Şimdi Ara

Xperia™ XZ Premium (Sony Mobile) Kullanıcılar Kulübü (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.962
Cevap
26
Favori
206.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güvenlik güncellemesi başka bir şey göremedim.Ama stamina modun en düşük modu daha da fazla kasmaya sebep oluyor gibi geldi telefonda ama ne hikmetse açıklamada genel kullanım etkilenmez diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XZ1 ve XZ Premium kullanıcılarına müjde!!! 47.1.A.12.179 numaralı yeni sürüm yolda bugün veya yarın dağıtımına başlanır.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Ne gibi artıları var biliyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    zaten şuandaki sürüm bu sadece güvenlik güncelleştirmeleri
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi hocam. Çok fazla değişiklik içermiyor.
  • Arkadaşlar bu XZ1 de ekran sorunları xz premiumda var mı ?

Xz1 de ekranda çizgiler falan çıkıyormuş sanırım tam anlayamadım ama çok yaygın bir sorun gibi gözüküyor.

Edit: xz premium da 4k çekim hala ayrı uygulama şeklindemi yoksa kameraya eklendimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 13 Mayıs 2018; 13:4:47 >
  • Şu telefonun aşırı saçma bir olayı var.

Cihaz açıkken sim kart çıkartıldığı zaman sim kart çıkarıldı deyip yeniden başlatıyor.

O ara yeni sim takarsanız bu sefer takıldığı için başlatıyor.

En son yeni sim kart takıldı, optimize ediliyor tarzında uyarı ile tekrar yeniden başlatıyor.

Alt tarafı babamın hattında speedtest yapmak için kendi telefonuma takmak istemiştim...

• Metrekare kullanıcısına yanıt
    4K çekim kameranın içinde mevcut artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera için uygulama önerisi olan var mı ? Mümkünse reklam içermeyen. Google kamera nedir ? Ayrıca elimde 2 adet sifir şarj aleti var 2 kez cihaz değişim olduğu için, kac paradan satabilirim bunları?

• 20 tl veririm

• Arkadaşlar ekrana sorunsuz uyum sağlayan vehttps://www.spigen.com.tr/Sony-Xperia-XZ-Premium-Kilif-Spigen-Rugged-Armor,PR-2882.html
    şu kılıfla kullanabileceğim ekran koruyucu önerileriniz var mı ? Link verirseniz sevinirim.
  • Kırılmaz cam ekran koruyucu mu arıyorsunuz? Yoksa yine spigenin bir ekran koruyucusu var, ben kullanmadım(telefonda yok bende alma arifesindeyim ama herzaman almadan araştırırım) ama belki gözünüzden kaçmıştır diye belirttim.

https://www.spigen.com.tr/Sony-Xperia-XZ-Premium-Ekran-Koruyucu-Spigen-Neo-Flex-2-Adet,PR-2893.html

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:0:7 >
  • Anladım teşekkür ederim. 2 kez değiştiği için acaba kronik bir problem mi vardı diye merak ettim. Xz1 den ekran problemi yüzünden vazgeçtim. xz premium düşünüyorum şuan.

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:0:35 >
  • Ölü piksel oldugunu nasıl anlarız

• reis80 kullanıcısına yanıt
    *#*#7378423#*#* bunu arama menüsünden tuşlayarak cikan ekranda service test e girip, display bölümüne tıklayın. Orda ekrana tikladikca ekranda farkli renk ve görseller cikacak. Onlari detayli inceleyin. Gözünüze çarpan bir hata olursa fark edersininiz. Bu işlemi yaparken acele etmeyin ve ekran parlaklığını en parlaga getirin. Ve mümkünse hafif karanlık bir ortamda yapin. Ek olarak ekrandaki sanal tuşların olduğu bölümün, testi yaparken gizlenmesini beklerek ilerleyin. Benim telefonum da ölü piksel oradaydi. normal kullanım da sanal tuşların olduğu bölüm de fark edilmiyordu.

• ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D7B950238 -- 4 Ekim 2018; 1:1:48 >
  • XZ Premium için şuanki son revizyon numarası kaç acaba? Yakın zamanda yeni cihaz alan oldumu.

Kutudan 8.0 ile çıkmı ihtimali var mı merak ettim.Hala üreyim devam ediyorsa.

Edit:Revizyon 6 var sanırım 2018 gözüküyor üretimi. Oreo ile geliyordur.Tr de var mı acaba.
    2.Edit: Bu dual sim modeli imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 17 Mayıs 2018; 3:42:39 >
  • Hocam maşallah sizin ekran süresi süper mobil veri full açıkmı yoksa wifimi açık

ben 4 saati zor görüyorum

Ayrıca dediğiniz testi yaptım 2 yerde renk farklı daha açık çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reis80 -- 17 Mayıs 2018; 11:31:25 >
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.