Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle beğendiyseniz ve alacaksanız şimdiden hayırlı olsun.
    umarım sonradan pişman olmazsınız.
    bende son 2 haftadır özellikle bayramda toplamda bi 3 saat rahat inceledim telefonu.
    işlemci hız vb. donanımsal özellikleri bence gayet iyi duruyor.
    Kasası için bunun zevke göre değiştiği fikrindeyim bu sebeple kasa yorumu yapmak istemem.
    Sesi için müzik seti olmadığından yeterli diye düşünmekteyim zaten artık yeni nesil ürünlerin yakın zamanda tümünde 3.5 girişi de kalkacak ve herkes Bluetooth kulaklık kullanmaya başlayacak.
    ben şu an zaten kablo karmaşası olmaması adına Bluetooth kullanıyorum.
    Bluetooth 5.0 olması sebebiyle gecikmeler neredeyse sıfırlanmış ve menzilide artmış adamlar zaten açıklamalarında sesin kulaklık ile kalitesi üzerinde durmuşlar bende açıkcası kulaklık ile müzik dinledim çok net alınabiliyor ses.
    Ama asıl konuya gelince yani Sony dedilince insanların aklına ilk gelen Kamera olduğundan ve eğer almak tercih edilecekse 1. öncelik olan kamerası maalesef çok kullanışsız olmuş.
    Öncelikle netlemede bence kesin sorunlu bir an netleyip kaybediyor netliği ve resimlerin kötü olması hele de yaklaştırınca kum gibi olması mağazanın loş ışığı ile alakalı değil.
    Bir bilen çıkar sen bilmiyorsun şöyle yapınca netliyor derse saygı duyar fikrine önem veririm ama ben profosyenel bir fotoğraf kullanıcısı olmamamdan dolayı çok iyi olmasada en azından vasat üstü bir otomatik çekim beklerim ama bu telefonda bunu göremedim.
    Şu an almayı düşünmemekteyim ama kamera sorununun henüz yazılımsal mı Donanımsal mı olduğunda uzlaşılmadığından takipteyim forumu eğer yazılım ile düzelir ve kullanan arkadşlar onaylarsa o zaman şekline filan bakmadan 2017 için şu an alınabilecek resmi satış ile tek telefondur.
    ama bu hali ile şu an 3600 TL çok fazla bu telefona 3600 verecek kişinin S8 telefonu tekrar bir alıcı göz ile incelemesini öneririm Samsungun İlk Galaxy ile başlayan kronik sorunlarını dikkate almazsanız tercih edilebilir.
    Ama tekrar bilinsin ki şu ana kadar en iyi akıllı telefon benim için G2 oldu onun gibi eniliklerle ve performansla çıkan bir telefon ne yazıkki benim için olmadı henüz.

• atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Yok zaten loş ışıktan dolayı dediğim şey ağır çekim modu içindi.Ben şahsen kamera çok az kullanırım şu an teknoloji ile telefonlardaki kameralar her ne kadar çok üst düzeylere gelse de benim kamera kullanma oranım hiçbir zaman değişmedi.Genel olarak fotoğraf çekmeyi sevmeyen bir insanım yapım böyle olduğu için telefonların kameraları benim için çok da satın almamda etkili bir etken olmuyor ha daha iyisi olsa tabi ki daha iyi olur ne zararı var.Galaxy S8 de herhalde toplam inceleme sürem kesik kesik 1 günü bulmuştur her yanını en incesine kadar inceledim ama nedense ısınamadım yani alma isteği oluşmadı içimde(her ne kadar kamerası ekranı daha iyi olsa da).O yüzden düşüncem U11 veya XZP ama heralde daha U11 in geleceği yok.Trt bandrolleri kalksın fiyatlara yansısın 200 lira falan o zaman alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.instagram.com/p/BV5JYs0HyaL/

Loş ışıkta adam akıllı bir şey yapılmıyor gerçekten, gündüz harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcwolf28 -- 29 Haziran 2017; 12:18:36 >
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok saniyede 960 kareden bahsediyoruz.En basitinden 240 FPS için bile enstantaneyi muazzam kısmak gerekiyor bu onun 4 katı.Sonuçta fotoğrafı ışığa doyurabilirsin ama saniyede 960 karelik bir videodan bahsediyoruz o kadar hızlı seri çekim yapmak için enstantanenin en diplerde olması lazım bu da gerçekten karanlık demek.Gerçekten çok iyi ışıklandırma lazım

• atillaahmetalp kullanıcısına yanıt
    Kamerada net fotoğraflar çekmek istiyorsanız Xperia Kameralarda yapmanız gereken şeyler;

1. Kesinlikle manuel modda 12 megapiksel'de düşük ISO değerlerinde fotoğraf çekmeniz
    2. Telefonu mümkün mertebe sabitlemeniz. (Stabilizasyon olmadığından ufak bir harekette telefonun odağı kaydığı için resim hemen bulanıklaşıyor.)

Otomatik çekim Xperialarda her zaman vasattı, bunun için yapacak pek bişi yok...
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Htc u11 in pili çok daha iyi.

• acil bir guncelleme bekliyoruz su bildirimlere.. whatsapp, gmail bildirimler gozukmuyor rakam olarak..

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Htc u11 in pili çok daha iyi.

Teşekkürler hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

acil bir guncelleme bekliyoruz su bildirimlere.. whatsapp, gmail bildirimler gozukmuyor rakam olarak..

Telefon şubat ayında tanıtıldı temmuz ayına girdik elsikleri gideremediler bir türlü.

• ağır çekimi instagrama normal atıyor bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevrans

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

acil bir guncelleme bekliyoruz su bildirimlere.. whatsapp, gmail bildirimler gozukmuyor rakam olarak..

Telefon şubat ayında tanıtıldı temmuz ayına girdik elsikleri gideremediler bir türlü.

malesef oyle..beklemedeyiz bakalim

• Telefona jelatin ya da kırılmaz cam alan var mı?

• Merhaba arkadaşlar xzp Black modelini dün alarak aranıza katıldım cihazı akşam şarja taktım sabah %100 olarak aldım ikindiye kadar götürdü biraz fazla kurcaladım.

4K ekran hep açıkmı kalıyor şarj uzun gitmesi için neler yapmam lazım yardımınız için şimdiden teşekkür ederim

• N11 tarzı sitelerde distribütör garantili 2500 e satılıyor haberiniz olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

N11 tarzı sitelerde distribütör garantili 2500 e satılıyor haberiniz olsun

Var onda bir üç kağıt aynı satıcı düz xz 2600 e satıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

N11 tarzı sitelerde distribütör garantili 2500 e satılıyor haberiniz olsun

Bu ürün nasıl bu fiyatta dedim. Adama soru sordum cevap yazmadan kapatmış ilanı

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü

• 4K youtube videolarında ekran 4K gösteriyor mu arkadaşlar? Bildiğimiz üzere ekran her zaman 4K olarak çalışmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

4K youtube videolarında ekran 4K gösteriyor mu arkadaşlar? Bildiğimiz üzere ekran her zaman 4K olarak çalışmıyor.

Gösteriyor. 4k seçeneği var

• Ya arkadaşlar benim XZp ile ufak bir sorunum var. XZ kullanırken de 6.0.1'de video çekerken ısınıp kamerayı kapatıyordu. Sonra 7.1.1 güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkmıştı. XZp'ye geçince bu sorunun tekrar hortlayacağını düşünmemiştim.

Lakin bugün misafirlerim vardı. Şehir dışından geldikleri için onları Ölüdeniz'e götürdüm. Hava 45 derece kabul ediyorum çok sıcak ama arkadaşımdaki s7 edge sorunsuz video kaydı yaparken benimki 5 dk sonra sıcaklık uyarısı verdi ve kapandı.

Güncelleme bekleyecek halim maalesef yok.

Yarın Saklıkent'te de aynı şeyi yaparsa rezillik. Bunu iptal etmenin bir yolu var mı? Yoksa 3500 TL verip paramla rezil mi oldum? Bilen arkadaşlar bilir. Bir sony sever olarak isyan durumundayım şu an.

Lütfen yardım edin bilen varsa çözümü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun...Aklıma gelen tek etkili çözüm beraberinde buz torbası taşımak hocam
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.