Şimdi Ara

XPERIA Z1 COMPACT MI HTC ONE MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    BİR SÜREDER İKİLEMDE KALDIGIM BU 2 CİHAZ İÇİN SİZDEN DETAYLI YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM

BU TELFONLARI SECMEMDEKI NEDEN COK BUYUK EKRANLI TELEFONLARI KULLANAMAMDIR

BİRDE TELEFONDA İLK OLARAK TASARIM SONRADA KAMERAYA BAKARIM

ZATEN EN ÇOK TAKILDIGIM NOKTADA KAMERA BİR YERE BAKIYORUM İNTERNETTE YABANCI KAYNAKLAR OLSUN TÜRK KAYNAKLAR OLSUN BİRİSİ HTC ÖVE ÖVE BİTİREMİYOR DİĞERİ XPERIA Z1 COMPACT I SİZDEN İSTEDİĞİM HER KONUDA SAĞLAMLIK KAMERA ŞIKLIK GÜNCELLEME DESTEĞİ 2.EL PİYASASI PERFORMANS AMA EN ÖNEMLİSİ ŞUAN DA KAMERA HANGİSİ DAHA İYİ TAMAM GECE CEKIMLERI ONE ACIK ARA ONDE AMA GÜNDÜZ CEKIMLERI MECHUL GİBİ GELDİ BANA

YORUMLARINIZ İÇİN
    ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER ...

• Z1 Compact diyorum.Bi çok htc one da mor ışık problemi var ısık düştüğü zaman fotoğrafın kenarları morlaşıyor...Fakat beyaz veya limon sanırı renklerini öneririm.Siyah renk çok kaba duruyor ve parmak izi kalıyor
  • Tabi ki Z1 Compact. Kamera olarak Sony telefonlarda kötü kameraya sahip telefon yok gibi.
  • tamam bende z1 compact diyorumda incelemelere baktıgım zaman test fotolarını htc one biraz önce gibi ama 4 mp oldugu ıcın zoomlama ve baskıda bozukluklar oluyormus
  • Kisa ve net z1compact

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdi arkadaslar tam net bi bilgi alabilirsem benım ıcın daha iyi olabilir bir inceleme tarzında sunda su oldugu ıcın kötu bunda bu cok ssevınırım boyle bırsey yaparsanız

yanı neye gore kıyaslama yapılabılır
  • M7 kullanıyorum. Önceliğiniz kamera ise z1c almanızı öneririm. Htc nin kemerasi kötü değil ama çözünürlüğü günümüze göre düşük kalıyor. Bir de kronik pembeleşme sıkıntısı olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xyearls

şimdi arkadaslar tam net bi bilgi alabilirsem benım ıcın daha iyi olabilir bir inceleme tarzında sunda su oldugu ıcın kötu bunda bu cok ssevınırım boyle bırsey yaparsanız

yanı neye gore kıyaslama yapılabılır

Tasarım göreceli bir kavram olduğundan dolayı yorum yapmayacağım. Ses kalitesi olarak m7 z1c den önde. Boomsound ve beats audio gibi artıları var. Z1c de ses bu kadar kaliteli çıkmıyor. M7 nin bir diğer artısı ise sense arayüzü, oldukça akıcı sade ve işlevsel. Blinkfeed özelliğini bana oldukça kullanışlı geliyor. Z1c ise suya dayanıklı olmasıyla, sd kart takılabilmesi ve kamerası m7 ye göre artıları. Yukarıda yorumumda dediğim gibi ultrapixel teknolojisinden memnun kalmayabilirsiniz. Çekimleri güzel ama 4 mp boyutunda oluyor. Zoom yapınca resimde çözünürlük az olduğundan bulanmalar oluyor.

• Z1c

• arkadaşlar ama ben baktığım yabancı forum sitelerinde htc one la çekilen fotoğralflar daha iyi gözküyor

birde şunu sorayım bu telefonlardan hangısı daha cok sattı acaba bı bılgısı olan varmıdır
  • büyük ekran sevmiyorsan z1 compact öneririm
  • ekranın büyüklüğüde önemli bir konu. fotoğrafa çok önem veriyorsan , aynı zamanda suya dayanıklılıkta senin için bir avantaj olarak görünüyorsa z1 compact almalısın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.