Şimdi Ara

Xperia Z Hiç Tepki Vermiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, geçen gün telefonu şarj ettikten sonra alarmı kurup yattım, sabah uyandığımda bi baktım telefon hiç açılmıyor. Telefona yazılım atmayı falan biliyorum ve buna yönelik ne yaptıysam açamadım telefonu. Şarja takınca led ışığı yanmıyor ama şarj aletimin sesi değişiyor ki normalde de bu şekilde şarja takınca şarj aletimin sesi değişiyordu. Arka kapak ayrılmış durumdaydı zaten, bu yüzde pili söküp şarja taktım ve led ışığı yandı ama aynı anda pili de takınca şarj aletinin sesi değişmiyor ve led ışığı yanık kalmaya devam ediyor. Ses tuşları ile güç tuşu kombinasyonlarının hepsini denedim ama yok işe yaramadı. Varmıdır bilgisi olan?

• Bilgisayar görüyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunus_emre1991 Y kullanıcısına yanıt
    Oncelikle geçmiş olsun..
    Anlamadığım birşey var, arka kapak acik ve pili de anakarttan söktünuz e sonra teli ne diye sarj aletine taktinizki
    Telde pil takili olmadigi için yalniz isigin yanması normal
    Madem arka kapak acik oleyse pilin anakarta Olan bağlantısını tekrar sağlayın ve farkli kablo ve sarj aleti ile teli sarj etmeyi deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artakalan kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam, yedek batarya vardı onun da denedim. Pili söküp şarja bağlamamın sebebi belki sadece şarj aleti ile telefonu başlatabilirim, pil ile ilgili bir sorun vardır belki diye.
  • https://www.facebook.com/sony.servis.1 burdan destek alabılırsınız.

www.sonyxperiaservis.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celalceren -- 10 Ekim 2016; 23:19:10 >
  • celalceren C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam iletişime geçiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.