Şimdi Ara

Yabancı sınırına çözüm buldum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

artık daha dayanamayacağım
  • Beyler uplamayın demıroren gormesın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence diğer ülkeleri himayemiz altına alalım böylece hiç bir ülke bize yabancı olmasın herkes oynayabilir yabancı sınırı kalkmamış olur hemde
  • Bence herkes Afrikalı bir çocuğu evlat edinirse 15 20 yıl sonra buranın yerlisi olurlar ve takımlarımızda hızlı koşan yorulmayan sempatik oyuncularımız olur
    Afrika'nın yerlisi olacaklarına bizim yerlimiz olsunlar belki yeni etolar drogbalarımız olurlar
    Herkes ciddi bi düşünsün ben çay koyup geliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer1905

Öncelikle çok zeki arkadaşlar vatandaşlığa geçmeyi Milli takımda oynamakla bir görmüş. Çifte vatandaşlıkla Türk statüsünde oynayabiliyorlar. Zaten bir milli takımda forma giyen birisi extrem şartlar olmadıkça takım değiştiremiyor. Konuyu açan arkadaş ise bu arkadaşlardan çok daha zeki. Vatandaşlığa geçmek için bir süre kadar Türkiye'de oynaması gerekiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 5 seneydi bu sene. Bununla da bitmiyor bir tür sınava giriyorlar Türkçe fln bilmesi gerekiyor az bir miktar.

eğerki oyuncu milli olduysa vatandaşlık alması için tam 10 yıl hemide kesintisiz ülkede olmak zorunda buruma 2 yıl muslera 3 yıl chedjou 2.5 yıl sanırım yani dediğin imkansız

• Konu sahibi arkadaşı konu dışındaki "en sevmediğiniz üyeler" topicinden hatırlıyorum. Zirveyi zorluyordu
  • Biriside düzgün açıklama yapmamış, herkes dalga geçme derdinde. Yazıklar olsun. Ülke sizin gibi insanlıktan nasibini almamış ülkeye bir gram katkısı olmayan sizler yüzünden böyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenasın kardaşım

• Efkarlandim, yaktim bi sigara. Bunca sene biz bunu nasil dusunemedik..
  • 1.si Türk Vatandaşlığı için minimum 5 yıl Türkiye'de ikamet etmek ve başvurudan sonra en az 10 yıl geçmesi gerekiyor diye biliyorum.
    2.si eğer Türk Vatandaşlığı'na geçerse kendi ülkesinin vatandaşlığından çıkıyor galiba artık çifte vatandaş olayı olmuyor galiba yani Türk olmak isteyen kendi milli takımından vazgeçecek ama Türk milli takımını da seçemeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Biriside düzgün açıklama yapmamış, herkes dalga geçme derdinde. Yazıklar olsun. Ülke sizin gibi insanlıktan nasibini almamış ülkeye bir gram katkısı olmayan sizler yüzünden böyle...

Sen bu işlerle uğraşma youtubeda çeviri yapmaya devam et

• Ölü taklidi yapin gider beyler.

• "Ibrahim pasayi cagirin derhal hazirliklara baslasin.muslerayi turk topraklarina bagli gormek istiyorum "

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogdan Bogdanovic

quote:

Orijinalden alıntı: memoseler

Biriside düzgün açıklama yapmamış, herkes dalga geçme derdinde. Yazıklar olsun. Ülke sizin gibi insanlıktan nasibini almamış ülkeye bir gram katkısı olmayan sizler yüzünden böyle...

Sen bu işlerle uğraşma youtubeda çeviri yapmaya devam et

Dalga geçiyorsun ama Sanayi Bakanlığı ile birlikte bir istihbarat projesi üzerinde çalışıyoruz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.