Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler xzp kullanıcısıyım son güncellemi yaptım lakin klavye sıkıntı yapmaya başladı yazı yazmaya tıklayınca donarak açılıyor klavye Sizdede öylemi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    Bende son güncellemeden sonra öyle bir sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 20 Nisan 2019; 22:41:30 >
  • 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    Yerli mali TVler 5 para etmez. Yerli malı TV lerin ortak sorunları. Evimdeki vestel TV dede aynı sorunu yapıyor. İçeri odadaki LG TV de hiç bir sorun yapmadan yansıyor. Sorun telefonda değil TV de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygisiz -- 20 Nisan 2019; 22:41:8 >
  • kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle üstadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kaygisiz K kullanıcısına yanıt
    sanirim haklisiniz cunku dun lenovo tablette de ayni sorunu yasadim. sifirlamadan once baglaniyodu sifirladiktan sonra sony ile ayni sorunu yasadi. sorun tvde ymis

• quote:

Orijinalden alıntı: selamivural

Kırık falan yok, düşme olmadı. Aldığım adama geri göndereceim, tanıdığım servis baksın dedi, bakalım ne olacak!

Alıntıları Göster
    Telrfonun her şeyi çalışıyor, ekranda görüntü yok, simsiyah!
    Bursa da telefoncu 2 tane ekran takıp denedi yine de görüntü gelmedi yani sorun ekranda değilmiş.
    Başına bu durum gelen oldu mu acaba?
    Sony sayfasından yazılım onar yapılmıştı yine de bir fark olmadı. Garanti de yok, Sony bakar mı acaba bunu Sony ana servisine göndersem?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamivural kullanıcısına yanıt
    Bakar elbette ama yüksek fiyat çıkarabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuRockOly

Bakar elbette ama yüksek fiyat çıkarabilir.
    Az önce Sony MH ile görüştüm, cihaz Amerikadan alınmışsa garanti bitince bakmıyoruz falan dedi ama yine de İzmir KVK ya gönder bi bakalım dedi, telefonu yarın göndereceğim, gelişmeleri de buradan yazarım ilerde aynı olay ( Siyah ekran) birinin başına gelirse referans olsun diye.

• selamivural kullanıcısına yanıt
    Dostum sakın izmir kvkya gönderme.Berbat bir servis.Göndericeksen istanbul kartal kvkya gönder.hem daha hızlı hemde dah iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BuRockOly

Dostum sakın izmir kvkya gönderme.Berbat bir servis.Göndericeksen istanbul kartal kvkya gönder.hem daha hızlı hemde dah iyi.
    Tamam o zaman oraya göndereyim yarın, teşekkürler.

• cihazi kullandikca bazi sikintilar gozuma batti.

galeri isleme asiri yavas, ozellikle resim silme konusunda. sd karttaki bi resmi 5 saniyede siliyor, kendi hafizasindakini 3 4 saniye suruyor. kameradan galeriye gecme seri degil, resmi cekiyorum altta cektigim resim beliriyor ona bastigimda galeriyi aciyor a cektigim resim yok, 3 4 saniye sonra geliyor.

muzik uygulamasi guzel fakat muzik silmek biraz sikinti, direkt dinledigim muzigi silmek istesem silme secenegi yok, illa sarkilar kiskina gelip ordan secip silmem lazim.

arama geldiginde bluetooth kulakligim bagliyken her seferinde direkt cagriyi kulakliga yonlendiriyor, son secenegimi hatirlamiyor. s8de oyle degildi, son secimimi hatirliyordu. kulaklikla konusamiyorum cunku, mikrofonu hassas oldugu icin.

Dostum bahsetmiş olduğun olduğun galeri sıkıntılarını hiç yaşamadım.O senin cihazındaki bir sıkıntıdan kaynaklanabilir.Bluetooth konusunu denemedim ama s8'imdede bu teldede hiç sıkıntı yaşamadım gayet stabil.Pil konusunda s8'e göre bariz iyi bir telefon.Bu telin en büyük sıkıntısı her kulaklığı desteklemiyor olması.Jack voltajı düşük olduğu için.Hoparlör konusunda ise sağlıklı ama çok yüksek değil.Panel konusunda solunda veya sağında yanık olur diye şüphelerim vardı ama o da allahtan başıma gelmedi.Yazılımı işlevsellik bakımından s8e göre geride.Fakat kendi arayüzünü kullanıp bu kadar hızlı güncelleme alan bi cihaz görmedim.Android One platformunda olan cihazlardan bile hızlı.😁 Bu arada cihazın kutusunda rev modeli yazar.Benim ki rev2.Sizinkini merak ettim?🤔

• BuRockOly kullanıcısına yanıt
    kutu yok o yuzden bi sey soyleyemem. bluetooth sikintili degil zaten dedigim gibi sadece son secimimi hatirlamiyor gorusmeler icin. hizina kalitesine lafim yok cihazi cok sevdim bundan sonra da sony kullanirimdiye dusunuyorum.

galeri ve hoparlor en buyuk sikintim, yarin sifirliycam bakalim duzelme olacak mi.

Resim silme konusunda benim de öyle hocam ama Xz1 kullanıyorum.

• Telefonum da bir kaç gündür ses azalma sorunu var daha önce de bir kaç kez olmuştu ama her seferin de yeniden başlatınca düzeliyordu bu sefer defalarca başlattığım hal de düzelme olmadı var mı yardım edebilecek.

• ya telefonumu çok seviyorum. sadece şu gelen cağrı sesi o kadar az ki dışarıda duyamıyorum. root moot olmadan artırma gibi bir şey var mı?
  • hard reset arti normal reset attim ve alt hoparlor sesi hala kisik, bi degisiklik olmadi.

• Maalesef yok.

• gmailden sonynin kendi eposta uygulamasina gecmek istiyorum ama eposta ayarlanmiyor, sunucu baglantisi kurulamadi diyor. bunu daha once de soylemisti her nasilsa bi gun kabul etti, simdi cihazi sifirladim yine ayni hatayi veriyor. cozumu bilen var mi?

• Merhaba, telefonu titreşim modunda iken şarja taktığımda sabah şarjdan aldıgımda sesini açıyor. Neden olabilir ?
  • 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.