Şimdi Ara

XippY Pk Movie in GIRAKON

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mükemmel oynuyorsun
  • süper video
  • gzl video
  • kusura bakma ama ıgrenc cunku hep ezuglerle cekmıssın
  • quote:

Orjinalden alıntı: semihsc17

kusura bakma ama ıgrenc cunku hep ezuglerle cekmıssın

sacma bi cvp server yeni çünkü cogu kişi ezik
  • OoO girakona bak ne zaman yanan kollluk oldu senin lwl kaç bu arada ? Videonu beğendim ama herkes çok eziq senin itemler baya güzel Oynayışında güzel helal olsun güzel video
  • Arkadaşlar yorumlar için teşekkürler benim itemlar videoyu çekerken +5 dexsiz chtn helmet qeri kalan +7 fp set +7 dual md Level 61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emresqq -- 25 Ağustos 2007; 23:26:19 >
  • XıppY saglam ya bı bende gırakonda oynuorum bızım butun slotu dagıttı ama bız ezıktık ozmn 2 hafta once sanırım ronakland da aposda kasıoduk XıppY 2 prıetle geldı 8 kısıyıde goturdu walla harbı ii bi player ama bızım ezık olmamızda war bıras yınede guzel wıdeo Allahtan onu cekmemıssın game cam a
  • 1 qün öyle bişey yapmştk ama o zman cafede elektrkler qitmişti deepfreze olduğu için silinmişti şanslıymşsn :D
  • Güzel video tebrikler :)
  • çok güzel tebrikler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: semihsc17

kusura bakma ama ıgrenc cunku hep ezuglerle cekmıssın

video güzel ama hep eziqlere dalmış katılıyorum kendi dişine göre rakiplerle uğraşmamış
    hep lvl kasan eziqleri kesmiş

ama bende girakonda oynuyoru XippY en sağlam asas lardan 1 tanesi
  • videoyu çekerken 7 fp set 7 dual md vardı item olarak dişime qöre rakip derken ne kastettn ki büyük bir çoğunlukta aynı item var magelerden bahsediyosan free np napsaydm :P

Yorumun için saol
  • Inflames Cloud Connected ardından Rammstein Keine Lust güzel seçim yapmışsın ayrıca oynamanda fenda değildevamını bekleriz
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.