Şimdi Ara

XP Masaüstü Simgeleri 'YARDIM'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar, Masaüstündeki simgelerin arkasında gri renk bir gölge var. Bilgisayarıma bulaşan bir trojan sonrası bu hale geldi. Trojan'dan kurtuldum. Ancak simgeleri düzeltemiyorum. Sadece "Görüntü Özellikleri" kısmından gölgenin rengini değiştirebiliyorum. Sistem geri yükleme falan işe yaramadı. Bu simgeleri nasıl eski haline döndürebilirim ???

Şimdiden Teşekkürler...

http://img465.imageshack.us/my.php?image=10nv.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cittaslow -- 3 Haziran 2006; 18:54:46 >

• Arkadaşım bunu düzeltmek çok kolay aşağıda verdiğim yolu takip et simgeler eski haline dönecektir

Bilgisayarım'a sağ tıkla > Özellikler > Gelişmiş sekmesi > Performans yazısı altında Ayarlar'a tıkla > Son olarak alt taraftaki listede bulunan "Masaüstü simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan" seçeneğinin yanındaki tik işaretini kaldır,uygula-tamam de diğer penceredede tamam'ı tıklat masaüstün eski haline dönecektir...

Kolay Gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ComputerLord -- 9 Haziran 2006; 13:26:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ComputerLord

Arkadaşım bunu düzeltmek çok kolay aşağıda verdiğim yolu takip et simgeler eski haline dönecektir

Bilgisayarım'a sağ tıkla > Özellikler > Gelişmiş sekmesi > Performans yazısı altında Ayarlar'a tıkla > Son olarak alt taraftaki listede bulunan "Masaüstü simge etiketlerinde bırakma gölgesi kullan" seçeneğinin yanındaki tik işaretini kaldır,uygula-tamam de diğer penceredede tamam'ı tıklat masaüstün eski haline dönecektir...

Kolay Gelsin...

arkadaşım trojan değilki buu...sen bi trojan girse senin pc'ye görürsün masaüstünü alt üst yapıyorr arka planın kullanamaz hale getiriyorr

• aynı sorun bendede yeni başladı denileni yaptım lakin bir düzelme olmadı
  • Arkadaşın söylediği ayar da bunu önceki haline getiriyor, yani bir sorun olmaması lazım. Trojanı da sildiysen düzelmeli.
  • arkadaşım trojen olduğunu sanmıorum
    bilgisayarım sağ tuş -> özellikler -> gelişmiş sekmesi -> peformans ayarlar ->masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölges kulklandaki tik kaldırırsan problem çözülür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismailpasayigit

arkadaşım trojen olduğunu sanmıorum
    bilgisayarım sağ tuş -> özellikler -> gelişmiş sekmesi -> peformans ayarlar ->masaüstündeki simge etiketlerinde bırakma gölges kulklandaki tik kaldırırsan problem çözülür.

Evt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.