Şimdi Ara

Yakışıklı olsam kız ne yapardı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftanın 3 4 günü dışarı tek başıma çıkıp bara giderim starbucksa giderim sinemaya giderim. Dört duvar arasında kalmaktan daha iyi diye düşünüp.

Neyse 2 hafta önce yine bunaldım. Babamın da avm'de işi varmış bıraktı beni arabayla. Baktım sinema dopdolu, haftasonuydu. Neyse kahve içeyim bari hazır gelmişken diye gittim Starbucks'a filtre kahvemi aldım. Yer yoktu çalışma masası kısmına oturdum.

Hemen yanımda sarışın güzel ayrıyeten böyle hani bazı yüzler olur ya asil efendi bir yüzü olur işte öyle bir kız bir şey çalışıyordu. Gözüm kaydı hakimlik sınavına çalışıyordu. Kız kitaplarını toparlar gibiydi. Afedersiniz dedim. Baktı. Hukuk mu okuyorsunuz dedim. Bitirdim hakimlik sınavına hazırlanıyorum dedi. Ben de 3.sınıfım pişman mısınız diye lafı uzattım. Aramızda 5 dakika bir konuşma geçti. Espri falan yaptık o da sorular sordu. Montunu giydi benle konuşurken. Bizim de konuşma bitmişti. Burdasın dimi çantama bakar mısın ben gelene kadar dedi. Evet dedim 5 kadar dakika sonra geldi biriyle telefonda konuşuyordu. Ben de önümdeki kitabı okuyordum. Giderken omzuma dokunup kolay gelsin sana da dedi. Sağolun dedim kafamı hiç kaldırmadan cool bir şekilde.

Evet, yakışıklı olsam ne olurdu?

Aslında kıza yürümeyi düşündüm ama okulu bitirdiğini öğrendiğinde vazgeçtim. Düşünsenize kız hakimliğe kabul ediliyor 6 bin tl maaşı var benim cebimde 100 tl olmuyor bazen :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 15 Kasım 2017; 21:49:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mutlu sonla biterdi gecen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oymakus kullanıcısına yanıt
    Ayrıntısıyla yaz.

Filmlerde bardan kız kaldırma var ya yakışıklı olan dertli bir şekilde içer. Sonra bir kız görür yanına gider sonra kızın evine giderler onun gibi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maraz Alinin sağ kolu

Ayrıntısıyla yaz.

Filmlerde bardan kız kaldırma var ya yakışıklı olan dertli bir şekilde içer. Sonra bir kız görür yanına gider sonra kızın evine giderler onun gibi mi?

Kiz kalkip telefonla konusmaya gitmezdi arayan sevgilisi bile olsa teli kapatirdi. Seninle gozlerinin icine gulen gozlerle bakarak sohbet eder hatta muhabbet konularini o açardı. Sonra kalkardiniz birlikte yurudunuz kizla onun evinin onune gelince sana bi kahve yapayim istersen derdi sana kiz. Yukari cikar kahveleri icerdiniz ve ansizın kizın dudaklarina yapisirdin sabaha kadar çilgın tavsanlar gibi sevisirdiniz.

• foruma konu açardı
    Trollüyor musun ciddi misin?

• quote:

Trollüyor musun ciddi misin?

Ciddiyim anlattigima benzer olabilir. tinderda eslesip bulusan insanlar bunu hep yapiyo. Tip iyiyse illaki duser kiz hele para da varsa sen düşün..

• Yarın tekrar git aynı saatte aynı yerde bulun. hoşlanmışsa tekrar gelecektir.
  • Ohoo 2 hafta geçti aradan. Ayrıca kız sınava hazırlanıyor. Her zaman gitmiyordur oraya. Çok bunalmıştır o gün.

Yav Tinder ayrı. Orada amaç belli zaten. Rastgele tanışıp sevişmeyi falan sordum.

• 2 hafta öncenin yarını orada bulunurdu eğer hoşlanmışsa isterse hastalansın yine gelirdi. keşke o gün gitmiş olsaydın.
  • Hoşlansa numarasını falan verirdi bence giderken.

• quote:

Yav Tinder ayrı. Orada amaç belli zaten. Rastgele tanışıp sevişmeyi falan sordum.

Benim bi arkadas var kivanc tatlituga benziyo sadece gozleri kahverengi tek farki bu. Adam 2 ayligina istanbula gittik beraber yazin 2 ayda 8 kiz goturdu. 3 tane tinderdan 5 tane kafede bakistiktan sonra tanisip. 2 tanesini gozumun onunde alip goturdu gece de gelmedi

O da cok kovalamadi yaz okulu icin geldi. Derslere girip hayvan gibi ders calisti.

Bi kutu prezervatif bitirdi adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oymakus -- 15 Kasım 2017; 22:4:38 >
  • Kız senden büyük olduğundan hiçbir şey olmazdı

Ayrıca hakim 6.000 mi alıyor lo o ne sonra niye kimse hakim savcı olmuyo

• kungfukid kullanıcısına yanıt
    Başlangıç maaşı 6 bin (stajdan sonra) sonra 10 11 bine kadar çıkıyor işte.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

quote:

Benim bi arkadas var kivanc tatlituga benziyo sadece gozleri kahverengi tek farki bu. Adam 2 ayligina istanbula gittik beraber yazin 2 ayda 8 kiz goturdu. 3 tane tinderdan 5 tane kafede bakistiktan sonra tanisip. 2 tanesini gozumun onunde alip goturdu gece de gelmedi

O da cok kovalamadi yaz okulu icin geldi. Derslere girip hayvan gibi ders calisti.

Arkadaşını ss at

• Sen de bir karar ver yakışıklı mısın değil misin

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Sen de bir karar ver yakışıklı mısın değil misin

Değilim lan tabi kaç defa reddedildim, sizi çıldırtmak için o konuları açıyorum başarılı da oluyordum ama yaşadığım her şey gerçekti yalan hiçbir şey anlatmadım yazdığım her şey gerçekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrslimshady

quote:

Orijinalden alıntı: oymakus

quote:

Arkadaşını ss at

Rez

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.