Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
558.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    😁napalim s6 saf in ucuz plastik ön tamponu lastiksizdi..bizde hafiften zirhlandik..bak kac aylar oldu hala sikintisiz duruyor ha..ne yapistirmisim ama be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Eline sağlık bro Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Balikesir yapar döner sem getiricem sana insallah..bir inceleme aliriz artık 🔥🎷

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Roborock kendini kanıtlamış bir marka hocam bizim puan vermemize ihtiyacı yok ama yinede bizim bakış açımız çok farklı biliyorsun elimize geçen incelediğimiz robotlarda çok detaylara, derinlere dalıyoruz Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

Olur olur yeriz yerizXiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

Güzel olmuş. Kirlenincd sakallı gibi oluyordu :)

• Roborock s5 max x2 capraz ve duz temizleme geldi demisti burda birisi , ben x2 yaptigimda yine yatay yonde ayni cizgilerden tekrar geciyor , bunu nasil ayarlayacagiz ?

az once bir guncelleme geldi yaptim ne degisti bilmiyorum

Hocam sende sanırım benim gibi dönüp dolaşıp en sonunda S5 max'ta karar kılacaksın gibime geliyor :) makine seçimi tamam da sorun garanti işleri :)

• Bu saatten sonra S5 max almam için çok sarhoş olmam lazım hocamXiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

Gönlüm titreşimli mop olayını tecrübe edebilmek için S7 den yana ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 25 Eylül 2021; 16:22:39 >

Dedi ve aldı :)

Bir kaç hafta sonraki mesajın :)

amazon satsa hiç düşünmeden alırım,malum garanti olayları

• Günaydın,

Xiaomi Mijia 1S için standart (3600mAh) ve güçlendirilmiş (7000mAh) bataryalarımız satışa sunulmuştur.

Güçlendirilmiş batarya ile 4 saat üstünde performans göstermektedir.

Lütfen robotunuzu en yüksek fan gücünde sürekli çalıştırmayınız.

Kıymetli siparişlerinizi bekleriz.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübühepsirobot
    Xiaomi Mijia 1S Robot Süpürge Standart Batarya
    https://hepsirobot.com/urun/xiaomi-1s-batarya/

https://hepsirobot.com/urun/xiaomi-1s-batarya/

• Merhaba Roborock S5Max ürünüm var. Mopta su vermemeye başladı. Temizlik sonrası su tankının hala dolu olduğunu görünce farkına vardım. Neden kaynaklanabilir? Daha önce bu sorunu yaşayan oldu mu?

• Noo Pasaran N kullanıcısına yanıt

Robotunuzun altında mop bezine su veren memeler var onların tıkanık olup olmadığını nazikçe kürdan ucuyla deneyin hocam kireçlenme olabiliyor.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Birde son güncellemeyle su ayarı % olarak ayarlama özelliği geldi s5 maxe belki fark etmeyip ayarı %0 veya çok düşükte olabilir diye yazayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 26 Eylül 2021; 21:22:3 >

Merhaba, yanıtınız için çok teşekkür ederim. Ayarları kontrol ettim, orada herhangi bir aksilik yok. Ama bugün bahsettiğiniz su çıkışlarına bakacağım.

• umudumsun U kullanıcısına yanıt

oda yapısından kaynaklı zannediyorum.

ben dün üç odada denedim.

ikisinde çapraz yaptı birinde çizgileri sıklaştırdı.

ayrı bir ayar göremedim.

• Merhaba 1 senelik S5max cihazımda mop yaparken , su tankının civarına altına hatta filtrenin dibine kadar su kaçırıyor. Hep arıtma suyu ve çok eser miktarda beyaz sirke kullanırdım. Düşürme vs olmadı ve gözle görülür bi çatlak vs yok. Başına gelen oldu mu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Çatlak vs kaynaklı değil forumda baya dile getiren de oldu. Çıkış deliklerinden çıkan su deliklerin kenarlarına sirayet ediyor ve bu su da braket boşluklarına değil braketin üstüne damlıyor. Hepsirobot Ali abi bir aparat üretmişti özelden sorabilirsiniz yine braket boşluklarına ya da kenarlarına bir parça bulaşık süngeri yapıştıranda var.

Bence suya temizlik ürünü eklemeden deneyin bir süre, bir ihtimal etkisi olabilir bence. Bende 9-10 aydır kullanıyorum hazneye sadece damacana su koyuyorum. Temizleyici ekleyeceksem de bezi ıslatırken kullanıyorum ve bezi hafif ıslak takıyorum. Bende sorun yok şimdilik. Çözüm olmazsa diğer seçeneklere bakacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cerci46 -- 27 Eylül 2021; 19:44:13 >
  • cerci46 C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, sorun çıkarmadığı için cihazı öğrenince forumu takip etmemiştim çok teşekkürler tekrardan

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim umarım çözülür

• Merhaba, S5 Max'im var ve filtreyi değiştirme zamanı geldi. Almışken toplu set alayım dedim. (filtre, fırça, mop vs.)

Hepsirobot.com'da 600TL, Ekayonline.com'da 200TL civarı. Hepsirobot.com'da "ürünler orjinaldir" yazıyor, Ekayonline.com ise "1.sınıf muadildir, orjinali ile aynı kalitededir" diyor. Sizce mutlaka 3 katını verip, orjinalini mi almalıyım? Yoksa, Ekayonline.com'daki yedek parçaları kullanıp memnun kalan oldu mu?

Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 10931094109510961097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.