Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.963
Cevap
26
Favori
206.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstersen yönlendiririm nerede yaşıyorsun
    .0532 428 44 71 telefonunun numarası telefonu satan arkadaş verdi numaranı de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ne mutlu kullanıcısına yanıt
    Yok teşekkürler hocam ben telefonucular la ne konuşurum ne de alışveriş yaparım anca siz kazanacaksanız alayım yoksa başka buluruz illa ki.
  • xzp son güncelleyen oldumu ? whatsap gurubunda guncelleyen oldu pek memnun kalmamış sizce öylemi ?
  • axiuşak53 kullanıcısına yanıt
    karedeş ben bugüne kadar gelen güncellemelerin tümünü yaptım.
    üstelik hepsini telefon üzerinden.
    şimdiye kadar hiç bir sıkıtı yaşamadım.
    son sürüm 10.28'ide yükledim. gayet güzel çalışıyor. herhangi bir soruna rastlamadım.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar dün telefonumun lock bootloader kilidini kırdım root yapmak için telefonu açtığımda Sony yazısında kalıyor ve kilidi kapatın diye bir seçenek çıkıyor sanırım kilidi kapatıp deneyin diyor tamirciye verdim yazılım atmaları için 1 gün kaldı yapamamışlar nasıl çözebilirim bu isi

• ahmetayazz A kullanıcısına yanıt
    PM attım.
  • arkadaslar sizin gorusunuz benim icin cok onemli. S8 den bu telefona gecmemi onermemeniz icin bir sebep var mi? bugun veya yarin ona gore degistiricem. tasarimini begeniyorum onun disinda sikinti yasayabilecegim bir sey var mi? en mersk ettigim s8 su an 4 saat anca gidiyor batarya sony ne kadar goturur sizce?

• 9mocha 9 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamazsan günü çıkarırsın. Ekran süresi 4 30 dk falan oluyordu bende. Pub g kesintisiz oynarsın ama bataryayı sömürür 😀Kamerası geceleri s8 daha iyi bence. Ben de xz premiumu satıp s10 plus aldım. Kamera ve ram dışında farkı yok gibi geldi, belki de kullanmasını bilmediğim içindir. Sony daha pratik geldi bana, bir de ekranları farklı, birinde ıps birinde amoled ekran. Ama yine de samsung daha eğlenceli gibi. Bence değişme . Ama xz premium o ayarlarda fiyatta en mantıklı ve sağlam telefon. Sorun yaşayanlar da oldu ama benim şansıma sorun çıkmadı hiç

• ne mutlu kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim yanitiniz icin. soyle ki samsungun yazilim kolayligini hicbir telefona degismem. yigidi oldur hakkini yeme misali. coklu ekran olsun pencere icinde uygulama acma olsun edge ekrani olsun. one ui ile gorunum de cidden iyi oldu. su an tek sikintim batarya suresi ki onu degistirmek icin de para dokmek istemiyorum. onun yerine her zaman sony kalitesini merak etmisimdir. eger tereddut edecegim konu varsa o da yazilim konusunda olur. sizce yazilim konusunda sony de iyi mi? daha once hic kullanmadim, sony bildigim kadariyla stock android arayuzune benzer arayuz kullaniyor. en azindan cift uygulama acma vs gibi kolayliklari var mi sonynin?

Sony yazılımda iyi bence, ayrıca bölünmüş ekran sony de var

• Hattım turk telekom volte tiki açık ama ekranda volte yazısı yada açık olduğuna dair bir ibare yok olması gerekli mi yoksa volte şu an aktif mi

• cadin C kullanıcısına yanıt
    Açık değil hocam. Son güncellemeden sonra volte işareti kalkto ve telefon aramalarda 3G ye düşmeye başladı. Can sıkıcı bir durum. Normalde volte yazısının olması gerekiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kanun.ist

İşte bu söylediğin hatanın turkcellde olduğunu göstermiyor mu? 🤔
    Ban vardı cevap vermeyi unutmuşum o ara.
    Eşimde s8 var volte çalışmıyordu onda, dedim hatları değiştirelim bakalım nolcak.
    Bende eşimin turkcell hattı volteyi gördü, kendi hattım s8de aynen devam etti.
    Sonra hatları eski hale getirdik onda yine volte çalışmaya devam etti.
    Onun çalışmayan voltesi çalışmaya devam ederken benimki aynen devam etti.
    Bunca zaman arkasında 64 olmayan kart kullanıyordum, şimdi 64 olan da fark etmedi.
    Olayın turkcellde olup olmadığı tam belli değil.
  • peki son olarak sunu sormak istiyorum, ekranin zaman icerisindeki saglikliligi nasil? yani olu piksel, golgelenme, sararma, iz kalmasi vs. gibi sonuclar sık goruluyor mu? olursa garanti degisimde sikinti cikariyor mu?

sarjdayken telefonu kullanmam ve nadir isitirim. yani titiz kullanirim telefonu. s8imde 1.5 yilda amoled olmasina ragmen yanma yasatmadim ama maalesef ki navbar ve statusbar kisminda beyaz ton farki olustu ki sorumlusu da yazilimidir. bukalemun misali ekranla ayni rengi almaliydi bastan itibaren ama yapacak bi sey yok. sonyde de ayni problemi yasar miyim? tesekkurler

• pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    Peki😊

Ekran sararması yaşayan vardı galiba ama bende olmadı.

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Yav inanın bıktım, volte keyfine göre çalışıyor, hem hat hem telefon kaynaklı gibi.
    Her aramada 3gye düşüyor ondan sonra tekrar 4gye çıkmaya çalışıyor, saçma sapan iş.
    Telefonu verecem servise yakın zamanda, belki değişim felan olursa onda görürüz neler olduğunu...
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    vodafone'a geçtim, bunların hiçbirisi bir daha başıma gelmedi. Bence bu husus için servisle vakit harcamayın. Sorun turkcell'de. 😊

• kanun.ist K kullanıcısına yanıt
    Bakın kendim de vodafone kullanırken volte gelmiyordu, sonra telefona turkcell takıp volte geldiğini görüp yine vodafone hattımı taktığım zaman gelmişti volte.
    Daha sonra turkcelle geçiş yaptım onda da volte sorunsuzdu. Telekoma geçiş yaptım turkcelle tekrar geçmek için, o an baktım volte görünmüyor, tekrar turkcell geçişimde yine volte yoktu.
    Bu olay android 9 gelene kadar yoktu. Şimdi volte çalışan hattı taktığımda volte bende gelmiyor, başka telefonda açılıyor.
    S8de volte çalışmayan hattı telefonuma taktığımda volte göründü, kendi hattımı tekrar taktığımda gelmedi.
    Kendi hattımı s8e taktığımda da volte geliyor ama bende yine yok. S8de çalışmayan volte bende çalışıp sonra s8de çalışıyor, karma karışık saçma sapan olay var şu an

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.