Şimdi Ara

Xiaomi Roidmi 2S arac sarj cihazı -bluetooth fm radyo telefon konusması 2 sarj ucretsız kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.687
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Bi ara populerdi bu fm transmitterler bizde aldik. Ve hic bir ise yaramadi. Diger radyo dalgalari asiri derecede parazit yapiyordu. Bu da o kadar kotu mu acaba?

Arabamda bt yok avantaji buyuk benim icin ama konustugum kisinin sesinden cok parazit duyacaksam anlamsiz

İstanbul içi kullanacaklara pek tavsiye etmem boş frekans yok (ben bulamadım). Fakat cihaz parasını hak ediyor parazitsiz ortamlarda konuşma ve müzik dinleme gayet net ses.
  • Aux girişi olmayan arabam için bana böyle bi alet şart ama İstanbul da kullanmak mümkün değil diyorlar. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

3s modelinde telefon görüşme sorunu çözülmüş mu acaba Yoksa 1 alip gecelim

3s modeli 2s'e göre 20 tl daha ucuz, ilginç.

Edit: 20 tl ucuz olan mikrofonsuz olan ilk modeliymiş.
    Gerçi 3s yine de biraz daha ucuz.
    Basit bir araştırmayla 3s'in daha çok araçla uyumlu olduğunu öğrendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albati -- 30 Ekim 2017; 22:46:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasinjanbert

3s modelinde telefon görüşme sorunu çözülmüş mu acaba Yoksa 1 alip gecelim

2S almıştım iş yerindeki araçta bırakmıştım kullansınlar bi süre diye ama birisi yürütmüş şehir dışındayken. Geçen ay gearbestten 3S aldım. Malesef 3S'te mikrofon yok. Mikrofonu iyi verim alınmıyor diye sanırım kaldırmışlar. Bazı araçlara uymuyordu kısa geliyordu (benim araba gibi) filan bu sefer çoğu araca uyacak şekilde yapmışlar.

Beklemek istemiyorsanız indirimde şuan 68 lira:https://urun.n11.com/fm-transmitter/xiaomi-roidmi-3s-bluetooth-arac-sarj-cihazifm-transmitter-P208720246?cid=604001&gclid=Cj0KCQjwm9vPBRCQARIsABAIQYe4V1JuYSu7YuLoAnNzcbST7DAm_yOOjo2RWd6Ai2-vqAJ65c-Tc5oaAjJbEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Gearbestte 12 dolar olmuş 2 günlüğüne. Ben indirimde 11 dolar + takipli kargo ile 12,81 dolara almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 31 Ekim 2017; 9:38:35 >

• Hocam sadece FM mi var AM bandı yok mu?
    Boş olan ara frekanslar var. onlarda deneme yaptınız mı?
    mesela 87.7 - 24 TV Radyo, 88.0 - Radyo 34. ikisinin arasında kullansak gene cızırtı olur mu?
    aslında arabaya bindiğiniz zaman bir video çekebilirseniz çok iyi olur.
  • snomask kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bunların hepsi fm ile çalışır zaten. Ben hiç AM olanını duymadım. AM uzun dalga uzak mesafe için diye biliyorum. Benim bulunduğum ille sizin bulunduğunuz yer aynı değilse bu tür testler bir işe yaramaz. Bizim burda çok boş frekans var ama arada tabiki cızırtılar oluyor. Kendi aracımda zaten teyp taktırmıştım. İş yerinin külüstüründe iş oldukça kullanıyorum. Kasetçalar teybi olduğu için (2005 connect) benim için işimi görüyor.
  • Telefon görüşmesi için uygun mudur? vitesin oraya takacam, konuşma mesafesi için uzak kalır gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: extravaganza

Telefon görüşmesi için uygun mudur? vitesin oraya takacam, konuşma mesafesi için uzak kalır gibi geldi

Mikrofonu var görünüyor ama hiç denemedim. Bence o mesafeden duymaz.

• Roidmi 2s var opel corsa ya uymuyor ama kalitesini cok begendim bunun bi caresi varmidir cevirici vb ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluelife07

Roidmi 2s var opel corsa ya uymuyor ama kalitesini cok begendim bunun bi caresi varmidir cevirici vb ?

Cakmaklikta tirnaklar var iceri dogru bastirisan calistirabilirsiniz. Cakmakligi degistirmeyi dusunuyordum gayet dizgin oturdu bu sekilde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android telefon ile izmitte kullanıyorum hiç bir problem yok. Parazit yok denecek kadar az çok çok sesini açarsam ancak. Sarj gayet hızlı. İos ile konuşmayı desteklemiyordı sanırım İos da bazı özellikleri çalışmıyor çünkü. Gearbestten 5 dolara almıştım.

• yasinjanbert kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim işe yaradı ilk once aluminyum folyo sarmistim ucuna sigortayi attirdi suan sorun yok

• 3S tavsiye ederim gearbestten 12 günde geldi gayet memnunum

https://www.gearbest.com/car-charger/pp_642449.html

buda iyiye benziyor

https://www.gearbest.com/car-gadgets/pp_197554.html
  • Aracın anteni sökün o zaman daha az sıkıntı oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.