Şimdi Ara

Xiaomi Vacuum Mop Essential Balansı Yok. Yan Gidiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi forumlar. Xiaomi Vacuum Mop Essantial makinamı 2 ay sorunsuz kullandım.

Sonrasında yeni eve taşınınca bir süre internet yoktu. Düğmesine basıp çalıştırıp bir süre kullandım. Bazen bazı odaları atlıyordu ama genelde süpürüp docka dönüyordu. İnternet bağlattık ama bu sefer sorun oldu.

Cihaz salonda belli bir yerde takılıyor devamlı ileri geri gidiyor aynı yerde. İnceledim sebebi mesela sola hareket yapıyor dönüşte halı üstünde sağa meyilli gidiyor dolayısıyla yine aynı noktaya geliyor.

Sanki halıya çıkarken arkası zıplıyor dengesi bozuluyor yada halı üstünde sağa çekiyor gibi. Resetledim olmadı fırçalarını değilştim olmadı. Halıyı kaldırınca sorun yok gibi ama cihaz hep bir tarafa açılı gidiyor. Sebebi ne olabilir karşılaşan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbaykara -- 21 Kasım 2020; 22:15:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Cihaz bu şekilde saçma sapan haritalar çıkartıyor. Sarı işaretli yer yok evde o tarafa doğru bazen aşağı doğru yapıyor aynı haritayı.

Xiaomi Vacuum Mop Essential Balansı Yok. Yan Gidiyor

• Konuya halen bir yorum veya çözüm bulamadım evde çocuk odasındaki halıda problem yaşıyorum. Cihaz geri dönüşlerde halı üzernde yamuk dönüyor. Dolayısıyla aynı yerde gidip geliyor.

Aynı yerde gidip geldikçe harita uzunca yukarı doğru uzuyor sapıtıyor.

• berkbaykara B kullanıcısına yanıt
    Sorun halıda ama aynı halıda daha önce problem yoktu. Halıya çıkınca cihazın dengesi bozuluyor aynı yeri defalarca süpürüyor. Çünkü düz gidip yamuk dönüyor ve başladığı yere geliyor.

Denediklerim;

Uygulama ve cihazı defalarca resetledim
    Halıyı yan çevirdim
    Halıyı ters çevirdim
    Cihazın altındaki cliff sensörleri bant ile kapattım.
    Cihazı iyice temizledim.

Sonuç hep aynı. Çıldıracağım.

• Merhaba iyi akşamlar. Ayni sorunu şuan ben yaşıyorum. Bir çözüm bulabildiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam durum ne oldu aynı şey bende de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aynı sorun bizimkinde de var çözüldü mü? @Hepsirobot hocam sebebi nedir?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.