Şimdi Ara

xperia neo hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar benim su an ki telefonum wave 2. androide gecmek icin telefon ararken wave e en yakin donanima sahip olan telefon olarak neo yu gordum. fakat ekran boyutu wave 2 ile tamamen ayni boyutta mi? yani ekran en olarak wave 2 den daha genis olsun istiyorum. iki telefonuda kullanan veya bilgisi olan var mi bu konuda?

• bir de sunu sormak istiyorum. wave 2 de sgx540 gpu olmasina ragmen 2.5 gb lik ve 2 saat uzunlugunda film attim takilarak oynatti. Xperia neo adreno 205 ile bu boyutta bir filmi oynatabilir mi takilmadan ? telefondan film izlemeyi seviyorum lazim oluyor bu ozellik bana
  • cevap verebilecek olan yok mu hiç arkadaşlar?
  • film oynatırken takılmasının nedeni hafıza kartının sınıf(class)'ının düşük olması diye biliyorum yanlışsam düzeltin
  • hd video oynatırken ve kayıt ederken takılmasının sebebi hafıza kartı olabilir. genelde class 6 ve üzeri hafıza kartları kullanılmalıdır. ekran boyutu olarak wave 2 ile aynı boyutta xperia neo. wave 2'ye göre en büyük avantajı android işletim sistemli bir smartphone modeli olması. wave'nin işletim sistemi bada olduğundan oyun ve uygulamalar oldukça kısıtlıdır. ekran senin için önemliyse neo ile aynı fiyatta hatta biraz daha uygun olan lg optimus black'i tavsiye ederim.
  • optimus blackte sgx 530 var biraz geri gibi. ve sgx 530 hd film desteklemiyor diye biliyorum ama?
  • gpu ya bu kadar önem veriyorsan optimus black i at kafadan.galaxy s senin istediğine en uygun modeldir.süper amoled ve 4'' ekran tam sana göre bence.üstelik sgx40 istediğin herseyi yapabilir.film izlerken takılma olayı yüksek ihtimalle hafıza kartının classının düsük olmasından dolayıdır.3.7 '' telefonu satıp yeni telefon alıcaksan biraz ekranı büyüt derim.8 gb hafızasıda bi avantaj tabiki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.