Şimdi Ara

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru 3.Sezonu var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
5.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya sardı baktım ama kesin bir şey denmemiş bazıları light noveli bitti falan demiş. manga ya da kitap devam ediyor mu ve 3.sezon çıkacakmı sizce?

• büyük ihtimalle çıkar yarıda bitti zaten
  • Büyük ihtimalle çıkar Çıkmasını da isterim.Gördüğüm en iyi erkek ana karakter Yahari'deydi.Adam gibi adam Hikigaya Hachiman
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    hocam ben de çok seviyorum ama araştırdım baya şuan çıkmış kitap yok. ilk 11 kitap animede ilk 2 sezona denk geliyo ve kitap çıkmazsa anime de çıkmaz denmiş. Kitaplarda da 12. kitabın final olacağını söyleyenler var :(
  • shuskhun S kullanıcısına yanıt
    hocam üst mesaja siz de bakın bilgilendirme olsun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

hocam ben de çok seviyorum ama araştırdım baya şuan çıkmış kitap yok. ilk 11 kitap animede ilk 2 sezona denk geliyo ve kitap çıkmazsa anime de çıkmaz denmiş. Kitaplarda da 12. kitabın final olacağını söyleyenler var :(

Konuşmalar diğer animelere göre çok üst düzey o yüzden yazması zaman alıyordur.Belki OVA şeklinde bitirebilirler.
    beni yine tatmin etmez açıkcası. yarım kalmış çok şey var ve 1 bölümde bitirmeleri imkansız. time skip falan yaparlarsa anca.
    1 volume 200 sayfa kitap ediyor 11 volume var. Yazar biraz kaypak çıktı şuan başka kitap yazıyormuş :(
  • 28 Temmuz'da bir ova bölümü yayınlanacakmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "An adaptation of a story from volume 10.5 regarding Iroha Isshiki." diye yazıyor açıklamasında ayrıca 26 Temmuz'da çıkacakmış.
    İlk ova gibi olcak zannedersem, izlemeye değer mi?
  • çıkar.
  • bdeniz1997 B kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam. Yazar şuanda bu serinin another adı altında fiction baska bı hikayesini yazıyo. Orda da yui ile hachiman yakınlasıyo :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahalledeki arkadaşla hard fanıyız biz oregairu nun :D inş. çıkar.

2. sezonun son bölümü hatta altyazı çıkmadıydı da o zamanlar yarım yamalak japoncamla sözlüğe bakarak anlamaya çalışmıştık arkadaşla :D

hikayeye göre çıkmalı çünkü en sonda yui bi şeyler diyodu, devama yönelik.

inş çıkar yani ne diyelim
  • bdeniz1997 B kullanıcısına yanıt
    en sonda bana yardım edermisin diyo yukinon yui ye yui de anlat bakalım diyo :(
  • hala bekleyen var mı 12. cildin çevrilmesini
  • Novelden uyarlama olduğu için ilk olarak daha fazla novel olmalı ki 3. sezon için materyali olsun elde.Ancak adam daha yeni sayı çıkarmamış.Bu sene novel sayısı çıksa yine iyidir.Benim de takip ettiğim sosyal ilişkiler temalı güzel bir anime.
  • Beyler Bayanlar hala bunu bekleyen bir ben miyim? anime çok kıyaktı ama ikinci sezon yoldan geçen suriyeli birinin telefon konuşunca etrafında ki yabancıların anlaması gibi saçma sapan bir şey di. Onun dışında 3.sezon gelmeyecek galiba seri unutuldu diye düşünüyorum. Doğru düşünüyor muyum onu bile bilmiyorum gerçi de neyse anime çıkıp çıkmayacak diye eline bir bilgi geçen biri lütfen cevaplasın ipv6 sürümüne geçiyoruz anime hala yok yani bilgilendirirseniz iyi olur.

• ugr12 U kullanıcısına yanıt
    3.sezon yok. %1 ihtimal ova veya film gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala bekliyoruz
  • @Rasyonal Sosyalist başlığı ne zaman görsen bir hüzün basıyor öyle değil mi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.