Şimdi Ara

xp home edition ve norton internet security

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 17 saat 56 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hbasbay (1 mesaj) deville (1 mesaj) dejavu (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows Xp >> xp home edition ve norton internet security
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    34 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    arkadaşlar benim norton internet security adındaki programla bir sorunum var.şimdi bu programı bilgisayarıma kurdum fakat restart sonrası internet erişimim kapandı.bende bu programı kaldırmak istedim fakat bir türlü kaldıramadım.bilgisayarı kapatıp yeniden açtım ve administrator kullanıcısı ile girmek istediğimde "hesap kısıtlaması sebebiyle oturum açılamadı" şeklinde bir uyarı veriyor ve açmıyor.fakat güvenli kip'te administrator kullanıcısı ile normal olarak açılıyor.ayrıca başka kullanıcı hesapları oluşturdum ve admin yetkisi verdim.bu oluşturduğum kullanıcılar ile normal login oluyorum fakat programı kaldırmak istediğimde administrator ile login olmamı söylüyor.normal açılışta administrator ile giremediğim için norton internet security'i kaldıramıyorum.ne yapmam gerekiyor? yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

işletim sistemi xp home edition

|
    |
  • Yarbay
    3462 Mesaj
    orjinal cd'sini kullan. boot yaparken karsina elen menu'de saniyorum!? uninstall secenegi vardi mi ki ne?

[arindr] walla hatirlamadim simdi
    |
    |
  • Yarbay
    4503 Mesaj
    güvenli kipte normal açılıyor demişsin. oradan uninstall edemiyor musun?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.