Şimdi Ara

xigenon +8 giga 1h lightning

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar adamın biri xigenonda 15 gb istiyor verilir mi sizce ya da ne kadar eder? ona göre uygunsa alıyım diyorum.

düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alyans arena -- 16 Haziran 2009; 16:33:02 >

• +9 olsa tadından yenmez..

ediT: +9denerim, yanarsa da koymaz 17gb bana dersen al :) Yoksa alma, attack 90 civarı onun sanırsam? Değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tisikkirlir Sipirmin -- 16 Haziran 2009; 18:43:27 >
  • güzel silah bence ama alma bence bana göre bi işe yaramıor paranı harcama +8 deep felan almaya çalış bence
  • atağı çok düşük ama ekstra verdiği bonuslar işe yararmı sizce ardreamde. yanına +8 toto var
  • lugias ın varda kaçırma derim..
  • adama 999m ve chitin set teklif etttim kabul etmedi. alamam heralde tradeden 10 gb den fazla para verilmiyordu galiba yoksa nakitte indirim yaptırırdım.
    +8 totemic satıpta yerine +7 lugias yapsam da+8 giga olsa iyi olurmuydu ki
  • hayır şöyle giantic ile lugias ın bonuslar birleşince çok daha iyi bir kombinasyon oluyor tota + giga ya göre.. yani tota nın yanına takacaksan alma hanguk al daha iyi işini görür..
  • hmm bunu öğrendiğim iyi oldu. o zaman +7 hangukta işimi görür +8 totonun yanında. takılar idare eder. çok saol vormound kardeş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.