine sırayla tıklayın. Bunların hepsi arama olarak sayılır. Kelimeler yazmakla uğraşmadan hızlıca para kazandırırsınız Fenerbahçeye.

Ya da ben uğraşırım diyorsanız, başlayın 1den 100e kadar arayın hadi. Durmayın arayın. Ne işiniz var başka?

Üstte verdiğim tavsiyeyi, aramızda henüz farkına varmamış arkadaşlar olabilir diye yazdım. Tekrardan iyi geceler.

• Adres:
    gs.yandex.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş bu . 3 saniyede bir arama
  • O zaman seneye ronaldo fenerbahçede diyebilirmiyiz hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Massiv

O zaman seneye ronaldo fenerbahçede diyebilirmiyiz hocam?

Her sezon daha iyi olacağız diyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Adres:
    gs.yandex.com

Arkadaslar
    https://www.yandex.com.tr/gs girdigimizde GS a 35$ borc takiyoruz, FB mize 35$ geliyor
    https://www.yandex.com.tr/gs girelim lutfen 👍

• quote:

quote:

Adres:
    gs.yandex.com

Arkadaslar
    https://www.yandex.com.tr/gs girdigimizde GS a 35$ borc takiyoruz, FB mize 35$ geliyor

Kardeşim çocuk musun bi git şurdan

• quote:

quote:

Adres:
    gs.yandex.com

Arkadaslar

Ne bu simdi ? Sakami ?

+blok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu akıllı satırda yaptığımız arama sayılıyormu ya hani yeni sekme açıyoruz üstte çubuk çıkıyor oraya yazdığımızda sayılıyormu yoksa fb yandexe girip ordan mı arama yapmamız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedlighTR

Şu akıllı satırda yaptığımız arama sayılıyormu ya hani yeni sekme açıyoruz üstte çubuk çıkıyor oraya yazdığımızda sayılıyormu yoksa fb yandexe girip ordan mı arama yapmamız lazım

Evet sayılıyor.

• bi koxpa bırakmadığınız kaldı takımı

• quote:

Orijinalden alıntı: RedlighTR

Şu akıllı satırda yaptığımız arama sayılıyormu ya hani yeni sekme açıyoruz üstte çubuk çıkıyor oraya yazdığımızda sayılıyormu yoksa fb yandexe girip ordan mı arama yapmamız lazım

Sayiliyor tabiki ben oyle yapiyorum mesela youtube a giricem yeni sekme acip youtube yaziyorum fbyandex ile ariyor arama sonuclarindan youtube.com a giriyorum aliskanlik haline getirdim her gircegim siteye boyle giriyorum hem arama yapmak icin kasmiyorum hemde gunde bu sekilde yuzlerce arama yapmis sayiliyorum

• Anlamli seyler arayin.
    1,2,3 veya abc gibi seyler aramayin.

Aliskanliklarinizi degistirdiginiz an takimimiz daha fazla kazanacak.

• yukarı sayaç yapsalar bide ne kadar para kazandırdık görsek
  • Beyler iyi hoş da arama yapıp linke tıklayınca siteyi yeni sekmede açıyor bir türlü kapatamadım bunu bilen var mı?

• Kulüp, adam alıp maaşa bağlasa, tüm gün arama yapsa o kişiler güzel olurdu. Böyle bir planları var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kulüp, adam alıp maaşa bağlasa, tüm gün arama yapsa o kişiler güzel olurdu. Böyle bir planları var mı acaba?

günde 40 arama yapsa yılda 14600 arama =36$
    günde 400 arama yapsa yılda 146000 arama yılda 360 $
    günde 4000 arama yapsa yılda 1460000 arama yılda 3600$
    yani pek mantıklı gibi durmuyor ayda 900 lira versen ancakkendini kurtaryor klubun calıstıracagı adamın maaşı
  • ARKADAŞLAR YAPABİLECEĞİNİZ, HATTA YAPACAĞINIZ EN KOLAY YOLU YAZIYORUM.
    Şimdi ilk mesajda ne demiştik? Oyunculara tıklayarak arama yapabiliriz. Güzel fakat daha da kolayı var.
    -------------------------------
    Arama kısmına Fenerbahçe yazın. En alta inin ve tüm önerilere basın. Sınırsız şey çıkar karşınıza. Fenerbahçeden, ev dekorasyonuna kadar gelirsiniz öneriler ile. (Ben geldim...)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kulüp, adam alıp maaşa bağlasa, tüm gün arama yapsa o kişiler güzel olurdu. Böyle bir planları var mı acaba?

günde 40 arama yapsa yılda 14600 arama =36$
    günde 400 arama yapsa yılda 146000 arama yılda 360 $
    günde 4000 arama yapsa yılda 1460000 arama yılda 3600$
    yani pek mantıklı gibi durmuyor ayda 900 lira versen ancakkendini kurtaryor klubun calıstıracagı adamın maaşı

Günde 40 arama çok az maaşa bağlanacak adam için. Benim günlük kullanımım 40 aramadan fazla zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkürlü Adam

ARKADAŞLAR YAPABİLECEĞİNİZ, HATTA YAPACAĞINIZ EN KOLAY YOLU YAZIYORUM.
    Şimdi ilk mesajda ne demiştik? Oyunculara tıklayarak arama yapabiliriz. Güzel fakat daha da kolayı var.
    -------------------------------
    Arama kısmına Fenerbahçe yazın. En alta inin ve tüm önerilere basın. Sınırsız şey çıkar karşınıza. Fenerbahçeden, ev dekorasyonuna kadar gelirsiniz öneriler ile. (Ben geldim...)

gvhost uygulamasını indirin siz tıklamayın otomatik tıklar işiniz felan olduğunda iyi olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.