Şimdi Ara

Yandal uzman hekim ve asistanlarına zam (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
5.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o nasıl bir şey? bizde teorik denilen kısım da hasta başında oluyor orada anlatıyorlar atıyorum hepatobiliyer hastalıklarını anlatacakları gün ilk sabahtan geliyoruz o hastalardan anamnezleri falan alıyoruz vizitlerde hastaları daha iyi öğreniyoruz sabah dersi oluyor 1-2 saat hepatobiliyerle o da aynı kattaki eğitim sınıfında sonrasında o hastalıkları daha iyi kavrıyoruz ve isteyen de onların ameliyatına girerek daha iyi deneyim elde ediyorlar hem steril olarak cerrahi şartlarda hekim becerilerini daha iyi kavrıyorlar hem de sonrasında dikiş atma gibi fırsatları olduğundan dolayı daha iyi yetişiyorsun

sonrasında hoca ameliyat sonrasında asistan vizitinden ayrı bizlerle tekrar vizit yapıyor ve hasta başında hastalıkları daha iyi öğreniyoruz Yandal uzman hekim ve asistanlarına zam 

• şaka mı bu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Bizde de benzer , sadece teorik eğitim stajın ilk yarısında . Pratikte de daha interaktif geçiyor . Ameliyata zaten girersin sbüde sizdeki klinik imkanları bi 3 le çarp yani şimdi anlatamiycam işim gücüm var . Sana cevap yetiştirmek yeterince zor zaten

• Yuruyenmuhendis Y kullanıcısına yanıt

yine 2 ile 3 ile çarpmalar başladı

• DrEarth kullanıcısına yanıt

Ya şaka mısın benden fazla hastane bilgin oldugunu mu zannediyorsun max 3 hastane görmüşsündür , ben nerdeyse tüm eğitim araştırmaları dolaştım İstanbul’daki

Olm işim gücüm yok seninle mi uğraşıcam akademik kadro atıyorum kafan basmıyoe , hastane atıyorum kafan basmıyor adam gibi sor sorunu açıkliym çok merak ediyorsan . Neyse merakın giderelim

Yandal uzman hekim ve asistanlarına zam  okulda da böyle misin

• akademik kadro ortada

ankara tıp ile okulun arasında dağlar kadar fark var kabullen artık

Yandal uzman hekim ve asistanlarına zam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 2 Aralık 2023; 16:55:4 >

hekimleri kötüleme seansları başlamış Yandal uzman hekim ve asistanlarına zam  ve insanları hekimlere karşı dolduruyorsunuz

Cahilsin

kimin cahil olduğu belli yök atlasa baksana

ve hekimleri kötüleme dersleri okulunda mı anlatılıyor

Yani genel anlamda boş bi adamsın aslında okulumun ender insanlarından biri oldugum için burda insanlara okulu tanıtıyorum . Mantık biraz garip olmuş senin . İnsanların algılaması biraz uzun sürüyor o kadar tanıttık okulu hala anlamıyorsunuz

bu şekilde okulu tanıtıyor diğer hekimleri gömüp hastaları hekimlere karşı kışkırtan bir şahıs

Boşsun knk

Kanka sen ruh hastası mısın bu okulda 5. Sınıfım ve mükemmel bir eğitim alıyorum benden daha mı iyi biliyorsun benim okudugum okulu

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.