Şimdi Ara

Xperia TX İÇERİK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xperia tx telefonumun belleğini yanlışlıkla tamamen sildim.Telefonun içindeki telefonla gelen orjinal videoları falan gitti.Bu videoları tekrar nereden edinebilirim acaba?

• Arkadaşlar nereden bulabilirim bu içerikleri. çok güzel videolar vardı yhaa. :(
  • Dropbox vb. hesabin var ve senkronize etmişsen bu hesabina eriserek yükleyebilirsin. Ya da bir tx, t,acro s, v sahiplerinden bu videoları sitede paylaşmasını isteyebilirsin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fetih51

Dropbox vb. hesabin var ve senkronize etmişsen bu hesabina eriserek yükleyebilirsin. Ya da bir tx, t,acro s, v sahiplerinden bu videoları sitede paylaşmasını isteyebilirsin?

Hocam aslında onu istiyorum fakat nerde o iyiliği yapacak insan evladı.Aslından tüm sony telefonlarının içeriğinin bulunduğu bir site vardı bi ara paylaşılmıştı o siteyi bulsam bana yetecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackjack8696

Arkadaşlar xperia tx telefonumun belleğini yanlışlıkla tamamen sildim.Telefonun içindeki telefonla gelen orjinal videoları falan gitti.Bu videoları tekrar nereden edinebilirim acaba?

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım sorununuzu halletmişsinizdir. Ben tx almayı düşünüyorum önerir misiniz? Asphalt 8, RRC 3, oyunlarını nasıl oynatıyor? Kamerası, pili vs. çok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Arkadaşlar xperia tx telefonumun belleğini yanlışlıkla tamamen sildim.Telefonun içindeki telefonla gelen orjinal videoları falan gitti.Bu videoları tekrar nereden edinebilirim acaba?

Öncelikle geçmiş olsun. Umarım sorununuzu halletmişsinizdir. Ben tx almayı düşünüyorum önerir misiniz? Asphalt 8, RRC 3, oyunlarını nasıl oynatıyor? Kamerası, pili vs. çok teşekkür ederim.

Sağol hocam. Sorunu halledemedim valla. o kadar yerde aradım o vedieoları resimleri içeriği ama yok işte. Oyunlara falan gelince her türlü oyunu oynatıyo valla. Asfalt masfalt tanımıyor :) kamerası harika gündüzleyin. pilide 1,5 gün yetiyo. Valla tavsiye ederim güzel telefon.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Sağol hocam. Sorunu halledemedim valla. o kadar yerde aradım o vedieoları resimleri içeriği ama yok işte. Oyunlara falan gelince her türlü oyunu oynatıyo valla. Asfalt masfalt tanımıyor :) kamerası harika gündüzleyin. pilide 1,5 gün yetiyo. Valla tavsiye ederim güzel telefon.

Umarım en kısa sürede sorununuzu çözersiniz. Verdiğiniz bilgiler çok işime yarayacak teşekkür ederim.

• satmayı dusunursenız alıcıyım. video olmasada olur :D
  • mipa90 M kullanıcısına yanıt
    Lg den pek memnun değilsin galiba. özledin eski telefonunu sen desene Ama yok ben onu çok seviyorum sağolsun arkadaşın biri içeriğin büyük kısmını özelden attı bana gerisinide atacağım dedi bakalım bekliyorum sağolsun. Ama satmayı düşünmüyorum birde bendeki beyazı çok şık duruyor.
  • quote:

Lg den pek memnun değilsin galiba. özledin eski telefonunu sen desene Ama yok ben onu çok seviyorum sağolsun arkadaşın biri içeriğin büyük kısmını özelden attı bana gerisinide atacağım dedi bakalım bekliyorum sağolsun. Ama satmayı düşünmüyorum birde bendeki beyazı çok şık duruyor.

optimus g kullanıyordum 2 gun once sattım. allah belasını versın lg nın ya. o donanımla nasıl bır yazılım bu kadar bok edilir onu gordum lg de. tx imi ozledım hayatta satıpta pişman oldugum ılk telefon

Isterdim satmayi ama ben tx imi cok seviyorum hem kimsede yok bakiyorum boyle telefon ortalik kolpaci samsungcu ve lg cilerle dolmus (senin icin demiyorum tabi) . Insallah sende yakin zamanda gonlunun istedigi telefona kavusursun.

• quote:

Isterdim satmayi ama ben tx imi cok seviyorum hem kimsede yok bakiyorum boyle telefon ortalik kolpaci samsungcu ve lg cilerle dolmus (senin icin demiyorum tabi) . Insallah sende yakin zamanda gonlunun istedigi telefona kavusursun.

valla su ara sahıbındende beyaz satan var ben onceden sıyah kullandım sıyah arıyorum yıne ama bakalım ıns bulurum
    Aslında bende siyah seviyorum ama satıcının elinde temiz olarak bitek beyaz vardı.ama sonrada hiç pişman olmadım inan.Beyaz tx e siyah kılıf taktım siyah tx ten bile güzel oldu bence. istersen sende beyazını alıp siyah kılıf takabilirsin abi kılıflı kullanıyorsan.
  • quote:

Aslında bende siyah seviyorum ama satıcının elinde temiz olarak bitek beyaz vardı.ama sonrada hiç pişman olmadım inan.Beyaz tx e siyah kılıf taktım siyah tx ten bile güzel oldu bence. istersen sende beyazını alıp siyah kılıf takabilirsin abi kılıflı kullanıyorsan.

bakalım olmadı ole yapcam
  • Gold bilgisayarda 1300 tl site fiyatı idi. Bugün Mersin Tarsu avm de mağaza fiyatına baktım. 1099 tl. Taksit de yapıyorlar. Sadece siyah vardı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.