Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1052. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.830
Cevap
654
Favori
559.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt'tan aldığım mop pro, Mi Robot Vacuum Mop P adıyla geldi. Ayrıca güncel Dijital garanti belgesi var. Resmi distribütörü Evofone değil miydi? Garanti konusunda sıkıntı yaşar mıyım iade mi etmeliyim?

• BorkiTech B kullanıcısına yanıt

Nerden alırsanız alın Güncel, Delta, Genpa, Bimar ve benzeri eski cep telefonu tamircilerine gidecek ürününüz. Çünkü bunlar çok ucuza tamir sözleşmesi yapıyorlar firmalar ile. Okuduğumuz kadarı ile de giden arızaların çoğunluğunda 'kullanıcı hatası' yazıp sizden para talep ediyorlar.

• Ali Bey sonuçta otonom çalışan bir cihazda kullanıcı hatası ne kadar olabilir ki? Ürüne su dökülmesi, kırılması vs çok ekstrem durumlar değil mi?

Şikayetvar'da güncel dijital'in yorumları nispeten diğerlerine göre daha iyi iade etmeyi düşünmüyorum bu yüzden. Ayrıca bir problem yaşarsam aracı kurum olarak Mediamarkt ile muhatap olacağım. Şayet bir sıkıntı olursa da thh kullanıcıdan yana taraf oluyordur diye düşünüyorum.

• BorkiTech B kullanıcısına yanıt

İnanın değil.

Yerden bir ip dolanınca onu zorlayarak tekerleklerden veya fırçadan çekmeye çalışan mı ararsınız, akvaryumunu temizlerken üzerinde su döken mi, robotun üstünü ve lidarı spray deterjan ile temizlemeye kalkanı mı, banyoda yere dökülen suyu mopla emdirmeye çalışanı mı...

Kapalı kasa Doblo'sunun bagajındaki henüz donmamış betonu temizleten geldi bana yahu! 'bunun fırçası dönmüyor diye'.

Bu gözler neler gördü tahmin edemezsiniz.

Tabii ki MediaMarkt ve THH bir çözüm ama uzun vadeli çözümler. Güncel için ise yorum yapmayayım, madem beğenmişsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 11 Mayıs 2021; 14:4:40 >
  • Yorumlarınızı kahkaha atarak okudum gerçekten değişik bir milletiz  

Ali bey ben Mediamarkttan 2 Yıl Resmi Üretici Garantili dendiği için aldım aslında. Güncel dijital garantili olması normal mi? Mediamarkttan başka bir garanti ile alamadığım için güvenilir olması adına tercih etmiştim. Hatırı sayılır bir miktar da fazla verdik online alışveriş sitelerine göre.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Bende de tekerlekler çok aşındı.20 temizlikte bir haritayı kaydırıyor. Acaba siz nasıl bir çözüm üretiyorsunuz. Tekerlekleri mi değiştiriyorsunuz yoksa lastik kısımlara mı müdehale ediyorsunuz. Komypncular lastikleri kapatır ya

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _Krizalit_ kullanıcısına yanıt

İki ihtimal de mevcut, tekerleğin söküldükten sonraki durumuna göre.

• Arkadaşlar merhaba, xiaomi 1c robot süpürge için yedek parçaları nereden temin etmeliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeknikKonular1 T kullanıcısına yanıt
    Her pazaryerinde onlarca firma satıyor
  • Merhabalar, vacuum pro süpürgelerde dubleks ev için 2 harita kaydetme şansımız var mı acaba, bilen biri yardımcı olursa sevinirim

• artsjew A kullanıcısına yanıt
    mop pro da çoklu harita yok, tek harita
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keanima

1 senedir s5 max kullanicisiyim herhangi bir sorun yaratmadı cihaz bana hiç. Yalniz son güncellemelerle 2 3 aydır uygulamaya girip robota tıkladıktan sonra ana ekranda birden fazla haritalama kaybedildiğinde haritayı değiştirmek için solda bir imge vardı o yok haritalara girip kullanmak istediğim haritaya gelip düzenle diyip ana ekrana gelince harita geliyor yok mu bir kısa yolu yahu eskiden tek tıkla hallediliyordu güncellemeyle gitti

Konuyla ilgili bilgi verir mısınız atlanmış galiba

• Keanima K kullanıcısına yanıt
    Evet hocam daha önceden öyleydi ve kullanışlıydı sonra kayboldu malesef. Şu an başka yolu yok benim bildiğim. Edit map e tıklayıp ordan haritanın üstüne tıklayıp secmek istediğiniz haritayı restore diyorsunuz. En kısası bu benim bildiğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjQ7 -- 12 Mayıs 2021; 23:50:17 >
  • Son güncelleme sonrası s6 maxv modelinde kamera olayı gitti. Eskiden kamera simgesine tıklayıp cihazı görüntülü gezdirebiliyordun. Şimdi o simge uygulamadan kaldirilmis. sadece temizlik yaparken gördüğü objeleri çekip bilgilendirmeye yarıyor 🤔

• Tüm forum üyelerinin bayramını kutlar, esenlikler dilerim.

Saygılarımla

• https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-essential-2-in-1-robot-supurge-ve-paspas-p-HBV00000WBMPQ

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-siyah-akilli-robot-supurge-p-HBV00000SDB4D

Arkadaşlar merhaba. Robot süpürge almak istiyoruz. Bu 2 ürün arasında ne gibi farklar var bu kadar fiyat farkı gerektirecek ben çözemedim, yardım istiyorum. En iyi olsun diyip Mop Pro almaya değer mi, yoksa diğeri de iş görür mü? Yorumlarda ucuz olan modelin halı algılama falan özelliklerinin olduğundan, diğerinin böyle bir özelliğinin olmadığından bahsedilmiş.

• iyi bayramlar herkese

• Essential haritalı bir model değil, mop pro haritalı. Halı algılama, halı üzerine çıktığında vakum gücünü otomatik arttırma özelliği.

• quote:

Orijinalden alıntı: cerci46

Essential haritalı bir model değil, mop pro haritalı. Halı algılama, halı üzerine çıktığında vakum gücünü otomatik arttırma özelliği.

Peki koltukların alt yüksekliği 10 cm. Mop Pro sığar mı, girer mi altına ?

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Önünde halı, koltuk altında astar sarkması yoksa girdiğini söyleyenler vardı, bir youtube videosunda da görmüştüm. kendim kullanmadığımdan kesin bişey diyemem
  • 
Sayfa: önceki 10501051105210531054
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.