Şimdi Ara

Yabancı dildeki vistayı Türkçe yapalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://rs89.rapidshare.com/files/30922185/Vista_Tuerk_e_Yama.rar bu yamayı indiriyorsunuz sonra denetim masasını açıyorsunuz dil saat ve bölgeye giriyorsunuz gerisini hatırlamıyorum ama içerisinde anlatımı mevcut.arkadaşımın bilgisayarında denedik yüklenip açılması 15 dk sürdü ve İspanyolca olan vistası şu an Türkçe.

r-a-p-i-d-s-h-a-r-e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfgr -- 12 Mayıs 2007; 21:40:31 >

• Arkadaşım sanıyorum bir yanlışın var.Dediğini denedim ama denetim masasıdaki dil bölümüne bu dosyaları sürükleyince kabul etmiyor yani türkçe olmadı ben ultimate ingilizce kullanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderbolt -- 13 Mayıs 2007; 11:36:21 >
  • dosya sürüklenmiyo bile arkadasım daha düzgün acıklarmısın yada resimli...
  • quote:

Orjinalden alıntı: thunderbolt

Arkadaşım sanıyorum bir yanlışın var.Dediğini denedim ama denetim masasıdaki dil bölümüne bu dosyaları sürükleyince kabul etmiyor yani türkçe olmadı ben ultimate ingilizce kullanıyorum..

bunu ben demiyorum.yabancı bir forumdan aldım.hiç denemedim.
  • hangi siteden aldın bi yazsan
  • quote:

Orjinalden alıntı: dfgr

quote:

Arkadaşım sanıyorum bir yanlışın var.Dediğini denedim ama denetim masasıdaki dil bölümüne bu dosyaları sürükleyince kabul etmiyor yani türkçe olmadı ben ultimate ingilizce kullanıyorum..

yukarıda arkadaşının bilgisayarında denediğini yazmışsın ama...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dfgr

quote:

yukarıda arkadaşının bilgisayarında denediğini yazmışsın ama...

denedik derken ben denemedim o denedi.bana msnden resmini gönderdi ispanyolcaydı.yaptım türkçe oldu dedi.15 dk sürdü dedi.tabi yamayı ona ben gönderdim.dene bi olcakmı dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dfgr -- 13 Mayıs 2007; 19:25:26 >

• bahs ettiğin yabancı forum u verebilirmisin arkadasım?...
    yabancı forumda türkce yama ne arıyo onu merak ettim...
  • Daha update lerde türkçe dil paketi hala yok gözüküyor,bide türkçe yapabilseydik iyi olurdu
  • trojan falan olmasın dosya, iyice bi araştırın, bana pek güvenilir gelmedi bu kişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sky__walker

trojan falan olmasın dosya, iyice bi araştırın, bana pek güvenilir gelmedi bu kişi

trojan yokda kabul etmiyor dostum türkçe olmuyor yani...kaspersky uyarı vermedi tarattım.
  • Sanırım vistada bi core koruması olacak onu devre dışı bırakmanız gerekebilir
  • Arkadaşlar birde İspanyolca Vista TR olmuş ingilizce olanı olacağını sanmıyorum çünkü

XPde İngilizceyi Türkçe yapma yaması Almanca Xp ye olmuyordu
  • yani oluyo mu?
  • bende bir ara vistayi kurmustum türkce update yaparken yaklasik 10 yakin dil paketi de vardi istege göre yükleme yapabiliorsun acaba bunlar olmasin
    yani bosunami o kadar dil paketi sunuluyor yani update olarak
  • 1,5 mblık bir yamayla türkçe olması biraz zor gibi bence en az bir 200-300 mb olması lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.