Şimdi Ara

Xperia P Ekran (Dokunmatik) Donma Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
8.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Silenforce

quote:

Orijinalden alıntı: Klimt

Dün tekrar yaptı, sinir oldum artık, root olayında ya da downgrade olablir mi? GB yüklenebilir mi?

Garantiye ver telefonu donanımsal sorun var muhtemelen.Fazlada kurcalamanı tavsiye etmem.

Hepsiburada'ya arıza/iade/değişim başvurusu yaptım dün akşam, onay sürecinde henüz ses yok.
  • quote:

quote:

quote:

Dün tekrar yaptı, sinir oldum artık, root olayında ya da downgrade olablir mi? GB yüklenebilir mi?

Garantiye ver telefonu donanımsal sorun var muhtemelen.Fazlada kurcalamanı tavsiye etmem.

Hepsiburada'ya arıza/iade/değişim başvurusu yaptım dün akşam, onay sürecinde henüz ses yok.

Müşteri hizmetlerini ararsan daha hızlı yardımcı olabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Müşteri hizmetlerini ararsan daha hızlı yardımcı olabilir.

24 saatte sonuçlanır diyorlar ancak 48 saat olmuştu, aradım dediğiniz gibi müşteri hizmetlerini, durumu genel müdürlüğümüze aktarıyorum dedi hemen akabinde de bir mail geldi sorununuz arıza destek birimine ulaştı diye, mailin ekine beni koymuşlar asıl alıcısı adını vermeyeyim bir bay ismi vardı, beklemedeyiz bakalım, muhtemelen garantiden teknik servise göndertecekler o da fonotel, bu iş uzayacak gibi geliyor bana ya bakalım...

• Tekrar mail geldi Fonotel'in numarasını göndermişler, aradım, yazılımdandır gönderin yazılım yükleyelim dediler, onu evde ben de 2 kez yaptım, onarım da yaptım Sony Companion ile, umarım bunların yapacağı yazılım yüklemesi daha çekirdeksel bir yüklemedir de sorunu çözerler, pek umudum yok ama...
  • quote:

Tekrar mail geldi Fonotel'in numarasını göndermişler, aradım, yazılımdandır gönderin yazılım yükleyelim dediler, onu evde ben de 2 kez yaptım, onarım da yaptım Sony Companion ile, umarım bunların yapacağı yazılım yüklemesi daha çekirdeksel bir yüklemedir de sorunu çözerler, pek umudum yok ama...

İnşallah sorunun düzelir dostum.
  • quote:

quote:

Tekrar mail geldi Fonotel'in numarasını göndermişler, aradım, yazılımdandır gönderin yazılım yükleyelim dediler, onu evde ben de 2 kez yaptım, onarım da yaptım Sony Companion ile, umarım bunların yapacağı yazılım yüklemesi daha çekirdeksel bir yüklemedir de sorunu çözerler, pek umudum yok ama...

İnşallah sorunun düzelir dostum.

İnşallah, bu arada hepsiburada'daki müşteri temsilcisi mail ile gönderdikleri Fonotel numarasını arayın demişti aramıştım fonoteli, gönderin yazılım yükleyeceğiz dediler, ancak az önce de HB'dan mail gelmiş onu okudum cihazı bize gönderin dediler, yurtiçi kargo kodu vermişler falan bakalım...

• selam arkadaşlar acaba zperia p mi önerirsiniz yoksa xperia j mi arasında kaldım da
  • quote:

Orijinalden alıntı: lestet

selam arkadaşlar acaba zperia p mi önerirsiniz yoksa xperia j mi arasında kaldım da

Xperia P tabiki de.
  • Arkadaşlar bende de şöyle bir sorun var: Telefona bir arama geldiği zaman tel. çalıyor ama ekran simsiyah yani cevaplıyamıyorum gelen aramayı ve daha sonrada "android başarısız oldu" gibisinden bir mesajla arama sonlanıyor ve karşı tarafada sanki ben meşgule atmışım gibi gidiyor. Bu olay her zaman olmuyor ama haftada 1-2 diyebilirim yani. Bu sorunu duyan, bilen, yaşayan varsa nasıl bir yol izlemem gerektiğini söyleyebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon yarın geliyor, teknik serviste onarıldı diye mail geldi, sanırım yazılım güncellediler sadece, pek umutlu değilim ama yarın bakacağız artık.
  • quote:

Arkadaşlar telefon yarın geliyor, teknik serviste onarıldı diye mail geldi, sanırım yazılım güncellediler sadece, pek umutlu değilim ama yarın bakacağız artık.

hocam sonuc noldu acaba bilgi verebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captor34

quote:

Arkadaşlar telefon yarın geliyor, teknik serviste onarıldı diye mail geldi, sanırım yazılım güncellediler sadece, pek umutlu değilim ama yarın bakacağız artık.

hocam sonuc noldu acaba bilgi verebilir misiniz ?

Yurtiçi kargo sayesinde her zamanki gibi kargo geldiği gün dağıtımda heryeri dolaştı geri şubeye döndü, pazartesi gelecek.
  • Jb yükledim donmalar devam ediyor. Eurisa garantili tel degişim talep etsem ne sonuç çıkar acaba

• Geldi telefon, servis raporu tam tahmin ettiğim gibi, yazılım yüklendi diyor. Hala 4.0.4 ama dün akşam ve gece boyunca bir sıkıntı çıkmadı bakalım.
  • Garantiye gönderdikten sonra problem düzeldi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsaktn44

Garantiye gönderdikten sonra problem düzeldi mi ?

Düzelmedi, azaldı, sonra JB çıkınca güncelledik, düzeldi.
  • ben birşey sormak istiyorum yaklaşık altı aydır xperia p kullanıyorum..bilgisayara bağladığım zamanlar güncelleme yaptım güncelleme sorunu yok ve pek fazla birşeyde yüklemiyorum ama özellikle son zamanlarda birini ararken yada arama geldiğimde hemen açamıyorum ve arayamıyorum ekran donuyo siteden aldım pek ne yapacağımı bilmiyorum.yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

quote:

hocam şimdi durum nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: TinyAngel

quote:

quote:

hocam şimdi durum nasıl
    Birkaç günde bir aynı problem tekrar ediyor. Geçen gün güncellemeyi tekrar ettim.
    Sonuç olarak ilk aldığımızda hergün donuyordu, artık birkaç günde bir oluyor. Yine de sinir bozucu...
  • Bu problemin çözümünü kısa süre önce buldum.Sorunun sebebi android işletim sitemi sürümü ile xperia stamina modunun uyumsuzluğu.

Çözüm için Stamina moduna girin. (Ayarlar - Güç Yönetimi)

Sonra Stamina modunun üzerine tıklayın.

Daha sonra uygulama ekle yardımıyla SIM DETECTION - Sim Kaydı - Arama Uygulamalar Sağlayıcısı - Tlf/Mesajlaşma Deplm bRM tELEFON at Service .... SIM Araç Seti
    uygulamlarını ekleyin.

Sorununuz düzelecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.