Şimdi Ara

Yalvarırım bana yardım edin yalnızlıktan ölüyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

yanlış 1;

kızı ikna edecektin. ikna olmayan kızla işin olmamalı. o kız seni sevse kem küm etmezdi... ben yaşasam aynı durumu ertesi gün telefonlarına çıkmazdım.
    Öpüş(me)mekten mi bahsediyorsunuz? Zaten ilk buluşma için ileri gittiğimizden üstelememiştim. Ve uzun bir aradan sonra kız bulmuştum kaçırmak istemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır hayır. direkt niyetini belli etmen lazımdı. hiç utanma, çekinme. direkt suratına 'ben senden hoşlandım, çok güzelsin' gibi şeyler söyleyip hoşuna gidecek ninniler fısıldaman gerekiyordu.

bak, bir kızı pizza hamuru gibi düşün. pizza hamuru nasıldır ilk başta? mayası katılmamış, un halinde. sen bunu güzelce yoğurup, mayasını ekleyip, yuvarlak bir hale getirip, içine malzemeleri ekleyeceksin ki, o yenilecek bir pizzaya dönüşsün. sen gitmiş aa ne güzel pizza hamuru demişsin. ee? içinde malzemeleri olmadıktan sonra, fırına verilip pişirilmedikten sonra bir hiç...
  • quote:

hayır hayır. direkt niyetini belli etmen lazımdı. hiç utanma, çekinme. direkt suratına 'ben senden hoşlandım, çok güzelsin' gibi şeyler söyleyip hoşuna gidecek ninniler fısıldaman gerekiyordu.

bak, bir kızı pizza hamuru gibi düşün. pizza hamuru nasıldır ilk başta? mayası katılmamış, un halinde. sen bunu güzelce yoğurup, mayasını ekleyip, yuvarlak bir hale getirip, içine malzemeleri ekleyeceksin ki, o yenilecek bir pizzaya dönüşsün. sen gitmiş aa ne güzel pizza hamuru demişsin. ee? içinde malzemeleri olmadıktan sonra, fırına verilip pişirilmedikten sonra bir hiç...
    Biz şimdi neyiz diye sorduğunda senden hoşlanıyorum ama biraz daha tanıyalim birbirimizi yazmıştım.

• tamam, yine pizza örneğinden gidelim. sen hamuru eline almışsın ne yapacağını düşünüyorsun. kıza o anda diyecektin ki;

'biz seninle bir bütünüz. sen benim rüyalarım, düşlerim, çocukluk **** gülüm. ayrılmam senden asla. sensiz geçen günler bana ölümdür gülüm, ilk aşkım annemse eğer, son aşkım tek aşkım sensin. rüyalarımdaki kadınsın' tarzı kızı bağlayacak, kendine aşık edecek şeyler yazacaktın... olum çekinme yaz, hatta git şimdi yaz. bak gör sonra neler oluyor. garantisini veriyorum, çok mutlu olacaksın :)
  • quote:

tamam, yine pizza örneğinden gidelim. sen hamuru eline almışsın ne yapacağını düşünüyorsun. kıza o anda diyecektin ki;

'biz seninle bir bütünüz. sen benim rüyalarım, düşlerim, çocukluk **** gülüm. ayrılmam senden asla. sensiz geçen günler bana ölümdür gülüm, ilk aşkım annemse eğer, son aşkım tek aşkım sensin. rüyalarımdaki kadınsın' tarzı kızı bağlayacak, kendine aşık edecek şeyler yazacaktın... olum çekinme yaz, hatta git şimdi yaz. bak gör sonra neler oluyor. garantisini veriyorum, çok mutlu olacaksın :)
    Üniversitedeyken yine buluştuk sarıldım çek elini dedi. Biraz vakit geçti yine sarıldım bu sefer de çek elini dedi. 3 sene oldu bu olalı. Sonra derse gidiyordu fazla kalmadı zaten yanımda, ayrılırken öpmeyecek misin dedim. Sen öp demişti. O kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D7110DAC -- 19 Şubat 2019; 18:19:2 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisen berg

buyrunhttps://www.youtube.com/watch?v=n3Xv_g3g-mA
    Yalnızlık beni tüm hayatım boyunca izledi, her yerde. Barlarda, arabalarda, kaldırımlarda, dükkânlarda, her yerde. Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım.

• yalvarıyorum bana yardım edın yalnızlık ınsanı mahvedıyor napcam ben cok tıpsızım eger meslek hayatında basarılı olamazsam ne olacak yalnız mı olecegım basarılı olsam bıle bana gelırler mı kı ben bıktım mıllete yurumekten hep ret yıyorum cok tıpsızım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.