Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (583. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beyaz için hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alış yapmayı düşündüğünüz bir cihaz olduğunda sepetinizde ürün varsa silip aşağıdaki linklerden sepete ekleyerek alış yaparsanız bana da destek olmuş olursunuz, şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki listede olmayıp alış yapmak istediğiniz bir robot süpürge modeli olursa lütfen yazın, yardımcı olmaya çalışırım.

Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor. Adresinizi yazarken posta kodunu il merkezinizin postu kodu olarak girin (İstanbul için 34000, Ankara için 06000 gibi) kargo fiyatı doğru hesaplanacaktır.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

Satın Almak İçin Tıklayın

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGUHS5TU

Vergiler dahil kargosu 1937 liradır.

58 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4519 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

M4D8FBBF719EB001

Kargosu 183 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2831 liradır (387$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

BGTVMV3

Vergiler dahil kargosu 1232 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

75 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4833 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi 1S Model Yeni Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGSTUXMR

Vergiler dahil kargosu 1480 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

43 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3224 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Yepyeni Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası. 1S model cihazın mop özelliği olanı gibi düşünebilirsiniz.

Üstelik aynı üründe siyah ve beyaz renk seçenekleri de mevcut

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGTUMRT

Vergiler dahil kargosu 1668 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

46 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3489 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Yepyeni Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGCMTUK

Vergiler dahil kargosu 1178 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

33 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2434 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

1.Nesil Xiaomi Temizlik Robotu

Xiaomi temizlik robotlarının atası, en çok satılan modeli, tam bir klasik:) Ama fiyatına göre hâlâ oldukça yetenekli.

Detayı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=2XCWcBLaB1o

BGTUXMRT

Vergiler dahil kargosu 1525 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

41 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2711 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 13 Temmuz 2020; 9:14:29 >

• E.S.Y. E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Beyaz renkte stok problemi olduğunu söylemiştim. Banggood iadeleri 2-3 iş günü içinde yapılıyor genelde.
  • tekiz kullanıcısına yanıt
    Evet hocam söylemiştiniz , ben 1 ayı gözden çıkarmıştım bu süreç 2 ay sürecek gibi , bakalım iletişime geçeceğim , buraksaglam1992 arkadaşa kısa sürede kargoya verilir denmiş bana neden böyle söylendi bilmiyorum duruma göre iade yada bekleme seçeneğine gideceğim.

Hocam bu arada garanti işi nasıl oluyor banggooda dan alınan robotlarda , sorun olursa buradaki teknik servisle iletişime geçebiliyor muyuz?

• E.S.Y. E kullanıcısına yanıt
    Banggood sitesinin garanti koşulları için şu linke bakabilirsiniz:
    https://ldn.im/1Cjk3?e
    Türkiye'de geçerli herhangi bir servis ağı bulunmuyor, site üzerinden ürün değişimi veya para iadesi haklarınız oluyor ama.
    sorun kendi kendine düzeldi yine anlamadığım bir şekilde, teşekkürler destek için. hotspot ile bağlama olayı aklıma gelmişti ama bant genişliği uyar mı emin olamamıştım. aynı sorunu yaşarsam bu çözüm aklımda :)
  • Merhabalar ben de geçen cuma günü STYJ modelini HB den Türkiye modeli olarak satın aldım 3500Tl ye. kutunun üstünde üretim tarihi olarak 05.2020 gözüküyor bu hoşuma gitti. gelen ürün 0017 yazılımı ile geldi. Çoklu harita desteği ne zaman gelecek biliyor musunuz? evim 4 katlı (hoş aktif olarak iki katını kullanıyoruz ama) şimdilik yatak odalarının olduğu katın haritası kayıtlı, akşamları aşağı indirip remember map özelliğini kapatıp dummy olarak alt katı da çalıştıyoruz ama o şekilde de nokta temizliği veya girilmez bölge ayarlama yapamıyoruz alt katta. Bu konulara çözümü olan var mı?
    O zaman bu durumda 1c modelini a101’den almak daha mantıklı üstelik 2 yıllık garantisinide düşünürsek. Mevcut evimiz 130m2 ama 165-170m2 bi eve taşınacağız. Aklımda s5max ta var ama fiyat performans m2 vs derken sizce hangisi daha mantıklı olur.bariz farkı nedir s5’in? Tabi s5 alacaksam sanırım yurtdışı olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matador_mirkhan -- 13 Temmuz 2020; 19:15:14 >
  • Hemen bir sorum var, bizim salonda çocuklar için aldığımız plastik matlar var 13mm yüksekliğinde. Süpürürken sıkıntı yok ama silerken üstüne çıkmada zorlanıyor sanki tırrrrr diye ses çıkarıyor sonra biraz zorladıktan sonra çıkıyor. Bir sakıncası var mıdır? Silerken bu matları da kaldırmalı mıyı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kumutk K kullanıcısına yanıt
    Silme ünitesi takılıyordur üstüne çıkarken, bu da tekerlekleri zorluyordur.
    Matları kaldırsanız daha iyi olur.

• Arkadaşlar robotların tüm parçaları birbirine uyumlumu. Xiaomi mop pro için daha önce yazmıştım aşağıdaki linkteki 4 ve 8 nolu parçaları almıştım parçalar az önce geldi ama uymadı.hangi modellere uyumludur bunları almak isteyen arkadaşa aliexpress satış fiyatından verebilirim. Antalya içi elden teslimde edebilirim.bunları satıp mop pro için alacağım.
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    #Aliexpress TRY 23.61 34%OFF | Aksesuarları Kitleri için xiaomi Roborock S50 S51 E25 S5 E20 C10 Roborock Robot Süpürge Parçaları filtre Yan Fırça Rulo Fırça
    https://tr.aliexpress.com/item/4000088810352.html?mb=K1lWNn38vn1WMXx&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=U154a5af3be7c4ca09271a41c00c64e193.jpg&aff_request_id=00c47b32db0846b6b1f6d6073bc61133-1594662176831-09074-_Bf72G5gP&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_Bf72G5gP&aff_trace_key=00c47b32db0846b6b1f6d6073bc61133-1594662176831-09074-_Bf72G5gP&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+23.61++34%25OFF+%7C+Aksesuarlar%C4%B1+Kitleri+i%C3%A7in+xiaomi+Roborock+S50+S51+E25+S5+E20+C10+Roborock+Robot+S%C3%BCp%C3%BCrge+Par%C3%A7alar%C4%B1+filtre+Yan+F%C4%B1r%C3%A7a+Rulo+F%C4%B1r%C3%A7a&platform=AE&terminal_id=c6ac24b78c43427fbf490eb486bf78ce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramozz -- 13 Temmuz 2020; 21:3:5 >

• Arkadaşlar merhaba styjm robotum var Ocak ayından beri kullanıyorum evdeki halılar püsküllü olduğu için kullanamıyorum fırça dislisine biraz zarar verdi çekmede herhangi bir sorun yok çalışmada herhangi bir sıkıntısı olmadigi için yaptırmadım satmayı düşünüyorum 10 gün sonra Ankara'da olacam almak isteyen varsa görüşebiliriz

• Selam arkadaşlar Vacuup Mop 1c modelı A101'e geliyor. Ne diyorsunuz alınır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksaglam1992

Hangi renk ürün hocam ? Ben bugün sordum beyazı stoklarımızda 1,2 güne kargolanır dendi.
    ben de mop pro beyaz sipariş vermiştim ayın 3ünde. bana da aynı mailden geldi, supporta sorunca 1-2 iş gününe kargolanır dediler. artık vermezlerse iptal edip siyahı vermeyi düşünüyorum. siyahta 24 saat içerisinde kargoda ibaresi var.
  • Banggood da zamlandı yine, 800 dolarlara çıktı vergisiyle, kargosuyla. Ayın 21 inde tekrar indirim satışı olacak sanırım, bakalım ne kadara inecek.
  • *bengü* * kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Anlık bir bağlantı problemi de olmuş olabilir, yine aynı sorunu yaşarsanız aklınızda bulunsun..:)
  • kumutk K kullanıcısına yanıt
    Çoklu harita kayıt desteği gelene kadar yapılması gereken tam olarak budur. Çin modellerinde 3-4 aydır bu özellik var, Global modellere de yakın zamanda gelir artık.
  • matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    170m2 için 1c eziyet olur hocam, taşındığınız zaman sizi zora sokar. Batarya gücünün düşüklüğü büyük bir evde temizlikte şarj döngüsünü de arttıracaktır, bu ada cihaz ve bataryanın daha hızlı yıpranmasına sebep olacaktır.

Sizin için s5max'ın daha uygun bir model olacağını düşünüyorum.
  • ramozz R kullanıcısına yanıt
    Sanırım benim videolara hiç denk gelmediniz:) xiaomi'lerinin bazı modellerinde yedek parçalar kendine hastır çünkü..

Örnek olarak uyumlu model için şu parça setlerine bakabilirsiniz.
    https://tr.im/1aqyS?e=
    http://tr.im/1YPKz?e=
  • 
Sayfa: önceki 581582583584585
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.