Şimdi Ara

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.618
Cevap
20
Favori
1.189.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyisiyle kötüsüyle 1günü daha noktaladık başlıgımız altında en kötü günümüzün böyle olması temennısıyle bu dosthane ortamın ilelebet sürmesini temenni ediyorum

hafif ticari kardeşlıgı altında açtıgımız ortak başlıgımız her geçen gün biraz daha büyüyor temennımız bu kardeşlıgın ilelebet sürmesidir.

herkeze iyi geceler iyi forumlar ...

herşey hafif ticari kardeşligi için

AZİZ 76
  • quote:

Orijinalden alıntı: msitoz

berlingo

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

PARK SENSÖRLERİ SONADAN TAKMA GALİBA MUSTAFA ABİ ARACI NEKADARA ALDIN FİYAT OLARAK ?
  • Maşallah çok güzel araba gerçekten.Tam da istediğim renk buydu zaten körfez mavisi.Hayırlısı ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

Orijinalden alıntı: Lacano

Kendi aracım yok ama biladerin caddy'si münasebeti ile aranıza alırsanız sevinirim.

Araç memlekette olduğu için resimleri mevcut değil,bayramdan sonra gelince eklerim.

Eklemek istediğim bir husus var, bugün araç alacak olsam hafif ticari alırım.Nedende bizim caddy'e bindiğimde yolların kralı gibi hissediyorum kendimi.

başımızın üstünde yerın var hoşgeldin sefalar getirdin her daim beklerız sık sık ...

caddy malum alman malı konfor yoltutuş vs üstdüzey ama ben iç dizaynını sunta kaplı kısımları sevmıyorum

Hoş bulduk .İnşallah görüşeceğiz sık sık ayrıca sunta kısmını dert etme sana life verelim en döşemelisinden.

(Fiyatını düşünmek bile istemiyorum...)

Bu arada bizim aracın daha önce başka bir konuya eklediğim fotolarını buldum paylaşalım hemen. Km memleketten dönüşte 29.000 olacak inşallah...
     ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██
     ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██ ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lacano -- 26 Kasım 2009; 1:11:40 >

•  ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

allah kimseye kaza,bela ve nazar vermesin.herkese iyi geceler..

• @eraysgt(adaşım), farların üstündeki kaşlar Doblo'ya haşin bir bakış kazandırmış. Farklı duruyor. Gerçekten güzel olmuş.
  • Bu da benden olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

@eraysgt(adaşım), farların üstündeki kaşlar Doblo'ya haşin bir bakış kazandırmış. Farklı duruyor. Gerçekten güzel olmuş.

Eray abi görüntü olarak güzel olmuş evet ama ön tarafta herhangi bi sinal göremedim(sonradan takılan) var olan sinalinde üzeri kapatılmış trafikte tehlikeli durumlar olmasına neden olabilir...

Doblo'nun ençok sevdigim kasası içi hariç....
  • quote:

@mümkünsüz

mümküsüz bey hoş geldiniz isminizi bilmedigim için nickinizle hitap edıyorum isminizi bagışlarmısınız benım ismim aziz her daim beklerız başlıgımıza tüm temennımız güzel kavgasız bi forum olması zaten

İsmim Mustafa Rize'liyim Hemşehrilerim vardır umarım
  • 2003 model eskiconnect'im Asalet'im

2009 model yeniconnect'im Glx 110 PS plus paket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 26 Kasım 2009; 10:33:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: müMKÜNsüz

quote:

@mümkünsüz

mümküsüz bey hoş geldiniz isminizi bilmedigim için nickinizle hitap edıyorum isminizi bagışlarmısınız benım ismim aziz her daim beklerız başlıgımıza tüm temennımız güzel kavgasız bi forum olması zaten

Rize'nin neresinden mustafa abi?
  •  ██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

Kısa bir sürede bu şekildeydi, ben yaptıktan sonra bazı kişilerde şerit çektirmeye başladı connect'lere

• madem böyle bir sayfa açıldı o zaman faydalı bir sayfa haline getirelim.

herkes, aracıyla ilgili dişe dokunur bilgileri koysun buraya. alım-satım amaçlı, bilgi amaçlı fikir-görüş-veri arayanlara da faydamız olsun.

yakıt tüketimi, servis-bakım-parça bilgileri, internet değil de yüzyüze görüşerek, veyahut kendisi-çevresi adına araç alanlar, alanları tanıyanlar araç fiyatlarını buraya yazsın.

performanslar, beğendiğiniz beğenmediğiniz yönler....

yetkili servis veye özel servislerden beğendiklerinizi, hizmetlerinden memnun kaldıklarınızı da paylaşalım..

derim ben..
  • adaşım teşekkürler.uğurkamil sinyallerin alt kısmında çizgi şeklinde açıklık var herhangi birşeye engel olmuyor resimde daha net görülür..

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

adaşım teşekkürler.uğurkamil sinyallerin alt kısmında çizgi şeklinde açıklık var herhangi birşeye engel olmuyor resimde daha net görülür..

Üsteki resimlerde anlaşılmıyordu...

O zaman sıkıntı yok bu şekilde farklı bi görüntü olmuş, Gündüz herhangi bi sorun oluyormu peki sinyallerin belli olmasında?

Bu arada folyoyu mat siyah yerine parlak siyah yapsaydın daha güzel olmazmıydı(araçla aynı renk olurdu)

• quote:

Orijinalden alıntı: eraysgt

allah kimseye kaza,bela ve nazar vermesin.herkese iyi geceler..

işte doblonun sevdigim en güzel kasası vip modelı 1ay önce bendede vardı sattım ön ızgarası audi ızgarası yanı çok hoş duruyor arabanda bi tek zenon eksık galıba eray kardeş

buda benım eskı 1,9 multijet doblo 24bin tlye sattım 2008di

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

Kısa bir sürede bu şekildeydi, ben yaptıktan sonra bazı kişilerde şerit çektirmeye başladı connect'lere

ön kapı ile arka sürgülü kapının arasındakı metale neden flim çekmedin... bii ara vardı sankı
    ön kaput hala böylemı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

madem böyle bir sayfa açıldı o zaman faydalı bir sayfa haline getirelim.

herkes, aracıyla ilgili dişe dokunur bilgileri koysun buraya. alım-satım amaçlı, bilgi amaçlı fikir-görüş-veri arayanlara da faydamız olsun.

yakıt tüketimi, servis-bakım-parça bilgileri, internet değil de yüzyüze görüşerek, veyahut kendisi-çevresi adına araç alanlar, alanları tanıyanlar araç fiyatlarını buraya yazsın.

performanslar, beğendiğiniz beğenmediğiniz yönler....

yetkili servis veye özel servislerden beğendiklerinizi, hizmetlerinden memnun kaldıklarınızı da paylaşalım..

derim ben..

+1 haklısın kardes ben başlıyım ben kendı arabamın şahsen tek şikayetçi oldugum yanı arabaya yüklenince sankı bi agız daha açıyor ve aşırı yakıyor bu 1 birde bende

yok allaha şükür son zamanlarda tepee topiginde lastık sesı alıyo diyen 2 kişiye rastladım.

yakıt olarak 6,8 ile 7,2 arası gidip gelıyor şehir içinde sabah dükkan akşam ev motor ısınmıyor bıle 6 km dukkanla evın arası dur kalk ışıklar bol malum ...

şehirler arası klima fuul açık 7,2 ile 7 yaktım ama 120un altına düşmemek şartıyla zaten bildigimiz üzere istanbuldan geredeye kadar otoban var geredeyi 2,5 saate

kestım full 170,180 geredeye kadar zaten ondan sonra yolların durumu malum 120 130 140 arası gittim klıma full açık kullanımıyla öyle yaktım ama memleketten

dönerken geredeye kadar yavaş sakın kullanımla 6,2 yi gördüm gine klima full açık 110 130 arası geldim

berlıngo böyle yakıyor...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ugurkamil

ön kapı ile arka sürgülü kapının arasındakı metale neden flim çekmedin... bii ara vardı sankı
    ön kaput hala böylemı ?

Kapı dreklerini parlak siyah folyo yaptıgımda ön kapının camlarında filim yoktu o nedenle ön kapının direklerine folyo kaplamadım...

Şeritleri 5-6 ön yapmıştım ve 1 hafta durmuştu sonra sökmüştüm, ondan sonra sık sık görmeye başladım başka connect'lerdede

• quote:

Orijinalden alıntı: müMKÜNsüz

quote:

@mümkünsüz

memnun oldum mustafa bey hemşerın ugur var connectçi

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.