Şimdi Ara

yakıtta karar anı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nerden aldın bende normalde aynı şekilde alıcam alırsam ama 43000 ytl istiyolar ve yanında sadece park sensözrü var xenon ve diğerleri 40bin ytl çok iyi fiyat..bende oraya gider pazarlık şansımı zorlarım biraz
  • izmir çamkırandan aldım, hemde en yenisinden 6 lı cd MP3 çalarlı VSa lı, istersen gel sanada aynı koşullarla alalım, her rengide var ellerinde, eğer istanbulda yaşıyorsan oradada aynı koşullarla verebilecek bir tanıdığım var, hatta belki istersen cam filmi veya xenon da koaprabiliriz, karar verdiğnde beni ara önayak olurum , 3 ay öncede yeğenime almıştık denizli sadıkoğlu 500 ytl indirim yapmıştı gidip ordan almıştık
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanınız aracınızı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayfa__

ewt arkadaşlar bende bütün bunları göz önünde bulundurarak uygun bir ikinci el Honda civic HB almaya karar verdim 40milyar civarında bi bütçeyle ve kafama yatan en güzel araç olmasınında etkisiyle tabi bulamassamda civic sedan yada toyota auris ikiside aynı fiyat hangisi daha çok aksesuar verirse onu alırım

yeni civic topiginde ronin777 civic hb ni satiyor onunla irtibata gecebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: tayfa__

ewt arkadaşlar bende bütün bunları göz önünde bulundurarak uygun bir ikinci el Honda civic HB almaya karar verdim 40milyar civarında bi bütçeyle ve kafama yatan en güzel araç olmasınında etkisiyle tabi bulamassamda civic sedan yada toyota auris ikiside aynı fiyat hangisi daha çok aksesuar verirse onu alırım

40 milyara sıfır sedan alırsın hemde en üst donanımlısını bence 2. el düşünme
  • bende öle düşünüyorm roninle konuştuk zaten daha önceden onun HB'iyle ilgili gerçekten temiz bir araba ama ben vergiyi ve ilerde satabilme zorluğunu düşünüp sıfır sedan almaya karar verdim.hem daha oturaklı bir araba.tek sorunsa çevremdeki herkesin toyota dizel al niye benzinli alıyosn o fiyata diyip baskı kurmaları yakıt olayı yani. yılda 15000km yaparım arabayla ewt dizel alsam daha mantıklı ama toyota auristen çok daha güzel geliyo civic bana bu yüzdende en kısa zamanda ayarlıyıp alıcam civiğimi işallah caydırılmadan bu arada caucass çok teşekkür ederim ilgin için sana almadan önce PM mesaj atıcam istanbulda yaşıyorm uygun bulursam senin dedğin yerden alırım kopardığımız aksesuarlarla beraber siyah renkte civiğimi

• bu pahalılıkta benzinli arabamı? bence kesinlikle dizel düşün.
  • istanbul Marmara Honda Plaza da Şefika isimli bir satış temsilcisi var, istersen onu ara çok iyi bir kız, her türlü kolaylığı göstereceğinden eminim, kendisiyle başka bir forumdan tanışıyorum seni benim yönlendirdiğimi söyle caucass Kemal de, mutlaka aynı koşullarla verecektir arabayı ama genede inat ederlerse gelirsin arabayı buradan izmirden alırız , alt tarafı bir depo benzin harcayacaksın buradan istanbula
  • mmt vitesi kullanmadım ama eğer olacaksa tam otomatik olmalı gerisi bir aldatmacadan ibaret...
  • mmt dedikleri otomatikleştirilmiş düz vites, kullananlar pek memnun değil galiba, sorunları çokmuş
  • memnun olmayan kim örnek verebilir misin?

hangi sorunlar varmış örnekler misin?

ben yeni corolla dizelde kullanıyorrum ve tek kelimeyle mükemmel.

yakıt manuelden daha az yakıyor.

performans manuel ile aynı.

direksiyondan yada vites kolundan heran vites değiştirilebilir.

toyota sorunlu hiçbirşeyi piyasaya sürmez.

bilmediğiniz şey hakkında insanları yanlış yönlendirmeyelim.

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

mmt dedikleri otomatikleştirilmiş düz vites, kullananlar pek memnun değil galiba, sorunları çokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 24 Şubat 2008; 9:36:03 >
  • mmt den memnunum ve su anda 1.6 mmt auris ile sadece sehir icide kullandim yakit tuketimim 8.6 litre aldigim gunden beri olan ortalama bu yol bilgisayarinda ki
  • benzınlı alıcaksan honda cıvıc derım hayırlı olsn
  • gerçek otomtik vites isteyen hondayı denemeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: leventodemis

mmt den memnunum ve su anda 1.6 mmt auris ile sadece sehir icide kullandim yakit tuketimim 8.6 litre aldigim gunden beri olan ortalama bu yol bilgisayarinda ki

Hocam MMT için 8,6 lt. bana fazla geldi. Benim imzamdaki arabayla Ankara şehiriçi kış ayları ortalamam 9,5 lt. civarında, ama bunun yarıdan fazlası dur-kalk trafiği ve yokuş tırmanılan arazi. MMT, düz vitesten bile az yakar diyorlardı, ben çok daha az yakmanı beklerdim. Sonuçta bu forumda otomatik Civic ile şehiriçinde 8,6'dan daha az yakan arladaşlar var. Hangi şehirde yaşıyorsun bu arada?
  • ABABA 2307 doğru söylüyor.
    Geçen hafta bende toyota corolla a/t denedim ve vitesi geçişleri çok sarsıntılı oluyor.Daha önce de annemlerin yarisini (2005 model 1.3 sol)ara sıra kullandım onda da (o kadar olmasada) sarsıntılı geçiyordu.Ama bu corollada rahatsız edici şekilde hisettiriyor.Bu modele hiç mi hiç yakışmıyor.Hondayı örnek alsınlar otomatik şansıman konusunda.
    Şuanda kullandığım araba honda jazz cvt ve vites geçişleri ses dışında belli olmuyor nerdeyse.Alt kategori corollaya nazaran ama
    Yiğidi öldür hakkını yeme.
  • otomatikte honda 1 numara, daha iyisi yok
  • Bu arada ben 2004 model jazz es cvt ile depo ile 595 km şehiriçi gittim ve içinde sadece bir litre benzin kalmıştı.
    Ama arabayı çok hassas,abartısız kullandım.Sanki gaz pedalın altında yumurta varmışdaben onu kırmak istemiyormuşum gibi gaza yavaş bastım.
    Bence çok iyi bir değer.Şehiriçi = antalya şehiriçi Aralık ayında.
  • Şunu da belirtmek isterim ki toyota sorunsuz bir arabadır ona eminim.Zaten istatistiklerde öyle diyor.
    Sadece beğenmediğim yönü mmt vitesti.
    isteyen düz alır olur biter.
  • o zaman otomatik isteyen hondaya..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.