Şimdi Ara

xp den win 7 ye yükseltme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba. bende 2. el aldığım pc den kalma orjinal xp professional var. yakında win7 doğum günü şerefine 150$ civarında win7 home premium sürümü (3 kullanıcı için kullanılabilecek) satışa çıkacakmış. bendeki xp orjinal ama başkasının üzerine kayıtlı. ben bu yükseltme sürümünü bu xp nin üzerine kurabilirmiyim. bilgisi olan varmı. xp ninde orjinal olması gerekiyormuş. bendeki orjinal ama benim üzerime kayıtlı değil. 3 kullanıcı için win7 home premium 150$ a iyi fiat verilmiş. kaçırmamak lazım diye düşünüyorum.
    http://www.pclabs.com.tr/2010/09/02/window-7-aile-paketi-uygulamasi-geri-geliyor/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 7 Eylül 2010; 20:37:35 >

• Vista olsaydınız yapabilirdiniz ancak XP için yapılamaz. 7, Vista üzerine kuruludur. Vista ise bağımsızdır.

İşletim sistemine o kadar para baymayın bence, donanım alın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebloog

Vista olsaydınız yapabilirdiniz ancak XP için yapılamaz. 7, Vista üzerine kuruludur. Vista ise bağımsızdır.

İşletim sistemine o kadar para baymayın bence, donanım alın ;)

bence sen bilgisayara para verme git biraz psikoloğa para ver, os ye para verilmez demek, nasıl bir kafa yapısıysa bu yani
  • xp denden yükseltme olması lazım sanırım. kesin
    bilen birisi yokmu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 23 Eylül 2010; 19:46:46 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.