Şimdi Ara

Yaardimmm edin baananaaaa!!!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Yaardimmm edin baananaaaa!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5 Mesaj
    Merhabalar.Ben yeni bir bilgisayar alacagim oyun icin.Annak amcamin elinde i7 3770 (K degil zaten anakartta desteklemiyor) GTX 750Ti 12gb ram var depolama icinde ssd var 250lik 2 tanede 2tblik disk var makine windows 7 ve ben bunu 1200 tlye alicam.Benim bir isimi gorur ama 2000tlye 1050ti i3 6100 bir makinede toplayabilirim ancak o makine benim yapacagima bile fazla kacar aradaki fark 800tl ne yapayim bilmiyorum laaaan yardiiiim edin baanaaaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2365 Mesaj
    Öncelikle lan lun kullanmayın ve konu açarken başlığa düzgün birşeyler yazın. sadece LOL, CSGO gibi oyunlar oynayacaksanız 1200TL'lik makine işinizi görür, fakat yeni çıkan oyunları oynamak istiyorsanız 2000TL'liğe yönelin.
    |
    |
    You forget a thousand things everyday pal, How bout' you make sure this is one of 'em? // Surviving is winning Franklin. Everything else is bullshit. Fairy tales sprung by people afraid to look life in the eye. Whatever it takes kid... Survive! // Human stew... That's my limit.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Amcanın makinesini al ergen velet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.