Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2515. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buradan aldığımız eşyalar gümrük fiyatı dahil mı? Ekstra ülkeye ulaştığında gümrük vergisi verilecek mi? Yoksa direkt toplam olarak ödeme yaparken alıyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Iron Man - SuraSide I kullanıcısına yanıt
    Anladım, birkaç kişinin siparişi iptal talebinden dolayı geciktiriliyormuş. Eski tarihliler de yakında gönderilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.S .T kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Vergiler dahil değil. Paket TR'ye ulaşınca gümrükte işleme alınarak gümrük harcı çıkarılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Anladım, birkaç kişinin siparişi iptal talebinden dolayı geciktiriliyormuş. Eski tarihliler de yakında gönderilecek.
    Valla Gearbest böyle diye diye 1 ayı devirdik hocam. 10 günde gelme süresi desek 1 ayı geçer bunun gelmesi. Anlamadığım şey sayfada görmüyorlar mı 8 Mayıs da sipariş verilmiş ama kargolanmamiş bir ürün var. Bunun yasal olarak bir kuralı yok mu e ticarette. En geç şu iş günü içersinde kargolanmasi zorunludur diye.

Sizin ürününüz gearbestte ve DHL’de ne olarak görünüyor?
    Ben elimden geleni yapıyorum hızlanması için. Sizi aldatmaya yönelik tarih de belirtmiyorum şu gün sevkiyat yapılacak diye. Geçen hafta birçok kişinin paketi çıkış yaptı, diğerleri de sıra bekliyor şu an. Kalan cihazların hepsi tedarik edilerek ulaştırılacakmış yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdemibr

Sizin ürününüz gearbestte ve DHL’de ne olarak görünüyor?
    Gearbest uygulamasında Not Shipped diyor. DHL de ise nereden kontrol edicem ? Gearbestte sadece sipariş numaram var. Onun dışında herhangi bir bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Ben elimden geleni yapıyorum hızlanması için. Sizi aldatmaya yönelik tarih de belirtmiyorum şu gün sevkiyat yapılacak diye. Geçen hafta birçok kişinin paketi çıkış yaptı, diğerleri de sıra bekliyor şu an. Kalan cihazların hepsi tedarik edilerek ulaştırılacakmış yakında.
    Yok hocam size sitem etmedim

• Fiyat yükseldiyse hayatta almam. İnsafsızlık ürün talep görünce fiyat yükseltiyorlar. İndirim kodu çalışmadığı için sipariş geçememiştim. Diğer satıcılardan bir farkı kalmadı Gearbest in üstelik yaşattığı travma da cabası. Fiyat uygun diye risk alıyorduk. Şimdi bu fiyata almam da aldırmam da. Beni bekleyen 5 arkadaşım vardı. Aracı arkadaş duruma el ar bence. Bundan sonra böyle demek en kolayı... Elin Çinlisine bizi ezdirme...

• Gelen zamın birde %40 vergisini vereceğiz, düşünün...

• Almanya dan biri bavula koyar getirir artık. Vergisiz...

Çok önce sipariş vermişsiniz ve ben gönderim yapıldı fakat kargo hareketi olmuyor sanmıştım, bizimkiler gibi. Ama sizinki not shipped durumunda olması ilginçmiş. Gearbest ile görüştüğünüzde ne yanıt verdiler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdemibr

Çok önce sipariş vermişsiniz ve ben gönderim yapıldı fakat kargo hareketi olmuyor sanmıştım, bizimkiler gibi. Ama sizinki not shipped durumunda olması ilginçmiş. Gearbest ile görüştüğünüzde ne yanıt verdiler?
    2 gün önce Facebook tan konuştum. Şöyle bir şey dedi. Otomatik cevap veriyor üyeliğe giriş yaptırdı falan ama.

"Your item will be dispatched around 3 business days. Kindly wait for it.
    We will expedite the process and ship it for you as soon as possible.
    Once your order is shipped out, we will send you a confirmation email with the tracking number. "

Ardından ben kedim birşeyler yazdım. Şu tarihte aldık bu tarihteyiz ve hala not Shipped dedim.

Şöyle bir cevap geldi.

It appears that you may be occupied.
    I will bring this chat to an end.
    For further inquiries, please feel free to return to chat at any time, we are here 24/7 to assist you. Check out our best deals here:https://www.gearbest.com/flash-sale.html?lkid=77997539.
    Goodbye, and have a nice day!

Şimdi ticket açıp konuşucam canlı destekten

Size tavsiyem ticket açmayın burdaki arkadaşla görüşün. Ticket açanlar iptal ediliyor genellikle. Bunlardan biriside benim.

Sipariş numaranızı ilettim ve not düştüm, ticket açmanıza gerek yok.

• teknikgorus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Fiyatlara sadece güncel kur oranı yansıyacak. İndirim ve kampanya fiyatı bu hafta belli olacak. Şu anki fiyattan aldırmam zaten, içiniz rahat olsun.

Sağ olun.

• mefistofelek M kullanıcısına yanıt
    S5 max Almanya deposundan satışa sunulacak yakında. Kampanyalı fiyatla birlikte duyuru yapacağım.

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

• Metropol33 kullanıcısına yanıt
    GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Valla DHL de tanıdık mı var diye merak ettim akşam 01:30 liepzig den ayrıldı yazmışlar kargo notu olarak.

Bu akşam TR de güncellemesi bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.