Şimdi Ara

XK X251 Kasırga Drone (Brushless/fırçasız) İncelemesi ve Kullanıcılar kulübü 89$ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
439
Cevap
7
Favori
7.013
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • forumapp28 F kullanıcısına yanıt
    Sağ taraftakinde yay varda sol taraftakinde yay yok hocam yukarı doğru tam gaz verince orada kalıyor geri gelme olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu drone`larda gaz hangisi mode1 mode2 diye geçiyor. Sağdan gaz istesek mode2 mi almak lazım?

• redloves kullanıcısına yanıt
    Mode2 sol gaz bu en çok kullanılanmış. Mode1 sağ gaz. Mode1 alacağım ozaman.

• forumapp28 F kullanıcısına yanıt
    baktım hocam kb. geç oldu. Bende öyle bir yaylanma falan yok
  • bu arada motor kapakları geldi taktım 3 taneside süper oldu. Motor kapağı arayan varsa bangood daki kapaklar doğru kapak, tedarikçi ile konuşup düzeltmişler (eskiden x380 motor kapağı yolluyorlardı)
  • Dayanıklı, şık ve orta boylarda bir dron. Kumandası da programlanabilir şık büyük bir kumanda. Açıkçası dronu çok beğendim. Ucuza fırçasız motorlu dron isteyenlere kesinlikle öneririm. Evde baya bir uçurdum zaman zaman çarptım gerçekten dayanıklı hiç bir şey olmadı. Çarpmalardan olsa gerek dronu uçururken pervaneyi motora bağlayan vida gevşeyip çıktı ve pervane fırladı küt diye yere çakıldı neyse ki bir şey olmadı. Arada sırada bu vidaları kontrol etmenizi öneririm.
  • Bende dün banggod'dan Eachine eb185 racing drone siparişi verdim. Kargo dahil 116 dolara maoldu. Yanına birtanede fpv gözlük edinmem lazım.

• Eachine eb185 pille beraber 500 gr üstü sizden ricam elinize gelince gümrüki shk vs işini nasıl hallettiniz yazarsanzı sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mooncrown_ksk

Eachine eb185 pille beraber 500 gr üstü sizden ricam elinize gelince gümrüki shk vs işini nasıl hallettiniz yazarsanzı sevinirim.

Kim dedi 500gram üstü olduğunu. 380gram pil dahil uçuşa hazır halde.

XK X251 Kasırga Drone (Brushless/fırçasız) İncelemesi ve Kullanıcılar kulübü 89$

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçi bataryada 111 gr mış yine 500 gr altı kalıyor galiba. Ama ben türkiyeden eachine falcon 250 aldım sıfır. Ürün bataryasız 460gr bataryada 160gr üründe seri numara yoktu satıcı bana eachine ürün 500gr altı olduğu için seri numarası basmıyorlar dedi. SHGK da seri nuamrasız kaydetmiyor firma (drone market) hiç sıkıntı yaşamadıklarını söyledirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mooncrown_ksk -- 6 Kasım 2016; 9:57:26 >
  • çok yakında upair incelemesi

arada kadraja x251 de giriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kurt_Kaya -- 6 Kasım 2016; 22:36:19 >
  • İstanbul içi elden almak isteyen olursa elimde xk x251 mevcut, ulaşabilirsiniz
  • BX251 kod ile 89$ düşüyor

• XK X251 Kasırga Drone (Brushless/fırçasız) İncelemesi ve Kullanıcılar kulübü 89$

Çok şükür ameliyatı başarı ile geçti , kaldığı yerden uçmaya devam.Bir tek ayaklarını kaybetti...

• satılık XK X251 Fırçasız Motorlu drone arıyorum. satan varsa eposta atabilir ya da buraya mesaj atsın herkes görsün belki başka alan çıkar. ya da 400 sınır olmak ve fırçasız motorlu olmak üzere başka drone da olur.
  • bu drone dan satmak isteyen varsa almak istiyorum. Özel mesajda gönderebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.