Şimdi Ara

Yağız Telekomdan One X aldım ne olucak bakalım pazartesi gelicek telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuştuk biraz adamla da güvenilir biryere benziyor ki önceden de dediğim gibi teknik servise gidicek telefon için burayla muhatap bile olmam direk HTC merkeze gönderirim onlarda KVK ya oldu bitti telefon sağlam bir şekilde bana gelsin yeter zaten onların görevi de bu

• dostum kayıtlı mı aldın kaç liradan satın aldın indirim yapıyolar mı .Kayıt problemi çıkmaz inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

dostum kayıtlı mı aldın kaç liradan satın aldın indirim yapıyolar mı .Kayıt problemi çıkmaz inş

1.431 e aldım kayıtlı felan fatura matura herşey tamam da kayıttan bu kadar kolayca hallediliyor bence sorunsuz gelicek inşallah pazartesi sarı ekran varsa değiştiririm hemen IMEI den global warranty kontrol edicem bitti sonra fıstık gibi telefon 2.000 lira vermek saçmalık
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

dostum kayıtlı mı aldın kaç liradan satın aldın indirim yapıyolar mı .Kayıt problemi çıkmaz inş

1.431 e aldım kayıtlı felan fatura matura herşey tamam da kayıttan bu kadar kolayca hallediliyor bence sorunsuz gelicek inşallah pazartesi sarı ekran varsa değiştiririm hemen IMEI den global warranty kontrol edicem bitti sonra fıstık gibi telefon 2.000 lira vermek saçmalık

aynen dostum bende ilanları inceledim nasreddin hoca yada yagızdan almayı düşünüyorum sendende haberleri bekliyoruz beyaz renk daha şık bu arada hangi renk aldın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CooperTime

quote:

aynen dostum bende ilanları inceledim nasreddin hoca yada yagızdan almayı düşünüyorum sendende haberleri bekliyoruz beyaz renk daha şık bu arada hangi renk aldın

beyaz aldım da yani adamlar sıcak konuşuyor mesela beyaz renk seçeneği yoktu adamı aradım konuştuk işte sizce hangisi daha güzel felan diye bende en son beyaz aldım

• indirim yapmıs yagız telekom hemde kayıtlı 1350 fln yapmıs fiyatı.senin ürün geldi mi
  • quote:

indirim yapmıs yagız telekom hemde kayıtlı 1350 fln yapmıs fiyatı.senin ürün geldi mi

ürün geldi de o anlık bir kampanyaymış adam 1 haftada 20 tane satmış direk :D benim geldi garanti var 2 yıl sorgulattım felan kayıtlı da harika ya telefon kesinlikle s3 e bakmam bile
  • Şu One X'i , S3 ile kıyaslamanız çok yanlış. One X 750 bin satmamış , S3 15 Milyon ön sipariş aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huneps

Şu One X'i , S3 ile kıyaslamanız çok yanlış. One X 750 bin satmamış , S3 15 Milyon ön sipariş aldı.

Mantığına hayran oldum hocam tebrik ederim seni.HTC'nin Türkiye'de pek duyulmamış olması ve S3'ün her saat başı reklamları bu farkı doğurmuş olmasın sakın ¿
  • Reklamlar sayesinde fark var diyorsun yani. Ben de sana hayranlık besliyorum açıkçası.
  • 2 telefonuda dün kullandım trcell merkezinde , 2 sininde cogu ozelligi esit birbirine yani 2 tel de kotu deil bence hangisini begeniyorsanız onu alın ufak tefek ustunlukleri var birbirlerine ama genel olarak 2 side esdeger bana gore
  • quote:

Şu One X'i , S3 ile kıyaslamanız çok yanlış. One X 750 bin satmamış , S3 15 Milyon ön sipariş aldı.

Sallama kardeşim one x dünya çapında 37 milyon sattı nerden salliyosunuz bunları türkiyede ne kadar sattiginada bakicam birazdan
  • quote:

Sallamayın kardeşim one x dünya çapında 37 milyon sattı türkiyedeki satışlarına da birazdan bakacağım
  • @coopertime acaba ürünün garantisi kim tarafından sağlanıyor. Bende yagız telekomdan note alamyı planlıyorumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coming

@coopertime acaba ürünün garantisi kim tarafından sağlanıyor. Bende yagız telekomdan note alamyı planlıyorumda.

samsung tarafindan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coming

@coopertime acaba ürünün garantisi kim tarafından sağlanıyor. Bende yagız telekomdan note alamyı planlıyorumda.

eger alinti yapsaydiniz bende farkederdim mesajinizi ozur dilerim bakmayi unutmusum garanti samsung tarafindan veriliyor dolayisiyla her turlu teknis servise gonderebiliyorsunuz telefonunuzu
  • Kizmayin ama one x ve 37 milyonluk satis pek mumkun degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim cevaplarınız için :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.