Şimdi Ara

yan oda kampanyası hak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
5.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yan odaya %50 indirimle digitürk alırsam ben başka evde yine izleyebilir miyim? (oturdugum sitede digiturk uydu ve alt yapısı mevcuttur)
    ayrıca hd oluyor mu bu yan oda indirimi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

arkadaşlar yan odaya %50 indirimle digitürk alırsam ben başka evde yine izleyebilir miyim? (oturdugum sitede digiturk uydu ve alt yapısı mevcuttur)

başka yerde izleyebilirsiniz. hd olur kutu kirasını alırlar herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

quote:

arkadaşlar yan odaya %50 indirimle digitürk alırsam ben başka evde yine izleyebilir miyim? (oturdugum sitede digiturk uydu ve alt yapısı mevcuttur)

başka yerde izleyebilirsiniz. hd olur kutu kirasını alırlar herhalde.

teşekkür ederim dostum...
  • Yan oda için aldığımız 2. kutuyu farklı bir evde kullanırken IQ uygulaması için internete bağlarsak bir sorun olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertankesim

Yan oda için aldığımız 2. kutuyu farklı bir evde kullanırken IQ uygulaması için internete bağlarsak bir sorun olur mu acaba?

olmaması lazım dostum
  • quote:

evet yayınlarda ve ıq da hiç sıkıntı yaşamadan izleyebilirsiniz. lakin sunuda unutmayalım, sözleşmenin 4/3 ve 3/3 maddeleri geregince bu olay yasal degildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital34

quote:

evet yayınlarda ve ıq da hiç sıkıntı yaşamadan izleyebilirsiniz. lakin sunuda unutmayalım, sözleşmenin 4/3 ve 3/3 maddeleri geregince bu olay yasal degildir.

evet haklısınız. ama bir de şöyle düşünün. özellikle karamehmetin şirketleri, trcell, digiturk vs. sizce haksız yere faturaya yerleştirme yapmıyorlar mı 3-5 kuruş bile olsa? düşünün 1'er TL den 15 milyon kullanıcı olsa 15 milyon TL yapar ayda. diğer firmalardan da yapanlar vardır mutlaka ama söz konusu digitürk olduğu için verdim bu örneği.

• Digitürk Yan oda kampanyaları değişti detaylar için lütfen iletişime geçin
  • bende bu sene yan oda almak istiyorum daha doğrusu arkadaş alacak bana cihazı verecek ben başka yerde kullanacağım, bunu kullanmak için onun evdeki çanaktan bizim eve kablo mu çekmek gerekiyor yoksa direk bizim antene bağladığımızda çeker mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdiloglu

bende bu sene yan oda almak istiyorum daha doğrusu arkadaş alacak bana cihazı verecek ben başka yerde kullanacağım, bunu kullanmak için onun evdeki çanaktan bizim eve kablo mu çekmek gerekiyor yoksa direk bizim antene bağladığımızda çeker mi?

direk çeker kendi anteniniz üzerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

bende bu sene yan oda almak istiyorum daha doğrusu arkadaş alacak bana cihazı verecek ben başka yerde kullanacağım, bunu kullanmak için onun evdeki çanaktan bizim eve kablo mu çekmek gerekiyor yoksa direk bizim antene bağladığımızda çeker mi?

teşekkürler ama lnb yi değiştirmek zorunda kaldık mdu5 takmak gerekiyormuş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

teşekkürler ama lnb yi değiştirmek zorunda kaldık mdu5 takmak gerekiyormuş

Anladım.Çaktırmayın yalnız durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu hortlatayım. Böyle bir iey mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: yagokhan

Konuyu hortlatayım. Böyle bir iey mümkün mü?

Mümkün. Ben o şekilde izliyorum.
  • merhaba digiturk yan oda kullanıyorum.
    Ana üyelik paketleri ligtv tüm maçlar + belgesel + ocağa kadar sporextra film dizi vs. hediye (EUTELSAT)

yan odaya da üye oldum.
    lig maçları ve belesel.

şimdi sorum şu. yan oda da hediye paketlerini izleyemiyorum ve lig tv 1 hep açık ancak lig 2 ve 3 te diyelim süperlig maç özetleri yayını var ve kapalı neden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

merhaba digiturk yan oda kullanıyorum.
    Ana üyelik paketleri ligtv tüm maçlar + belgesel + ocağa kadar sporextra film dizi vs. hediye (EUTELSAT)

yan odaya da üye oldum.
    lig maçları ve belesel.

şimdi sorum şu. yan oda da hediye paketlerini izleyemiyorum ve lig tv 1 hep açık ancak lig 2 ve 3 te diyelim süperlig maç özetleri yayını var ve kapalı neden.

Hediye paketler sadece ana kutuda çalışıyor olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

• deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    hediyen ana odaya tanımlıdır yan odada ızleyemessın yan odayada hedıye tanımlarlarsa ızlersın
    lig tv 2-3-4 yan odada süper lig macı olursa acık olur normal yayınları izlemek için spor eksrta paketın olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sbjk -- 7 Ekim 2016; 14:57:12 >
  • hediye tanımlandıktan 15 gün sonra yan oda almıştım.

yan odaya avrupa maçlarınıda alsak kaç tl öderim acaba önce ana odayamı almak lazım
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    ana odaya alırsan yan odan yarı fıyat olur
    direk yan odaya alırsan spor ekstre ucretı alırlar senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: sbjk

ana odaya alırsan yan odan yarı fıyat olur
    direk yan odaya alırsan spor ekstre ucretı alırlar senden

teşekkürler bilgi için
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.