Şimdi Ara

Yabancı Birisini Evlendirme (CİDDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Yabancı Birisini Evlendirme (CİDDİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    288 Mesaj
    Olaya gelecek olursak benim bir arkadaşım var. Bu adam aslen Pakistanlı, arkadaşları kalk Avrupaya gidiyoruz diyerek bunu götürmişler Kıbrısa. Şuan Kıbrısta benzinci. Arabası ve evi var adamın, hali vaktide yerinde. Tipide öyle çok kötü değil benzetme yapmak gerekirse orta tipli Türk erkeği. Görsen Türk sanarsın zaten.

Bu abim Türk kızıyla evlenmek çok istiyor. Hatta arkadaşları bunu 2 kez karıya götürmüşler yapmamış. Benden rica etti bulmaya çalışırım dedim çok sevindi çocuklar gibi neşelendi. Öncesinde WhatsApp profil fotoğrafı kalbimin kapılarını kapattım, umudum kalmadı, sevgiye inanamıyorum artık tarzı yazılardı. İsmi Junid Arapça ve İngilizceyi iyi derecede biliyor. Türkçeyi orta derece biliyor yani konuşması şöyle "ben gelmek İstanbula buluşalım" Adam artık depresyona girdi evlenmek istiyor. o iş yapmayacak sadece bana sevgisini ve sadakatini verse yeter. Ben çalışırım diyor. Biz bu adamı nasıl evlendirebiliriz beyler? Beyin fırtınası yapalım çok önemli bir konu bir insanı çok çok mutlu edelim. Nasıl olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akif1 -- 18 Ekim 2016; 23:46:53 >

|
    |

• Teğmen
    140 Mesaj
    Esra Erol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Not: kutsal topraklardayim (Moskova)
    |
    |

In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman.

In God We Trust & God Bless America
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akif1

Olaya gelecek olursak benim bir arkadaşım var. Bu adam aslen Pakistanlı, arkadaşları kalk Avrupaya gidiyoruz diyerek bunu götürmişler Kıbrısa. Şuan Kıbrısta benzinci. Arabası ve evi var adamın, hali vaktide yerinde. Tipide öyle çok kötü değil benzetme yapmak gerekirse orta tipli Türk erkeği. Görsen Türk sanarsın zaten.

Bu abim Türk kızıyla evlenmek çok istiyor. Hatta arkadaşları bunu 2 kez karıya götürmüşler yapmamış. Benden rica etti bulmaya çalışırım dedim çok sevindi çocuklar gibi neşelendi. Öncesinde WhatsApp profil fotoğrafı kalbimin kapılarını kapattım, umudum kalmadı, sevgiye inanamıyorum artık tarzı yazılardı. İsmi Junid Arapça ve İngilizceyi iyi derecede biliyor. Türkçeyi orta derece biliyor yani konuşması şöyle "ben gelmek İstanbula buluşalım" Adam artık depresyona girdi evlenmek istiyor. o iş yapmayacak sadece bana sevgisini ve sadakatini verse yeter. Ben çalışırım diyor. Biz bu adamı nasıl evlendirebiliriz beyler? Beyin fırtınası yapalım çok önemli bir konu bir insanı çok çok mutlu edelim. Nasıl olur sizce?

Babanla tanistir, yakin bir dostum de. Sonra elemanin kosullarini ogreniyorsun. Kalan kismini peder bey halleder

|
    |

• Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: malatya6089

Esra Erol

Tek çare o gibi gözüküyor.

|
    |
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.