Şimdi Ara

YAAY Başka Bi' Dünya (Turk Telekom'un YENİ Sosyal Medya uygulaması) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
25.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hem yerli ve milli hem de twittera göre daha güvenilir ve düzgün. Takipçi kasmalık bir site değil etkileşim kattıkça birbirine aktif oldukça rozet topluyorsun. Ayrıca sonunda biri bir sosyal mecraya disslike butonu getirmiş mükemmel
  • girdim şöyle bi baktım kategoriler güzel, ortamı keyifli. üstelik baya bi kalabalık şimdiden adınızı alın kaptırmayın benden söylemesi.
  • Kategorilere göre kıdemlere ayrılıyorsunuz yani öyle boş beleş bilmeden atıp tutanlardan olmuyor. Her şey daha düzgün ve yerli yerinde. Ben kaptım bir kullanıcı adı
  • Yerli sosyal medya uygulaması olan yaay gündem, haber takibi, bilgilendirme, rozet uygulaması gibi özelliklerinden dolayı diğer sosyal medya platformlarından ayrılıyor.
  • Kategorilere ayrılmış diyenler her kategoride GT GT diyenler mevcut?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • paylaşım yaptıkça puan toplama olayı varmış topladığın puanları kampanyada kullanabiliyorsun baya iyi geliyor kulağaa indirdik bakalımm
  • Reklamlarda karşıma çıkan yaay yerli sosyal medya uygulamasıymış. 2 gündür falan kullanıyorum şimdilik bir sorun yok uygulama içerisinde.
  • 2 3 mesajlık hesaplarla gelmiş abone topluyor birileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 4 Eylül 2020; 15:49:0 >
  • Kişisel verilerimi seviyorum. Kullanmadan önce bir süre bekleyeceğim.

• Konuyu 5-10 tane mesajı olan yeni üyeler basmış. Firma çalışanı olduğunuzu bu kadar belli etmeyin.
  • dünden beri bi sürü ünlünün story'lerini görüyorum. hepsi yaaydayız diyor baktım hakkaten profil de açmışlar. paylaşım bile yapıyolar.
  • 10-12 tane var

• Ya er hesaplarla gelip uygulamayı anlatmayin şurada. Mide bulandırıcı bir hareket.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

Kaynak: ekşi

edit1: eisenguard nickli çaylak arkadaşımız yerli, twitter benzeri bir oluşum olduğundan bahsetti, sanırım bekleyip göreceğiz.

silivri'ye dikey geçiş yerine yatay geçiş.

Çok büyük kolaylık.

Alıntı

metni:
    VERGİ DE VERSİN VERGİİİ
  • Çok lazım bir uygulama, bunu yapana kadar online işlemleri adam edin, Prime ı düzeltin...
  • Kullanmadım.Ama genelde taklitler çok yaşamaz ilk yapmadiysan bu işi hayrı yok.Acunda exxen diye netflix tarzı platform çıkarmış oda çöp.Ücretsiz youtube bildiğin paralı youtube olmuş acunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.