Şimdi Ara

YAKINDA 2048K ADSL 29YTL GERÇEK HABER !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
5.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mümkünatı yok. 1024 3gb kotalıyla memleketin çıkışları yetersiz. 2 mbit yapmaya kalkarlarsa 2008 de internet çöker. :)

2007 de mevcut çıkışın 4-5 katına çıkarmaları gerekir, darboğazı azaltabilmek için, tek çaresi odur.. 2007 de zaten seçim var, kimsenin umrunda olmaz. battık annayacağınız.
  • Tüm Türkiye çapında bakır altyapıyı optik kablolarla değiştirmeleri gerekiyor ki bizim TTnet böyle oldukça pahalı bir işlem için para harcayacak da biz göreceğiz. Zor, değil 2008 yılında bu gidişle 2080'de bile zor.
  • Erenköy telekomdakilere mi solemişler acaba 2008 başında 2048 kbps ADSL olcak die?
    bna gayet de sacma geldi afedersn..?

quote:

Orjinalden alıntı: U t k U

Evet inanması zor ama bu bir gerçek

2008 başında avrupa birliği yasaları çerçevesinde adsl internet hızları tek hıza çıkarılıp yani hepsi kotasız 2048k olup fiyatı 29 ytl olacak.

şu anda biliyorsunuz telekom çalışanları kotasız 2048k adsl i 29 ytl fiyata kullanıyorlar.yakında bütün kullanıclıar bu şekilde kullanacaklar.

Kaynak : Erenköy Telekom / İstanbul
  • "TTnet ve Sınırsız" ikisi çok uzak bile kelime hatta alakası bile yok
  • hade leeennnn bu yalanlara gerenk yok mayk bunlara gerenk yok

(lafım sana degil tt ye)
  • TTnet bunu yapsın ben interneti kapattırıp bidaha açtıracam
  • ben de buna ancakbir HÖNK derim
  • walla bende askerdeyim %99.9 ihtimal 2008 olayi sacmalik millet 100 mbit'le Dl yaparken Türkler 2 mbitle sürünecek ozman
  • 2008 demi
  • sanırım 2048 ve 6gb kotalı olacak,ttnet bunun anketlerini yapıyorlar çünkü..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Joker

sanırım 2048 ve 6gb kotalı olacak,ttnet bunun anketlerini yapıyorlar çünkü..

abi 2048 in kotalısı mı olur ya.1 haftada dolar o
    Telekomun yeni kazık sistemleri bunlar geçeyim falan demeyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhammetaksoy

Allahım güç ver bana sığındım sana bu ne dayanılmaz bir hız sabır ver banaaaa
    Yeter artık bitsin downloadlarım artsın hızım ümitsiz haykırıyorum ne olur hız ver banaaaaa

Süper

• quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

quote:

Orjinalden alıntı: muhammetaksoy

Allahım güç ver bana sığındım sana bu ne dayanılmaz bir hız sabır ver banaaaa
    Yeter artık bitsin downloadlarım artsın hızım ümitsiz haykırıyorum ne olur hız ver banaaaaa

Süper

• huh adamlar 2048 sınırsızı 29ytl'yemi kullanıyorlar bu ne vicdan bu ne kamu hakkını korumaktır beah,bal tutunca parmak yalanırda bu kadarmı bal birikir o parmakta
  • Bütün internet hızları tek tip olacak diye bir uygulama var mı ki Avrupa'da? Herkesin ihtiyacı farklıdır, böyle bir uygulama olduğunu hiç duymadım.
  • başlıktaki "yakında" ifadesi "2008" diye değiştirilsin boşuna insanların vakti alınmasın.

yahu daha 2007'ye girmedik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vvv_com -- 11 Aralık 2006; 4:17:12 >
  • Keşke olsa böyle birşey söz konusu değil.
  • 2008 e benim tecilde bitiyo ama olsun bu dediğin tüm foruma benden çay
  • Yalana bak..

Cevat KELLE / Kadıköy Telekom / İstanbul
  • saçma sapan bir mantık, çok merak ediyorum AB ortaklık sözleşmesinin hangi maddesinre 2048 ADSL 20 USD veya benzeri bir fiyat olacak deniyor. O halde yunanistanda ne akla hizmet neredeyse TT fiyatına servis veren firmalar var. saçma . Derseniz ki 2048 i ucuzlatacaklar onu anlarım ama AB ye uyum filan abuk mantık dünyada böyle bir standartmı var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.