Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.943
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hakan12345

YABANCI VE YERLİ BASINDAN SON GELİSMELER HABER SAYACI

1) hakan12345 = 39 haber ( yanlış anlaşılmasın post kastmıyoruz , zaten hemen hemen hepsi post olayı yokken yazılmıs haberler.. )

2) Katharine McPhee = 16 haber ( ?? slam nick mi degistirmis ? oyle birsey oluyor mu ?? )

3) srgnaau = 14 haber

4) sanctus = 13 haber

5) phoenix_chelsea / quaking = 9 haber

6) go_spurs_go = 6 haber

7) okur13 / The_MAD = 4 haber

8) fuatturkrap / berkyyy = 3 haber

9) eyoruk / pau_gasoll / ballry / Lord Westside / drexler22 / ceyceymartin = 2 haber

10 ) bjk1985 / tracy / AIR JORDAN = 1 haber

-------
    cok sıkılmıstım bi ugras buldum kendi kendime

abi post sayısını artırıyomu burasıı alla alla şimdi buraya yoldan gelen geçen yazarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 22 Eylül 2007; 18:49:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

Orjinalden alıntı: temizchannel

Jasikevicius Kovuldu!

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33448

temizchannel ayrı bi konu olarak açmış,bende buraya taşıyayım dedim temizchannel'ın mesajını

Sağol.Biraz saçmalamışım.

• quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_chelsea

abi post sayısını artırıyomu burasıı alla alla şimdi buraya yoldan gelen geçen yazarda

Üst üste 6 post atmadan önce yazsan daha inandırıcı olurdun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: The_MAD

quote:

Orjinalden alıntı: phoenix_chelsea

Üst üste 6 post atmadan önce yazsan daha inandırıcı olurdun..

yani post geçiomu bilmiodum özür dilerim yöneticiler yapabiliyosa 1 mesaj indirsinler kasmıyalım burayı ben rütbe manyağı deilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 22 Eylül 2007; 22:54:46 >

• 2013'e kadar Devin Harris...

Dallas Mavericks oyun kurucusu Devin Harris ile 5 yıllık sözleşme imzalamış. Mevcut kontratının bitiminden(2008) itibaren başlayacak ve 2013'e kadar devam edecek.
    Kaynak nba.com/mavs
  • D.Brown GS da

GS çok iyi transfer yaptı bence kendi açısından.Daha önceleri aldıkları isimlere göre D.Brown çok yararlı olacaktır.Özellikle savunmada.
    Bjk li olmama rağmen GS den çok umutluyum bu sene.Murat hoca inşallah iyi yönetir kadroyu.Avrupa da da beklentim var.
    Artık tek temennim futbol taraftarının azalması taraftar taşkınlıklarının son bulması .
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

D.Brown GS da

GS çok iyi transfer yaptı bence kendi açısından.Daha önceleri aldıkları isimlere göre D.Brown çok yararlı olacaktır.Özellikle savunmada.
    Bjk li olmama rağmen GS den çok umutluyum bu sene.Murat hoca inşallah iyi yönetir kadroyu.Avrupa da da beklentim var.
    Artık tek temennim futbol taraftarının azalması taraftar taşkınlıklarının son bulması .

D.Brown kim?
    ayrıca Türkiye Ligi transfer haberinin burada ne işi var?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

quote:

D.Brown GS da

D.Brown kim?
    ayrıca Türkiye Ligi transfer haberinin burada ne işi var?

Harbiden haberin yeri burası değil bence. Çünkü maç başına 8-9 dk oynamış bi adam nba'de.

@Sanctus Dee Brown Utah Jazz'ın genç-3. yedek- oyun kurucusu. İlinois'dan. M.Murathanoğlu'nun da kankasıdır kesin

• quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Harbiden haberin yeri burası değil bence. Çünkü maç başına 8-9 dk oynamış bi adam nba'de.

@Sanctus Dee Brown Utah Jazz'ın genç-3. yedek- oyun kurucusu. İlinois'dan. M.Murathanoğlu'nun da kankasıdır kesin

teşekkürler Fuat,Dee Brown'ın kim olduğunu az çok biliyorumda eyoruk D.Brown yazınca Devin Brown ilk aklıma gelen isim oldu
    şimdi sen yazınca öğrendim Dee Brown olduğunu

• Pardon D.Brown diye yazmışım..ee leri unutum...Yerli basından gelişmeler diye başlık değil mi ?
    Tamam işte yeri burasıda olur..
  • quote:

Pardon D.Brown diye yazmışım..ee leri unutum...Yerli basından gelişmeler diye başlık değil mi ?

hocam aslında başlık "YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ"

ama sonraki sayfalarda başlık "YABANCI VE YERLİ BASINDAN SON GELİŞMELER" olarak değişiyor.. sen de haksız sayılmazsın

yine de arkadaşlar tbl haberlerini diğer konuda duyuruyor, bu konuda ise nba haberlerini

Edit: Ekin 27 sn. ile takmışım sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 24 Eylül 2007; 20:12:29 >

• quote:

Pardon D.Brown diye yazmışım..ee leri unutum...Yerli basından gelişmeler diye başlık değil mi ?

başlık değişti
    bu topic sadece NBA haberlerini içeriyor artık
    TBL ile ilgili ayrı bi konu var
  • Golden State Warriors, Troy Hudson ile anlaşmış.
    http://www.nba.com/warriors/news/Warriors_Sign_Troy_Hudson.html

bir de turkbasket.com'da şöyle bir haber gördüm-->
    http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?m=1&hid=33508

nası yani.. celeveland varejao'yu serbest mi bıraktı.. gelecek planlarımızda çok önemli bir yer tutuyor falan diyorlardı.. varejao o kadar abartılacak bir oyuncu değil ama avrupa'ya geri dönmesini de gerektirecek bir durum göremiyorum ben.. çoğu nba takımında yer bulacak kapasitede savaşçı bir oyuncu.. belki de bu kadar şeyi boşuna yazdım çünkü haber kolpa gibi geldi bana

• varejao şuanda free agent hala bildigim kadarıyla. bu yaz sozlesmesi bitmisti sanırım cavs teklif yapmadı.Biz howard donemiydi sanırım 2. tur 1 den draft etmistik trade yoluyla cavs a gitmisdi. gerçekden dedigin gibi cok savaşcı aslında böyle takımı gaza getiren adamlar herkese lazım olabilir. gecdgmz sezon c.bosh un ustunden vurdugu inanılmaz smacı unutmayız heralde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

nası yani.. celeveland varejao'yu serbest mi bıraktı.. gelecek planlarımızda çok önemli bir yer tutuyor falan diyorlardı.. varejao o kadar abartılacak bir oyuncu değil ama avrupa'ya geri dönmesini de gerektirecek bir durum göremiyorum ben.. çoğu nba takımında yer bulacak kapasitede savaşçı bir oyuncu.. belki de bu kadar şeyi boşuna yazdım çünkü haber kolpa gibi geldi bana

Bu adamı spurs alır. Ben zaten aylar önceden söylemiştim varejao'yu da alıp seriyi tamamlasınlar diye. Bkz: Anti Spurs topic'i. Basketbolu çirkinleştiren elemanlardan bence. Bowen'la, diz çıkarma ustası Manu ile iyi anlaşırlar...

Dipnot olarak da; bu olimpiyakos'ta coştu. Varejao için de 2 milyon gözden çıkarmışlar. Yavaş ol derler adama yaw...

• Clveland'ın salary hiçte iyi gözükmüyor...Varajeo da mid-level den aşağı oynatılacak adam değil bana göre.Cleveland lüks vergisini ödemeyi kabul ederse varajeo yu takımda tutar..
  • quote:

Edit: Ekin 27 sn. ile takmışım sana

harbiden ya kendi mesajımı yazdıktan sonra seninkini görmemişim bile,nerden bileyim aynı anda yazdığımızıpardon 27 sn farkla

• quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

Bu adamı spurs alır. Ben zaten aylar önceden söylemiştim varejao'yu da alıp seriyi tamamlasınlar diye. Bkz: Anti Spurs topic'i. Basketbolu çirkinleştiren elemanlardan bence. Bowen'la, diz çıkarma ustası Manu ile iyi anlaşırlar...

Dipnot olarak da; bu olimpiyakos'ta coştu. Varejao için de 2 milyon gözden çıkarmışlar. Yavaş ol derler adama yaw...

parayı veren düdüğü çalar ama ...

şaka bi yana varejao cavs'ta devam etmeli bence gooden ve ilgauskas tan başka uzun yokken tek alternatifti . pollard ı saymıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: yt1990
    . pollard ı saymıyorum

pollard da celtic oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

quote:

Orjinalden alıntı: yt1990
    . pollard ı saymıyorum

pollard da celtic oldu.

bu adam olsada olmasada bişi farketmez bence
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.