Şimdi Ara

Yabancı Birisini Evlendirme (CİDDİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olaya gelecek olursak benim bir arkadaşım var. Bu adam aslen Pakistanlı, arkadaşları kalk Avrupaya gidiyoruz diyerek bunu götürmişler Kıbrısa. Şuan Kıbrısta benzinci. Arabası ve evi var adamın, hali vaktide yerinde. Tipide öyle çok kötü değil benzetme yapmak gerekirse orta tipli Türk erkeği. Görsen Türk sanarsın zaten.

Bu abim Türk kızıyla evlenmek çok istiyor. Hatta arkadaşları bunu 2 kez karıya götürmüşler yapmamış. Benden rica etti bulmaya çalışırım dedim çok sevindi çocuklar gibi neşelendi. Öncesinde WhatsApp profil fotoğrafı kalbimin kapılarını kapattım, umudum kalmadı, sevgiye inanamıyorum artık tarzı yazılardı. İsmi Junid Arapça ve İngilizceyi iyi derecede biliyor. Türkçeyi orta derece biliyor yani konuşması şöyle "ben gelmek İstanbula buluşalım" Adam artık depresyona girdi evlenmek istiyor. o iş yapmayacak sadece bana sevgisini ve sadakatini verse yeter. Ben çalışırım diyor. Biz bu adamı nasıl evlendirebiliriz beyler? Beyin fırtınası yapalım çok önemli bir konu bir insanı çok çok mutlu edelim. Nasıl olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif1 -- 18 Ekim 2016; 23:46:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Esra Erol

• gonder yanima,

Not: kutsal topraklardayim (Moskova)
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Olaya gelecek olursak benim bir arkadaşım var. Bu adam aslen Pakistanlı, arkadaşları kalk Avrupaya gidiyoruz diyerek bunu götürmişler Kıbrısa. Şuan Kıbrısta benzinci. Arabası ve evi var adamın, hali vaktide yerinde. Tipide öyle çok kötü değil benzetme yapmak gerekirse orta tipli Türk erkeği. Görsen Türk sanarsın zaten.

Bu abim Türk kızıyla evlenmek çok istiyor. Hatta arkadaşları bunu 2 kez karıya götürmüşler yapmamış. Benden rica etti bulmaya çalışırım dedim çok sevindi çocuklar gibi neşelendi. Öncesinde WhatsApp profil fotoğrafı kalbimin kapılarını kapattım, umudum kalmadı, sevgiye inanamıyorum artık tarzı yazılardı. İsmi Junid Arapça ve İngilizceyi iyi derecede biliyor. Türkçeyi orta derece biliyor yani konuşması şöyle "ben gelmek İstanbula buluşalım" Adam artık depresyona girdi evlenmek istiyor. o iş yapmayacak sadece bana sevgisini ve sadakatini verse yeter. Ben çalışırım diyor. Biz bu adamı nasıl evlendirebiliriz beyler? Beyin fırtınası yapalım çok önemli bir konu bir insanı çok çok mutlu edelim. Nasıl olur sizce?

Babanla tanistir, yakin bir dostum de. Sonra elemanin kosullarini ogreniyorsun. Kalan kismini peder bey halleder

• quote:

Orijinalden alıntı: malatya6089

Esra Erol

Tek çare o gibi gözüküyor.

• Bunalıma girmiş.
  • Pakistanda cerrahi alet işi yapan bir adamın oğlu mu o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.