Şimdi Ara

XPERIA Z 10.4.B.0.569 TÜRKÇE ORJİNAL ROM (Jelly Bean 4.3 TR STOCK ROM GÜNCEL- 1271-5145) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
17.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu sızdırılmış 4.3 romuna ait root.orjinal roma root daha çıkmadı
  • aykt41 kullanıcısına yanıt
    Çalıştırırken internet gerekli değil program yükler gibi bilgisayarınıza yükleyip çalıştırıyorsunuz.alltta başka bi siteden resimli anlatımı var.

http://forum.shiftdelete.net/sony/341169-flashtool-nedir-nasil-kullanilir-flashtool-ile-rom-yukleme.html
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Romu indirmeye başladım yarın'a iner belki :)) inderdikten sonra artık yükleriz ya cihazı bozarız yada yaparız ilk defa deneyeceğim flashtool'la bişey atmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cavit63

Çalıştırırken internet gerekli değil program yükler gibi bilgisayarınıza yükleyip çalıştırıyorsunuz.alltta başka bi siteden resimli anlatımı var.

http://forum.shiftdelete.net/sony/341169-flashtool-nedir-nasil-kullanilir-flashtool-ile-rom-yukleme.html

Hocam Ben Romu indirdim Ama .Bin yazıyor ne yapacam şimdi rar'la mı acacağım yoksa unzip'le mi

Direk ftf olarak inmesi lazım sıkıştırmadan upload etmiştim

C6603_10.4.B.0.569 _Generic tr.ftf bu şekilde inecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 31 Aralık 2013; 14:37:45 >
  • cavit63 kullanıcısına yanıt
    Hocam Walla Telefondan indirmiştim Dosyayı PC'ye kopyalayınca .bin olarak attı :S

Şimdi tekrardan PC üzerinden indiriyorum telefondan net verdiğim için yavas indiriyordu ama deniyorum şimdi, telefondan indirirken cok hızlı indiriyor fakat acayip bir dosya ismi olarak indiriyor ben uzantısı .bin oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 31 Aralık 2013; 14:45:35 >
  • ftf dosyası için SKYDRIVE linki silinmiş kardeş... Onu güncelleyebilirsen daha hızlı olur sanki...
    Saygılar...
  • ciaans C kullanıcısına yanıt
    Link sağlam şimdi denedim problem yok bir daha denermisiniz.
  • Bu güncelleme. Gelmeyen arkadaşlar tel fabrika. Ayarlarından. Sıfırlayın. Sonra pc companin yine görmüyecek. Fakat pc compdan. Yüklemenizi. Yapacaksınız
  • Hocam flashtool'u kurdum driverlarıda kurdum flash modunda bi hata veriyor yüklemiyor gerci benimki tr rom değil cihaz belkide ondandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 31 Aralık 2013; 16:14:46 >
    Cihazdaki roomla alakalı değil nasıl bir hata veriyor
  • quote:

Cihazdaki roomla alakalı değil nasıl bir hata veriyor

Vallaha hocam bilmiyorum ki ben ilk defa deniyorum :) cihaz rootlu ondan olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 31 Aralık 2013; 16:32:58 >
  • C6602 telefonum için operasyon şimdi bitti kardeş. On numara beş yıldız oldu. Teşekkürler... Haftalar önce de bi denemem olmuştu fakat boot uçmuştu, yapacak adam bulamamıştım 2gün, bu sıkıntısız dertsiz oldu. Bi korkum verilerin silinmesiydi o da olmadı. Arama kayıtlarıma kadar yerinde duruyor, yedek dosyasını kullanmadım bile...

Fakat ana ekrandaki alttaki uygulama satırında ikonlar çok büyük bence, onları nasıl küçültebilirim..???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciaans

C6602 telefonum için operasyon şimdi bitti kardeş. On numara beş yıldız oldu. Teşekkürler... Haftalar önce de bi denemem olmuştu fakat boot uçmuştu, yapacak adam bulamamıştım 2gün, bu sıkıntısız dertsiz oldu. Bi korkum verilerin silinmesiydi o da olmadı. Arama kayıtlarıma kadar yerinde duruyor, yedek dosyasını kullanmadım bile...

Fakat ana ekrandaki alttaki uygulama satırında ikonlar çok büyük bence, onları nasıl küçültebilirim..???

Hocam bende denedım ama yapamadım bir turlu ya gercı bı yandan da tırsıyorum bozulursa burda yaptırabılırmıyım bu cıhazı bılmıyorum cunku adamların dılını bılmıyorum
  • ciaans C kullanıcısına yanıt
    Root olmadan softkeyleri maalesef küçültemezsiniz.bu sürüm için henüz root yapılamıyor.
  • 31/044/2013 16:44:52 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device.
    31/044/2013 16:44:52 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykt41 -- 31 Aralık 2013; 16:52:42 >
    Cihazynyzyn rootlu olmasy yabancy room olmasy farketmez fla?tool ile bu sürüme geçmenize engel de?il.bir yerde bir hata yapyyorsunuz herhalde.

ayarlar geli?tirici seçeneklerinden usb hata ayyklama aktif ettinizmi birde telefonu kapatyn seus ve pc companion kapaly olarak ses kysma tu?una basarak tel.bilgisayara baglayyn driverlary yüklesin tekrar deneyin

Edit:flastool driverlarini yüklememi?siniz.

Bilgisayar C fla?tooa gelin drivers.a basyn ve driverlary kurun alttan ikisini ve xperia and oe2 olanlara tik koyup driverlary tekrar yükleyin
    XPERIA Z 10.4.B.0.569  TÜRKÇE ORJİNAL ROM (Jelly Bean 4.3 TR STOCK ROM GÜNCEL- 1271-5145)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavit63 -- 31 Aralık 2013; 17:05:05 >

• quote:

Cihazynyzyn rootlu olmasy yabancy room olmasy farketmez fla?tool ile bu sürüme geçmenize engel de?il.bir yerde bir hata yapyyorsunuz herhalde.

ayarlar geli?tirici seçeneklerinden usb hata ayyklama aktif ettinizmi birde telefonu kapatyn seus ve pc companion kapaly olarak ses kysma tu?una basarak tel.bilgisayara baglayyn driverlary yüklesin tekrar deneyin

Edit:flastool driverlarini yüklememi?siniz.

Bilgisayar C fla?tooa gelin drivers.a basyn ve driverlary kurun alttan ikisini ve xperia and oe2 olanlara tik koyup driverlary tekrar yükleyin
    XPERIA Z 10.4.B.0.569  TÜRKÇE ORJİNAL ROM (Jelly Bean 4.3 TR STOCK ROM GÜNCEL- 1271-5145)

Yaptım Hocam Sonunda Ama Telefondaki hersey silindi :D Rehberim bile Hatunun numarası da ezberimde yok avyayı yedık :D

Rehber yedeğiniz yokmuydu?? hafıza kartınıza yada geogleye keşke yedekleseydiniz.
  • quote:

Rehber yedeğiniz yokmuydu?? hafıza kartınıza yada geogleye keşke yedekleseydiniz.

vallaha hocam yeniyim bu işlerde bilmiyordum böyle olacagını bıde bı ustte arkadas herseyım aynı duruyor dedı ya bende öyle olur zannettim ama olmadı artık yapacak bişey yok tek sorun yurtdısında olmam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.