Şimdi Ara

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.440
Cevap
16
Favori
83.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2 gunde bir sarj ederim,telefon elimden dusmez,ama oyun yok.4.5g ve wifi kullanimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışı poco x3 gt telefonu satıyorum ımeeı kayıtlı isteyenler ulaşsın 67 w orjinal şarjınıda vericem kılcal çizik bile yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefon ile dışarıda görüşme yaparken karşı tarafı bazen hiç duyamıyorum yani ses az geliyor kapalı bir ortamda da ses çok yüksek geliyor yatarak konuşurken hepimiz konuşuruz bazen sesim ara ara gitmiyor bu tarz sorun yaşayan var mı ?

• Merhaba, type c - 3.5 mm kulaklık dönüştürücü hangi markanın uyumlu. Alan deneyen varsa yazabilir misiniz

• 120hz 1 saat kadar oyun parlaklık %30-40 civarı.
    Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü

• 60hz de de denedim onda da yaklaşık 8 saat aldım

• Fensiy F kullanıcısına yanıt

Ugrenninkini kullandım memnun kaldım

• MIUI 14 alacak ilk cihazlar açıklandı, POCO X3 GT Android 13, MIUI 14 kararlı ve stabil sürüm alacak. MIUI 14 resmi olarak açıklamasından sonra ilk alacak cihazlarının başında geliyor. Cihaz daha da performaslanacak gibi duruyor. Bekleyelim biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 26 Aralık 2022; 16:53:58 >
  • dahool kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Kutudan çıkan yazılım sürümüyle duruyorum, güncelleme yapmadım ama bu yeni güncelleme gelirse direkt yükleyebilir miyim onu ?

• DarKHino kullanıcısına yanıt
    Selamlar, MIUI 12.5 ile duruyorsunuz yeni sürüm çıkınca muhtemelen Android 13 MIUI 14 olarak günceller. Ama bence MIUI 13 yükleyin sonra MIUI 14 çıkınca yüklerseniz. Zaten biraz zaman var 14 çıkmasına. MIUI 13 sorun çıkarmaz hazır olmuş olur. Temiz kurulum olur

13 ilk çıktığında sorunluydu devam ediyor mu hala ?

• DarKHino kullanıcısına yanıt
    MIUI 12,5 ile alıp MIUI 13 güncelledim. Kendi ayarlarım var reklam, tavsiye, google, vb kapatma gibi bunları yaptım en ufak donma takılma sorun olmadı hatta bunları yapmasan bile bu cihaz son derece rahat çalışır. Sorunlu olmuyor genelde bir kaç ayar yapacaksınız az telefondan anlayacaksınız sıkıntı olan bir uygulama var ise verileri temizleyip kendinin güncellemesini bekleyeceksiniz. Poco launcher güncel tutacaksınız o zaman performans alırsınız. Her hangi bir sorun yok

Bu poco nun güncel olup olmadığını nereden kontrol edeceğiz?

• Poco Launcher yani Poco başlatıcı ayarlar uygulamalar, uygulamaları yönet basıp Poco olarak aratırsanız sürüm yazar eğer kendi güncelleme yapmadı ise linkten indirip güncelleyiniz. Linkte sürüm bilgisi yazıyor.
    Edit; Linke tiklanmiyorsa DH. Kaynaklı direkt link paylaşayım sıkıntı olursa
    POCO Başlatıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahool -- 26 Aralık 2022; 23:32:36 >
    Link atar mısın hocam, buna tiklanmiyor.

• Güncellemeden sonra bozdular. En güncel tarihliyi indirin.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/poco-launcher/poco-launcher-release-4-38-0-4922-10212129-release/

• poco x3 gt satıp 12t'ye geçtim, poco çok daha stabil bilginiz olsun telefonunuzun değerini bilin hala alınabilecek en iyi f/p telefonu.

Teşekkürler güncelledim

Teşekkürler

• Arkadaslar poco launcer i guncel tutmak gerek gercekten fark ediyor,2 ay kadar sonra da android 13 tabanli miu 14 gelecek sanirim son buyuk guncellememiz olacak.

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.